Şimdi Ara

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ. YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ. (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.292
Cevap
53
Favori
575.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrcnd

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

İstanbul Fatih deyim kar tutmuş ince ince yağıyor.

Tekirdağ - Marmara Ereğlisin de yardırıyor kameradan baktığımda

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

Dostum bahçede kafası godzillaya benzeyen bırı var o kım?

dikkatınızı cekmedı mı?

Karda kışta kimse yok bahçe süsleri var

godzilla heykelini andırıyor

• Treth kullanıcısına yanıt
    Tembellik istiyorlar başka bir şey değil.Hepsi kar yağsa da işten erken çıksak,patronu kafalayıp kar bahanesiyle öğlen işe gitsek derdindeler.
  • Bir iki fotoğrafta benden gelsin.
    [VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.  [VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ.  YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Denyoya bak millete bela okuyor,
    1- bu kadar insan dua etti diye mi bu kar yağışı var?
    2- bunca insan hem burda hem başka mecralarda bir tarafını yırtarken, şöyle olacak böyle olacak diye, senin aklın nerdeydi?

bu kafayla bir sonraki sefere 15 saatte bulamazsın evin yolunu. Hadi şimdi naş canım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Tembellik istiyorlar başka bir şey değil.Hepsi kar yağsa da işten erken çıksak,patronu kafalayıp kar bahanesiyle öğlen işe gitsek derdindeler.

Hiç alakası yok. Karı seviyorum. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 7 Ocak 2017; 2:45:12 >
  • Beyler az önce kutupayısı akbil istedi
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    Kafan mı iyi birader. Trafik felç oldu.Yolda saatlerce bekledik. Bundan keyif mi alacağım??
  • ulan nallat 5 kere yazdın geliyor diye sonunda tutturdun
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Kafan mı iyi birader. Trafik felç oldu.Yolda saatlerce bekledik. Bundan keyif mi alacağım??

Benim bundan keyif aldığım da oldu. Bak başka zaman trafiğe feci küfür ederim ama kar yağınca sakinleşiyorum trafik de olsa. Hem bu durumun suçlusu kar değil herkesin b.k varmış gibi istanbula gelmesi.
  • Fatih de aralıksız tipi şeklinde yağıyor. Sabahı sabırsızlıkla bekliyorum ama 9da dersaneye gideceğim bakalım nasıl olacak
  • Gömülme keyfi (alibeyköy)
  • A.B.D(azimBora) kullanıcısına yanıt
    bu kadarcık kar dediğin şu an istanbul'un pek çok yerinde yarım metreyi bulmuş durumda

hadi inat etme pencereden dışarıya nasıl baktığını biliyoruz
  • 16:00 civarı: Yigmir yigiyir nillirt trill , nillirt bi.si.gi.!!
    20:00 civarı: Kir yigmisin litfin illih bilinizi virsin kir sivirlir!
  • Trafikte kalanlar burada kudurmasın rica ediyorum bu tamamen sizin hatanız başta nallart olmak üzere bir dünya televizyon kanalı kar geliyor diye bas bas bağırdı burda ona buna sallamayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironcarbonom

Bela sahibine dönermiş Kaç gündür uyarıyorlar ona göre hareket etseydin keşke

Bana niye yazdın kardeş:) ben bela okuyana saydıran adamım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

dua eden herkesin allahın belasını versin hadımköyden edirnekapıya 5.5 saatte geldim.

beter ol
  • Saatler süren savaştan sonra Silivri cantakoyden mimaroba/ buyukcekmeceye ulaştım. Böyle bir kar böyle bir tipi yok. 100 e yakın irili ufaklı araç saplanmış ve terkedilmiş. Çok hazırlıksız çıktığım bu yolculukta Allah yüzüme güldü ve eve vardım. Abartısız yeryer 40 cm kar var yolda.
  • Sakarya'dan İstanbul'a 4.5 saatte geldim. Kırklareli'ye gidecektim bütün Trakya seferleri iptal oldu gidemedim.
    Kaldım İstanbul'da godzilla gibi godzilla
  • Ataşehirde bizim teras 15-20cm oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartal uçuşa geçti
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.