Şimdi Ara

VERİ KURTARMA HİZMETİ VERİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
4
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    ELİNİZDEKİ DİSK ARIZALANDI VE VERİLERİNİZİ KURTARMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    YA DA DİSKİNİZ SAĞLAM AMA DEĞERLİ VERİLERİNİZ Mİ UÇTU?
    PROFESYONEL HİZMET VE UYGUN FİYAT İLE SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ. HER TÜRDEN DİSKİN KARTLARININ TAMİRİNİ YAPABİLİRİZ VE YEDEKLERİ ELİMİZDE MEVCUTTUR.
    SİLİNEN VERİLERİNİZİN GERİ GETİRİLMESİ KONUSUNDA DA BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.
    FİYATLARIMIZ PİYASAYA GÖRE ÇOK UYGUNDUR, BİZE ÖZEL MESAJ İLE ULAŞABİLİRSİNİZ

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayims -- 30 Ağustos 2016; 22:56:11 >

• sayims S kullanıcısına yanıt
    PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musab63 -- 8 Temmuz 2015; 3:03:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart sağlam, motor bozuk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu durumda başarı şansı hayli düşüyor, ayrıntılar için özel mesaj üzerinden ulaşabilirseniz ne yapabiliriz bir bakalım
  • PM
  • PM
  • pm

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayims

ELİNİZDEKİ DİSK ARIZALANDI VE VERİLERİNİZİ KURTARMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    YA DA DİSKİNİZ SAĞLAM AMA DEĞERLİ VERİLERİNİZ Mİ UÇTU?
    PROFESYONEL HİZMET VE UYGUN FİYAT İLE SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ. HER TÜRDEN DİSKİN KARTLARININ TAMİRİNİ YAPABİLİRİZ VE YEDEKLERİ ELİMİZDE MEVCUTTUR.
    SİLİNEN VERİLERİNİZİN GERİ GETİRİLMESİ KONUSUNDA DA BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.
    FİYATLARIMIZ PİYASAYA GÖRE ÇOK UYGUNDUR, BİZE ÖZEL MESAJ İLE ULAŞABİLİRSİNİZ
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

sd kartlarda da böyle bir durum var mı? takınca bazı bilgisayarların gördüğü ama herhangi bir boyut saptayamadığı, donanımsal sorunlu bi sd var elimde.

• donanımsal sorunlu sd kartlar için yok
  • mesajım bulunsun
  • harddisk kafa vuruyor
    verilerin kurtarılması ne kadara mal olur
  • size pm ile cevap verdim eğer pm ile ulaşırsanız daha kısa sürede cevap alırsınız
  • PM atıldı. Teşekkürler.
  • cryptolu harddıskı kurtarabılırmısınız ?
  • cevaplandı
  • Hizmet hala gecerli mi benim 3 tb harddisk gitti büyük ihtimal cipi yandi falan dediler ama 2 yere gittim kurtaramadilar dısardan saglam duruyo nasil yapabiliriz adaptörlü,yardımcı olabilirseniz sevinirim icindekiler önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • size pm attım
  • eski quad hardiskim cocugun yere dusurmesi ile kafa vurmaya basladi. icinde baya bisey varda. bana resim ve videolsr lazim. kirtarabolirmisiniz?ucreti nedir.

• size de pm ile cevap verdim
  • 1tb disk veri kurtarma kaç para hocam. ankara'da saraç bilişim diye bir yer var. oraya götürdüm 600tl dediler parça değişecek, ondan pahalı diye sallıyorlar. verdikleri rakama kendileri bile inanmıyor. öyle bir fiyatlandırman yoksa çalışabiliriz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.