Şimdi Ara

Venom | Ekim 5, 2018 | Ruben Fleischer (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
11
Favori
38.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tom Hardy için izlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

venomun göğüs hizasında beyaz bir cizgi var acaba Örümcek cizgisimi çok benziyor Bu filmi spidermanin yeni çıkacak filmine bağlayabilirler her şey mümkün bir anlaşmaya bakar
    Orumcek adama baglanmadan gogsune orumcek sembolu koymalari, ag atmasi vs sacma olur
  • tum guzel sahneleri fragmana koymuslar gibi bir izlenim olustu bende. sinemada ekstra bir sey goremeyiz. ayrica venoma tam olarak donusmesi son dovus sahnesinde olur. topu topu 5 dk venom gorucez gibime geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Beyler benim bildiğim symbiote kötü Ama eddie nin elinde farklı Bir konumda olacak gibi duruyor. Birde fragmanda çoğu kişi ile birlesmeyip eddie ile birleşiyor anladığım kadarıyla.

Yalnız spiderman kontrol edemedi bu venomu eddie nasıl kontrol edecek orasını anlamadım ben anti kahraman denmiş kısaca symbiote bazı kişileri öldürecek eddie içindeyken. Benim bildiğim symbiote kötü Ama filmde kişilik çakışması izlicez herhalde. Çizgi filmlerde nasıldı venom orasını bilmiyorum Ama spiderman bunu kontrol edemeyip içinden çıkarmıştı bildiğim yoksa onunla yenilmez di.
    cizgi filminde symbiote eddie i kontrol ediyor. daha dogrusu eddie petera olan nefretinden dolayi symbiote un kendisini kontrol etmesine izin veriyordu. sonra carnage gelip eddie nin sevgilisini kacirinca eddie symbiote u kontrol edip spidey ile birlikte savasiyordu.

yanlis hatirliyor olabilirim. cok zaman gecti aradan.

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Doğru. Bilerek tekrardan birleşiyordu ve kontrol etmeye başlıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

cizgi filminde symbiote eddie i kontrol ediyor. daha dogrusu eddie petera olan nefretinden dolayi symbiote un kendisini kontrol etmesine izin veriyordu. sonra carnage gelip eddie nin sevgilisini kacirinca eddie symbiote u kontrol edip spidey ile birlikte savasiyordu.

yanlis hatirliyor olabilirim. cok zaman gecti aradan.

Alıntıları Göster
    Evet öyle Ama işte symbiote normalde kötü zaten Peter bu yüzden symbiote kontrol edemedi aslında. Diğer kişiliğini ortaya çıkarıyor kötü tarafını.

Filmde bence bu şekilde olacak eddie kontrol edemeyecek sonrasında carnage gelince iş değişecek gibi. filmde birileri veya Bir kaçı ölebilir.İste symbiote Peter bile kontrol edemezken eddienin ayrıcalığı ney acaba sırf sevgilisi yüzünden olmaz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    aslina bakarsak venoma tam anlamiyla kotu demek yanlis olur. sadece spiderman ve peter parker dan olesiye nefret ediyorlar. yoksa masum insanlara zarar vermiyor venom. ha ama deadpooldaki gibi yoluna tas koyan olursa onlari oldurecektir. bu yuzden anti hero deniyor venoma.

symbiote u kontrol etme meselesi soyle olabilir. peter parker ile symbiote zit kisilikler olduklari icin peter symbiote u kontrol edemiyordu. eddie ile symbiote daha benzer karakterler olduklari icin belki de symbiote kendisini kontrol etmesine izin veriyordur.

ayrica filmde peter parker olmayacaksa venomun motivasyonu ne olacak merak ediyorum. venomu venom yapan eddie ve symbiote un peter parker a olan ortak nefretleri aslina bakarsak. peter parker olmadan venom olmaz. film acaba olmayacak mi cekincesi var suan biraz bende.

• ÇR evrenini hiçe sayıp izlenebilir ancak diğer türlü katliam olmuş FF yaptığını buna da yapmışlar
  • fragman güzel
  • quote:

aslina bakarsak venoma tam anlamiyla kotu demek yanlis olur. sadece spiderman ve peter parker dan olesiye nefret ediyorlar. yoksa masum insanlara zarar vermiyor venom. ha ama deadpooldaki gibi yoluna tas koyan olursa onlari oldurecektir. bu yuzden anti hero deniyor venoma.

symbiote u kontrol etme meselesi soyle olabilir. peter parker ile symbiote zit kisilikler olduklari icin peter symbiote u kontrol edemiyordu. eddie ile symbiote daha benzer karakterler olduklari icin belki de symbiote kendisini kontrol etmesine izin veriyordur.

ayrica filmde peter parker olmayacaksa venomun motivasyonu ne olacak merak ediyorum. venomu venom yapan eddie ve symbiote un peter parker a olan ortak nefretleri aslina bakarsak. peter parker olmadan venom olmaz. film acaba olmayacak mi cekincesi var suan biraz bende.
    Carnage olur o zamanda Peter daha genç belki ilerleyen zamanlarda bir film çekilir ve venom ve spiderman kapismasini izleriz.

• Fragmanı izledim de ... Oha diyesim var artık. Hakikaten rezil olmuş. Bu nasıl bir abartıdır. Gerçi venom olana kadar ki zamanı içeriyor. Belki daha sonrasında toparlamıştır diye umuyorum. Aslında toparlamasa da umurumda değil. SK işlerinden gına geldi artık.
  • Fragmanın sonundaki gibi dönüşüyorsa ‘venom’a bana göre kötü/sıradan olmuş, hatta bu dönüşme de değil sanki kostüm ekleniyor üstüne Tom Hardy’nin, hulk gibi bir şey bekliyordum

• Fragman Sony'nin Youtube kanalında 50 milyon izlenmeye ulaştı ve şimdiye kadar en çok izlenen video oldu.
  • quote:

Bence olucak ilerki filmlerde hatta bu filmde tom holland gorunucek dedikoduları var sony koskoca örümcek adamı düşmeye vermiş lafı bile olmaz bu filmde görülmesinin

• fragmanı izledim çok hoşuma gitti, örümcek adamdan genel anlam da haz etmiyorum. çocukken de venoma hep sempati duymuşumdur.
    Tom Hardy'nin canlandıracak olması da efsane. Merakla bekliyorum.
  • Fragman meh. Film MCU'ya dahil diyorlardı, doğru mu?

• Venom'a dönüşmesi harika. Epik bir film olmalı. Çok kanlı olsun.

• quote:

Motivasyonu carnage zaten carnage'ye beslediği düşmanlık örümcek adam'dan önce hatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 10 Mayıs 2018; 20:38:5 >

• Venom u anti-kahraman yapacaklar herlade.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Venom u anti-kahraman yapacaklar herlade.
    venom mcu dahil olmicak diyorlardı o nasıl olucak
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.