Şimdi Ara

Vay sıpa vayy.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orjinalden alıntı: ß.m.Ø

Ya geyik yaptım zaten. Bence asıl rezillik ve ahlaksızlık zaten ortadoğu ve uzakdoğuda..

Doğrudur. Nüfus kalabalıklığı, bazı imkansızlıklar , insanları olur olmaz şeylere itebiliyor. Ama bu tarz kesin konuşmalarda belli istatistiklerle veya belgelerle destekleyerek konuşmak daha doğru olur. Zira şuan söylediğin şeyin sadece senin düşüncenden ibaret olduğunu varsayıyorum. Sen böyle düşünüyorsun ama bana göre başka birşey olabilir.

Altını çizdim şimdi. Daha net olmuştur.

Iran'lı, Suriyeli, Lübnanlı, Arabistanlı, Cezayirli, Sudan'lı, Vietnam yada Taiwan'lı arkadaşınz varmı? Filipinlerde olur? Yani orada yaşamış birileri? Şöyle 6-7 ay yada daha fazla..?

Orada gizli gizli yaşanan sapıklıkların, ahlaksızlıkların 10 da 1'i bile Batıda yok. Batıda hayat çok göz önünde çünkü orada YASAK kavramı az. Ancak DOĞU'da yasaklar ve baskılardan dolayı bu tarz olaylar genelde gizli kalıyor. Halkda biliyor, yönetimde.. Sadece ortaya fazla sunulmuyor.

Dediğim gibi, en iyisini orada yaşayanlar bilir. Imkanınız varsa bulun konuşun, yoksa ben size 1-2 arkadaş yönlendirebilirim Iran'lı ve Arabistanlı.. Bana hak vereceksiniz.

• Ama son resimde anladım ki çocuk zevk alıyor galiba
  • bmo

Ben dediklerin yanlıştır demedim. Konuştuğun adamlar öyle demiştir doğrudur. Ben buna birşey demedim. Yasak ne kadar artarsa çiğneme oranı o kadar yükselir . İnsanlar bazı şeylere doymadığında meraktan doğan iç güdüyle bazı şeyleri zorlayarak yapma isteği doyuyor. Yani ortaasya ve doğu asyada daha çok yapılıyor dendiğinde " yok asla olmaz " diyemem. Orda yaşamadım gitmedim ordan tanıdığım yok. Bu konuda kesin konuşamam ama yasakların fazla olduğunu düşünürsek insan içgüdüsü o yasakları delme peşinde gidecek ve dolayısıyla edepsizlik ve pislik artma oranı yükselecektir. Dediklerinde haklı olabilirsin. Ama dediğim gibi bir istatistik veya resmi veri olmadan " orası böyledir burası böyle " demekte yanlış sonuçlar doğurabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

bmo

Ben dediklerin yanlıştır demedim. Konuştuğun adamlar öyle demiştir doğrudur. Ben buna birşey demedim. Yasak ne kadar artarsa çiğneme oranı o kadar yükselir . İnsanlar bazı şeylere doymadığında meraktan doğan iç güdüyle bazı şeyleri zorlayarak yapma isteği doyuyor. Yani ortaasya ve doğu asyada daha çok yapılıyor dendiğinde " yok asla olmaz " diyemem. Orda yaşamadım gitmedim ordan tanıdığım yok. Bu konuda kesin konuşamam ama yasakların fazla olduğunu düşünürsek insan içgüdüsü o yasakları delme peşinde gidecek ve dolayısıyla edepsizlik ve pislik artma oranı yükselecektir. Dediklerinde haklı olabilirsin. Ama dediğim gibi bir istatistik veya resmi veri olmadan " orası böyledir burası böyle " demekte yanlış sonuçlar doğurabilir

bu tip kapalı ülkelerden sağlıklı bir istatistik ve resmi bir veri çıkabileceğini sanmıyorum.

• 03-09-2007

Sağlıklı bir veri çıkaramıyorsan kesin yargılarla da konuşamazsın zaten. Ancak bmo nun da dediği gibi " bence" lerle konuşursun buda inandırıcı olmaz

Yanlış anlaşılma olmasın. Ben orda olmaz demiyor. Bit tabii oluyor. Belki diğer ülkelere göre çok daha fazla oluyordur. Ama bunu kesin olarak söylemek yanlış olur diyorum
  • uheuheuuehuhueh
    quote:

Orjinalden alıntı: Zeen

Ama son resimde anladım ki çocuk zevk alıyor galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

çocukta maşallah her türlü fantaziyi yapmış

Yapmamış yaptımış şrfszlr
  • La bu Tecavüzcü Choi Çoşikan değil mi?
  • Yok artık..

Çocuk bu yaşta başlamış işe..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rdyzlk44

La bu Tecavüzcü Choi Çoşikan değil mi?

hayır o Koji Mokizan sapağı sapığı
  • koçum benim beee
  • anaokulunda kızın bana yaptıgı şey aklıma geldi hala fotosu bende durur yanyana yatiyoduk hep bazı seyler yaşamıştık (yemin bile ederim)
    asdasd
    ajsdojas
    dğasp
    dağs
    ğda
    üsd
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

bu çocuğun idolü şahin k. galiba

• bu yastan öğrenmek lazım böyle işleri
  • kim bilir devamında neler yaptı. ben lobiye girmiştim ama yukarıya cikamamiştim.
  • Helal be yapamadığımızı küçücük bebeler yapıyor
  • aklıma istismar filmi gibi geliyor ama
  • cüce bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.