S

Yüzbaşı
23 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 193 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Yurtdışına bir süre sonra çıkıp döneceğim ve kendime bir telefon almayı düşünüyorum. İmei çakılabilen telefon tavsiyeniz varsa memnun olurum

Arkadaşlar bu site üzerinden geçen hafta bir adet güç kaynağı aldım, güç kaynağı geldiği gibi kasa boyutlarıma uymadığı için geri gönderdim. Satıcı iade etmek istediğim an telefonla aradı ve kesinlikle iade kabul etmediğini ve ne yapıp ne edeceğini ama bu iadeye onay verdirmeyeceğini söyledi.
Kargoyu satıcı almasına rağmen iade onayı vermeyince site üzerinden iade hatırlatması yaptım. Bu şahıs güya ürüne zarar verdiğimi ve iade kabul etmeyeceğini yazıyor gittigidiyor portalı üzerinden-bu arada ürünü çoktan teslim almış-
İşin ilginç yanı şu, bu dakikadan itibaren sitede alışveriş onayla butonu tekrar aktif oldu! Yani ürün bende değil ama gittigidiyor ürünü onaylamamı istiyor, iadeyi aktif etmek istiyorum onu da kabul etmiyor. Ve onlarca mesajlaşmaya rağmen site bugün elimde olmayan, satıcının geri aldığı ürün ürün onay vermiş! Ve bakın bu müşteri hizmetleriyle sürekli yazıştığım halde bunu bilerek yaptılar. Kendilerini Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim. Size uyarım bu siteden alışveriş yaparken dikkatli olmanız. Bu site sizin paranızı gasp edip, sizi mağdur durumda bırakabilir ve bunu bilerek yapar. Dikkatli olunuz!
Ekleme: 1 haftalık yazışma kaydı eklendi, siniriniz gerilmeden okuyabilirseniz tebrik ediyorum.
İnternette beslenme destek ürünleri, diyet ürünleri, multivitaminler satan siteler var. Bunların fiyatları ile eczaneler arasında bazen çok büyük farklar oluyor. Örneğin Pharmaton 60 tablet içeren kutu eczanede 85 lirayken internet sitelerinde 55 liradan bulunabiliyor. Acaba bu ürünlerin orjinalliği hakkında bilgisi olan var mı?
arkadaşlar canon a400 ile ilgili fiyat/performans yorumlarınızı bekliyorum
Ya sana bir türlü ulaşamıyorum abi bende epson epl 5900 var.Sen bilirsin bunların toneri tekrar doluyor mu bir sorun çıkarır mı?
Verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim
yaklaşık on adet bedava davetiye isteyen özelmesaj atsın ancak akşam cevaplayacağım, yalnızca özel mesajlar yanıtlanacak
arkadaşlar garantisi devam eden az kullanılmış yada satış tecrübelerini aktaran insanlardan memnun olacağım
ya rakdaşlar pentiumm 120 mhz bilgisayara sahip windows 98 sahibi birisi benden modem istedi.Bende yeni bir modem aldım.İlk önce cdden yüklemeye çöalıştım fakat bu mmxden daha iyi bir işlemciyi istiyormuş.Daha sonra donanım ekleden sürücüyü aradım.Sürücüyü indirdi. fakat modemi sorgulayamadı.Ben bu sefer eski fakat 56 kps bir modem yüklemek istedim.Bu sefer yükleme sırasında sorun çıkmadı fakat gene modemi sorgulayamıyor ve modem çalışmıyor.Modem enumerator sorunlu diyor bir dosyayı yükleyemediğini söylüyor.Arkadaşlar sizden bu akşama kadar cevap bekliyorum.Yardım ederseniz çok sevinirim
Arkadaşlar bir bilgisi olan fuji 3800 ile ilgili(2800'ün bir üst versiyonu) bir bilgisi olan burda paylaşabilirmi
Arkadaşlar bir bilgisi olan fuji 3800 ile ilgili(2800'ün bir üst versiyonu) bir bilgisi olan burda paylaşabilirmi
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referans sistemini kullanmıyorum!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.051
İkinci El Bölümü Mesajları: 535
Konularının görüntülenme sayısı: 100.762 (Bu ay: 232)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 271 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.