Şimdi Ara

Vayne ölmemiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vayne hala sağlam beyler rahat olun her zamanki vayne işte. değişmemiş çok fazla.

• Sivir daha hızlı koşuyor artık vayne'den. Yeterince büyük bir değişim bence. Aynı zamanda Q'nun ratio'da baya düşmüş. Karakterin en iyi 2 özelliğiydi o. Vayne öldü!!! demiyorum da, Sivir alabilicekken niye Vayne alıyım ki artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Sivir daha hızlı koşuyor artık vayne'den. Yeterince büyük bir değişim bence. Aynı zamanda Q'nun ratio'da baya düşmüş. Karakterin en iyi 2 özelliğiydi o. Vayne öldü!!! demiyorum da, Sivir alabilicekken niye Vayne alıyım ki artık?

hem sivir daha ucuz ve uyuz
  • quote:

Sivir daha hızlı koşuyor artık vayne'den. Yeterince büyük bir değişim bence. Aynı zamanda Q'nun ratio'da baya düşmüş. Karakterin en iyi 2 özelliğiydi o. Vayne öldü!!! demiyorum da, Sivir alabilicekken niye Vayne alıyım ki artık?

Stun, true damage, stealth, çok daha yüksek dmg, skill dodge vb. vb.
  • quote:

dahada kötüsü sivir vurunca çalıştığı için 50 speed ,frozen mallet'le ashe'den beter kiteleyip kaçan bir champion oluyo sivir
  • bende vayne skın vardı satmak ıstemıorm ama rıot nerf sonrası skın satma konusunda anlayiş gösterebılır
  • Rakipde sivir varsa sizden 2 0 önde başliyorlar artık
  • olmemıs demın geldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

Stun, true damage, stealth, çok daha yüksek dmg, skill dodge vb. vb.

True damage tamam da çok daha yüksek damage falan değil , ultisini de açınca 1v1 de sivir kesebiliyor vayne i , e bastığı için condemn de yemiyor.Ayrıca takıma sağladığı yararı geçtim farm ı çok çok daha basit , yani kısacası q sallayıp aynı anda w ye basıp bir kere atınca tüm wave direk ölüyor.

• Az önce bot lanede gördüm serseriyi takla felan atıyordu sapasağlam yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UchihaEziği -- 18 Ocak 2012; 23:18:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.