Şimdi Ara

vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
183
Favori
57.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sağlıksız bir konu =).. Store da ne var ne yok indirdim sabahın köründe ...
  • Tabela çeviren uygulama
    Share on facebook Share on twitter Share on google Share on linkedin Share on friendfeed More Sharing Services

Bugüne dek pek çok çeviri yazılımı görmüş olabilirsiniz ama böylesini görmediğinizi garanti ediyoruz

Yeni bir iPhone uygulaması, turistlerin çok işine yarayacak gibi görünüyor. Word Lens isimli bu uygulama basit tabelaları, telefonun kamerası ve uygulamanın yazılımı sayesinde dilinize çeviriyor.

Şu an için yalnızca İspanyolca-İngilizce hizmet veren bu uygulamanın ilerleyen zamanda dil desteği daha da genişleyecek. Yalnızca tabelalardaki düzgün yazılmış yazıları okuyabilen bu uygulama, el yazısı ilanlarda zaman zaman sorun çıkartabiliyor. Ancak çevrilecek kelimeleri elle telefona yazmanız da olası. Ayrıca uygulama herhangi bir internet bağlantısı da gerektirmiyor. Word Lens için ihtiyacınız olan tek şey iPhone 4, iPhone 3GS ya da video kamerası olan bir iPod Touch ve en az iOS 4.0 işletim sistemi.

Uygulama App Store'dan 4.99 dolara satın alınabiliyor. Word Lens'in indirilen herkes tarafından beş yıldız

ŞUAN ÜCRETSİZ

• Çin malı telefonlarda rastladığım ararken ses değiştirme programı vardı.
    Ne Apple ne de Android yapabilmiş değil.
    Vay be dedirtecek tek uygulamadır.

Çocuk sesi kabadayı sesi gibi ses değişiklikleri ile arama yaptıran program.
  • nedense hiç inanasım gelmedi :)
  • CamScanner - Tarayıcı

• Alın size garage band

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senneanlarsindumbelek -- 23 Ocak 2013; 1:48:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim icin en iyi uygulama DB Navigator. almanya icinde her yere ulasimi bununla saglıyorum :) bulundugum yeri kendi buluyo. gitmek istedigim adresi giriyorum ve almanyanın bi ucundan bir ucuna hangi trenlerle hangi aktarmaları yapmam gerektigini, kac metre nerden nereye yurumem gerektigini her ayrıntısını gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Eskiden iPhysics vardı ne güzel..

mesajinizi alir almaz alintilamak istedim, bende çok aradim bulamayinca buyuk uzuntu duymustum fakat su anda crayon physic var yerini tutmuyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedometer harbiden de araçtaki hızı bire bir gösteriyor
  • Eskiden Nokia'da Snake oynadığımız için şimdi appstoredan ne indirsek neredeyse vay be diyoruz. Yani en azından ben diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında sadece ios değil de android de olsaydı iyi olurdu ortak olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinekahve

Flightradar24 kamerayı havada giden uçaga tutuyorsun sana o uçağın nereden nereye gittiğini yüksekliğinı hizını söylüyor.

çüş :S:S
  • programın adını şu an hatırlayamadım fakat programda kamerayla fotoğraf çekiyoruz ve program bizim belirleyeceğimiz bir kelimeyle o kelimeye ait renk ve fontlarla o fotoğrafı kelimelerle resmediyor çok güzeldi
  • garageband çok iyi görünüyor, şimdi indiriyorum.

impaktor çok da kaliteli bir program değil, az önce indirdim. para boşa gitti :/

konu çok iyi ancak öneride bulunan arkadaşlar programın adını ve ne işe yaradığını anlatırsa çok daha kolay anlaşılabilir her şey.

ayrıca yukarıdaki telefondan otomobili kontrol etme olayı feyk
  • quote:

Orijinalden alıntı: klavye86

garageband çok iyi görünüyor, şimdi indiriyorum.

impaktor çok da kaliteli bir program değil, az önce indirdim. para boşa gitti :/

konu çok iyi ancak öneride bulunan arkadaşlar programın adını ve ne işe yaradığını anlatırsa çok daha kolay anlaşılabilir her şey.

İmpaktoru ses sistemine bağlamazsanız paranız gerçekten boşa gider. En azından speaker hoparlörlere bağlayıp deneyin. Onda bayağı uğraşırsanız kaliteli müzikler yapabilirsiniz ama bayağı uğraş istiyor açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

garageband çok iyi görünüyor, şimdi indiriyorum.

İmpaktoru ses sistemine bağlamazsanız paranız gerçekten boşa gider. En azından speaker hoparlörlere bağlayıp deneyin. Onda bayağı uğraşırsanız kaliteli müzikler yapabilirsiniz ama bayağı uğraş istiyor açıkçası

kütüphane sessizliği olması gerekiyor mu gerçekten? o kadar etkiliyor mu ortam?

• quote:

Hocam şöyle detaylıca yazayım. Hatta bir videom var onu yayınlayacağım yakında İmpaktorla. İmpaktorda çalarken birisi mikrofona sesi ulaşacak şekilde konuşursa, uygulama doğrudan o sesin de yansımasını veriyor. Hatta öyle bir durum ki ben 6 çeşit seslerden bazılarına geçince sesi diğerlerine göre fazla veriyor hoparlörden tekrar mikrofona yansıyıp döngüye giriyor diye kısıyorum. Diğer seslerde açıyorum. Çok hassas bir durum değil ama dikkat etmekte fayda var performans açısından. 1 mt yakınınızdan biri yüksek sesle konuşmadığı sürece etkilemiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Hocam şöyle detaylıca yazayım. Hatta bir videom var onu yayınlayacağım yakında İmpaktorla. İmpaktorda çalarken birisi mikrofona sesi ulaşacak şekilde konuşursa, uygulama doğrudan o sesin de yansımasını veriyor. Hatta öyle bir durum ki ben 6 çeşit seslerden bazılarına geçince sesi diğerlerine göre fazla veriyor hoparlörden tekrar mikrofona yansıyıp döngüye giriyor diye kısıyorum. Diğer seslerde açıyorum. Çok hassas bir durum değil ama dikkat etmekte fayda var performans açısından. 1 mt yakınınızdan biri yüksek sesle konuşmadığı sürece etkilemiyor sanırım.

teşekkürler detaylı açıklama için. çok yardımcı oldu

• quote:

teşekkürler detaylı açıklama için. çok yardımcı oldu

Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 23 Ocak 2013; 20:45:04 >
  • garageband'i indirdim ve biraz kurcaladım. çok başarılı bir uygulama gibi görünüyor. yelpazesi ve kalitesi mükemmel. ama ipad'de daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.