Şimdi Ara

Ve insanlar ikiye ayrıldı...Ben ve diğerleri (ciddi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben YGS ve LYS ye hazırlanıyorum biliyorum o bölüme açmak daha cazip olurdu ancak oranın aktif sayısı belli ben bu aralar sanki bosladim. Içimden çalışmak geliyor bir çalışıyorum kimse durduramiyor ama ertesi gün üstümde yorgunluk isteksizlik baş gösteriyor. Neyse konunun bir tanesi bu ama diğer konu üstteki konuyu tetikler nitelikte
    Insanlar evet siz,onlar ve ben insanlar. Ben çok sıkıntı altında kendime zarar veren biriyim. Örneğin saç yolma hastalığım 2 3 yılda bir tekrar oluyor psikolojik. Ha psikoloğa git dediyseniz boşuna dediniz kaç kere gittim her psikolog mükemmel hayal gücün var konuşman muntazam sorunun yok senin dedi. Özel gittim ayrıca çok ilgilendiler. 1 yıl ilaç kullandım. Sorun azaldı ama durtulerle kıvılcım gibi tetiklenebiliyordu.1 saç koku görmem hastaligimi geri getiriyordu.Farkindaysaniz burada hala insanlara değinmedim. Ben çok değiştim insanlar artık konuşmak muhattap olmak istemiyor aynı zamanda geçen gün bir kaç kez otobüste yanıma kimse oturmamisti. Oturan 1 kişi diğer öndeki yerlerden koltuk boşalinca hemen yer degistiriyordu. Şimdi kafamin orta bölümü malesef boş tek çözüm hepsini yolup hepsinin aynı oranda çıkmasını beklemek. Şimdi sevgilim de var nasıl yanına gideceğim nasıl edeceğim bir de bunun derdi ile yanıyorum. YGS LYS şu ana kadar sorun olmadı puanlarım gayet iyi ama ben bittim. Çevremde her 2 erkek 3-4 kız ile geziyorken görüyorum gördüğüm an boşlukta gibi hissediyorum kendime bakmaya çalışıyorum tarz değiştiriyorum dershaneki kızlar olmamış bune böyle diyor açık ve net lütfen arkadaşlar anlamaya çalışarak yanıtlayin benlik duygusu içinde yanıtlamayin. Ciddi cevaplarınızi bekliyorum.

(Noktalama işaretleri için özür dilerim telefondan yazıyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-76F513060 -- 17 Kasım 2014; 12:15:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaş kaç sincap?
  • 17

• Zebani yok okumayın!

• Manyakmisin yiğenim neden kendine zarar veriyorsun? Biz ergenken Müslüm dinleyip çakal çukal kendini jiletlerdi sende mi onlar gibisin.. derslerin iyiymiş bak kafana hiçbirşeyi takma universiteye gir karı kız ortamı gelir kendiliğinden rahat ol.

• Buradaki hiçbir fikir senin kafa yapını değiştiremez takıntılı birisin. Psikolog bir şey yok dediyse yoktur. Kendi kendine triplere girmişsin yok otobüste yanıma kimse oturmuyor, yok yanımdan kaçıyor. Kimse senden korkmadığı sürece kaçmaz. Aynaya bak ben neden böyle düşünüyorum de kendi kendine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Manyakmisin yiğenim neden kendine zarar veriyorsun? Biz ergenken Müslüm dinleyip çakal çukal kendini jiletlerdi sende mi onlar gibisin.. derslerin iyiymiş bak kafana hiçbirşeyi takma universiteye gir karı kız ortamı gelir kendiliğinden rahat ol.

Hocam manyaklikla alakası yok her şey ders değil ben durtusel olarak yapıyorum bu olayı aynı zamanda Çevremde hiç arkadaşım yok saçlarım varken bile yoktu yani demek istediğim bir şeyler yanlış bende

• Hocam öyle olsa keşke insan bir sürü stres altında kendine zarar veriyor bu durtulerle kontrol ediliyor örnek seksi bir kız resmine bakınca salgılanan hormonlar (erkekler) aynen bu şekilde kontrol edilmesi çok çok üç biliyorum ben bir şeylerin ters gittiğini ama ne olduğunu bilemiyorum tipte mi giyim demi suskun olmamdami bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-76F513060 -- 17 Kasım 2014; 12:33:50 >
  • SoulOfHeaven kullanıcısına yanıt
    Ah hocam ah takıntı ne kelime Mükemmeliyet tutkusu var bende çok zor biliyorum ama insanlar gerçekten soğuklar bana emin olun objektif gözle baktım bir arkadaşım var 15 yıllık o bile bana bunu söyledi inanin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.