Şimdi Ara

VDSL artık çok eskidi - 100mbit üstü download ve 8mbit üstü upload istiyoruz (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
5
Favori
14.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BTK üzerinden ilettiğim şikayetler gün gün kapatılmış. Ama 16 gün öncenin tarihinde beni aramış gibi yazmışlar. Halbuki kimse aramadı.

VDSL artık çok eskidi - 100mbit üstü download ve 8mbit üstü upload istiyoruz

• Şuan aldık 8 Mbps üzeri upload VDSL artık çok eskidi - 100mbit üstü download ve 8mbit üstü upload istiyoruz 

• Binaya kadar fiber getirip, dağıtımı vdsl ile yapmak da ayrı bi saçmalık. Hele hele 100 üstü down ve 8 üstü up modeme kadar gelirken sınırlandırılması daha da büyük saçmalık.

• Turknet'in Gigafiber'i yaygınlaştırması gerekiyor. Keşke Türk Telekom'un bu halini görüp hızla tüm il/ilçelere getirse.

1000down/1000upload bu dönemde az buz bir hız degil.

• Bende köyde yaşayan biriyim 2014 den beri vdsl kullanıyorum, İstanbulun göbeğinde bile adsl kullananlar varken köy de vdsl kullanmak nimet geliyor her neyse benim de önceden vdsl de 120 130mb hızlara ulaşılabirliğim varken zamanla 60-70mblere düştü şu anda da 50mbit kullanıyorum maddi açıdan sorun yok durumum var 200mbite aylık 5k bile ödemeyi kabul edecek durumdayım. İyi kötü 8mbit upload alabiliyorduk vdsl de şimdi onu da düşürecekler şaka gibi, 100mbite bile çıkamıyorum 50 de sıkıştım kaldım, tek çarem starlink aylık 100 dolar mı 500 dolar mı ne olursa olsun abone olacağım yeter ki adam akıllı bir hız alayım. Zamanında AKK denilen saçmalığı nasıl yendiysek bu upload sınırını da aşacağız elbet bu yüzden birlik olmamız şart. Ben artık çözümü Elon muskta aramaya başladım :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 2 yıl önce bu konuyu açıp Upload yükselmesini istemiştim. VDSL için 20-30 , Fiber için de 50 Mbit Upload gelsin demişim. Tam olarak da öyle oldu, şu an VDSL için en yüksek Upload 20, Fiber için en yüksek Upload 50.
    Bu konu amacına ulaşmıştır arkadaşlar 🫡🫡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskindvd -- 25 Ekim 2023; 10:6:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.