Şimdi Ara

[VEDA][GÖMÜLDÜK] İSTANBUL EFSANESİNE VEDA ETTİ. YENİ EFSANELER İÇİN BEKLEMEDEYİZ. (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.293
Cevap
53
Favori
575.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle.Saat 7'de Büyükçekmece-Güzelce'ye girdim, Mimaroba'ya vardığım da saat 23.30'du. ''1'' km yolu bu gerizekalılar yüzünden tam tamına 4.30 saatte aldım.Yazıklar olsun bir kış lastiği taksalar ya da kar yağacak belli , lastiğim yok diye arabanı çıkarmasan bu rezillik yaşanmayacaktı.Devlete ve belediye diyecek lafım yok adamlar yol açsa,tuzlasa ne olur böyle bilinçsiz ve vurdum duymaz şöförlerimiz olduktan sonra hiçbir şey çözüm değil.
    500-600 liraya kış lastiği taktırsan en kötü 3 yıl kullanırsın ve yılda 200 lira maksimum maliyeti var bu masraftan kaçıp kar ettiğini sananlar binlerce insandan küfür yemenize,yollarda perişan olmanıza,arabayı yolda bırakıp gitmenize,çekici ile çektirmenize,kaza yapmanıza değdi mi çok merak ediyorum?

Acemi şöför sayılırım arabamı alalı 2 ay olmadı,hayatımda ilk kez böyle bir karda araba sürdüm sürüş tekniği v.s yok sadece kış lastiklerim olduğu için en ufak sıkıntı yaşamadan evime kadar geldim.boşuna o lastikler üretilmemiş umarım anlayıp bir daha kendinizi ve insanları rezil etmezsiniz.

• Biri kutup ayilarina banyoyu öğretsin.metrobuste burnumun diregi kirildi kokudan.Penguenlerde bir karış boylariyla dayamaya çalışıyorlar terbiyesizler.
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    Pardon frekanslar karışmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironcarbonom

Fırtınadandır😄 Olur öyle değerli kar maşuğu kardeşim.
  • Nallartı biz takip ediyoruz hadi o bi yana ama tüm tvler bangır bangır kar geliyor diye yırtındı.

-istanbulda kış lastiğine ne gerek var diyen dangalaklar

-lastiği olmadığı için sürekli sağ sol patinaj yaparak iki şeridi kapayan dangalaklar

-tvlerin bangır bangır bağırmasına rağmen neticesinin keyfi için arabasıyşa çıkanlar sonra yollarda bağırıp çağıranlar

-karda araba sürme konusunda zerre tecrübesi olmayıp dörtlü yakarak seyreden araçlar

-sol şerit ve hemen yan şeridi ortalayıp seyredenler

.

.

Daha da sayılır. Bu tipler varken ister yola tuz dök istersen yolu tuzdan yap yine hayretmez. Bizim millet her konuda her foku çok iyi biliyor. Geçen sefer yağacak dediler yağmadı bu seferde yağmaz çok bilmişliği ile bir bilim dalı olan meteorolojiye sığırca bir bakış açısıyla bakıldığı için bugun yaşandı maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

dua eden herkesin allahın belasını versin hadımköyden edirnekapıya 5.5 saatte geldim.

beter ol

biz de zaten allah belamızı versin diye dua ediyorduk
  • Godzilla yavaştan sakaryaya adımını attı hadi bakalım hayırlısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

dua eden herkesin allahın belasını versin hadımköyden edirnekapıya 5.5 saatte geldim.

Beter ol. Nebeddua edip duruyorsun mllete. İpini koparan istanbula geliyor

23 senedir istanbuldayım doğma büyüme ne demek ipini koparan istanbula geliyor?
  • quote:

quote:

Maşuk: aşık olunan

Edebiyat kasıcam diye dilimizi katletmeyelim lütfen
  • beyler ben yatıyorum yarın bir metre kara uyanmak temennisiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Kar görmek isteyenler için çektim, Gopaşa'da ilk başladığı 17.00'dan bu yana hiç durmadan yağıyor böyle devam ederse sabaha sokaklar kaldırım boyunu geçer.

Edit : şuan çok fena hızlı tipi şeklinde yağmaya devam.

Sizler için before after yaptım, tam 1 saatte değişiklik budur dostlarım, resimlerden gene çok belli olmuyor gerçekte görseniz tam efsane fırtınayla beraber atıyor ve hala durmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Ocak 2017; 3:21:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

quote:

Maşuk: aşık olunan

Edebiyat kasıcam diye dilimizi katletmeyelim lütfen

Onu biz de biliyoruz. Zaten maşuk erkek sevgili anlamına geliyor. Konu sahibi arkadaş kar maşuğu ifadesini dediği için ben de öyle dedim dostum.

• gorkemchem kullanıcısına yanıt
    hocam silivri otobüsünde miydiniz kendi aracınızla mı?
  • Godzilla adam mıdır?
  • arkadaşlar yarın bahçeşehir den sabiha gökçene arkadaş beni almaya gelecek arabayla, uçağım saat 19.05'te iniyor, sıkıntı olur biliyorum ama ne kadar sürede gelir sizce? alıntı yaparak cevap verirseniz sevinirim..
  • Godzilla izmir kemalpaşada gecen hafta da yagmıştı bu haftada uğradı çok fazla yağıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenParsTR -- 7 Ocak 2017; 3:31:27 >
  • İstanbul/Avcılar yardırıyor.

Sabaha kadar böyle yağsın Donanımhaber Adamı yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 7 Ocak 2017; 3:30:34 >
  • Aslında hava soğuk ve çok kar yok, Sarıyerden Bakırköy'e 1 saate geldim normalde 45-50 dakikada oluyorum, TEM Bomboş yalnız yollar buz bu belediye ne iş yapıyor pek anlamadım.

İnsanlar arabaları TEM e güvenlik şeridine ve yol ayrılmalarına çok tehlikeli bırakmış.

Çok bilinçsiz insanlarımız var kış döneminde kış lastiği taktırmayanlar en ufak yokuşta trafik tıkamış. Oluyor.

ÇOK KAR YOK ANCAK HAVA SOĞUK 10-15-20CM CİVARINDA MAX.

BUZLANMA RİSKE KARŞI DİKKATLİ OLUN.
  • ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    Bahçeşehirden sabiha gökçene. Hemde bu havada bu trafik yoğunluğunda. Dua et kimse yollara çıkmasın bu havadaki arkadaşın kısa sürede varsın yanına.

Bahçeşehir avrupanın batısı. Sabiha gökçen asyanın doğusunda. İstanbulu bir baştan bir başa gidecek arkadaşın. Allah yardımcısı olsun.

Ben zaman olarak en az 3 saat en fazla 5 saat diye oyumu kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.