Şimdi Ara

Vatandaşlık almam için para ile evlenecek bayan arkadaş arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba yaşım 23 Makine mühendisiyim aynı zamanda icra memuruyum alman vatandaşı olan bayan arkadaşlar yada bu duruma müsait birini tanıyanlar bana ulaşabilir mi yaş farketmez ama çok bariz belli etmesin formalite olduğunu :) ?
    Kendisi ile sadece vatandaşlık için evleneceğim duygusal bir beklentim kesinlikle yok. Ücreti konuşup halledebiliriz ciddi olarak mesaj bekliyorum.

• Kalkiyor mu kanka ona gore adam arayan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolcanoPower

Kalkiyor mu kanka ona gore adam arayan var
    ahahah ne kalkıyor mu hocam :D
  • Demek istifayı düşünenlerden biri de sizsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Demek istifayı düşünenlerden biri de sizsiniz :)
    hocam green card çıksın ben direk istifa zaten
  • green card çıksın bende istafa edicem memurluktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: voltran32

green card çıksın bende istafa edicem memurluktan
    mantıklı olan o çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: hete

Alıntıları Göster
    İyi iyi, yalnız değilmişiz :)

Millet Avrupada keyif ediyor, çok kıskanıyorum onları :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 26 Ağustos 2019; 20:41:14 >
  • quote:

İyi iyi, yalnız değilmişiz :)

Millet Avrupada keyif ediyor, çok kıskanıyorum onları :)

Alıntıları Göster
    hocam hamdolsun işsiz güçsüz değiliz memuruz türkiye insanı hep bunu ister ama şimdi memurluğunda memurluğu kalmadı ki yok sözleşmeli yok ek göstergesi az yok şöyle yok böyle
    Ya yurtdışına gider kafan çalışmıyorsa bile masa siler saati 9-10 dolara çalışırsın uber yaparsın ne bileyim yaparsın birşey illa her giden girişimci olacak diye birşey yok.
    Millet memurluğu refahlık sanıyor

• quote:

hocam hamdolsun işsiz güçsüz değiliz memuruz türkiye insanı hep bunu ister ama şimdi memurluğunda memurluğu kalmadı ki yok sözleşmeli yok ek göstergesi az yok şöyle yok böyle
    Ya yurtdışına gider kafan çalışmıyorsa bile masa siler saati 9-10 dolara çalışırsın uber yaparsın ne bileyim yaparsın birşey illa her giden girişimci olacak diye birşey yok.
    Millet memurluğu refahlık sanıyor

Alıntıları Göster
    Oralarda yaşasam tuvalet bile temizlerim, dönercide kurye bile olurum :D

Bok var memurlukta, ipini koparan memur olma peşinde. Memurlar çalışmıyor diyen dallamalara ne demeli peki? Ulan devletin işini yapıyor işte, allahın davarı!

Benim İsveç'te yaşayan akraba var :D İlla tanıdıkları vardır, ondan rica etmeyi düşünüyorum, yanına alsın beni. Getir-götür, taşı, şu bu... her işi yaparım :D Vatandaşlık alana kadar sık dişini, sonra eğitim alıp beyaz yakalı ol. Benim dayı böyle yaptı. Sıfırdan İsveççe öğrendi, üniversite okudu. Yeminli tercüman olarak çalışıyor. Vatandaşlıktan da çıktı. Adam buraya ait hissetmiyor kendini. Ne yapsın?

• quote:

Oralarda yaşasam tuvalet bile temizlerim, dönercide kurye bile olurum :D

Bok var memurlukta, ipini koparan memur olma peşinde. Memurlar çalışmıyor diyen dallamalara ne demeli peki? Ulan devletin işini yapıyor işte, allahın davarı!

Benim İsveç'te yaşayan akraba var :D İlla tanıdıkları vardır, ondan rica etmeyi düşünüyorum, yanına alsın beni. Getir-götür, taşı, şu bu... her işi yaparım :D Vatandaşlık alana kadar sık dişini, sonra eğitim alıp beyaz yakalı ol. Benim dayı böyle yaptı. Sıfırdan İsveççe öğrendi, üniversite okudu. Yeminli tercüman olarak çalışıyor. Vatandaşlıktan da çıktı. Adam buraya ait hissetmiyor kendini. Ne yapsın?

Alıntıları Göster
    Gidersen beni de aldırsana hocam beraber birşeyler yaparız en kötü :) Benim makine müh bitmek üzere fizyoterapinin 1 yılı var illa ki hallederiz yolumuzu buluruz :)

• quote:

Bu mesaj silindi.
    ya dostum komik olduğunu mu düşünüyorsun bu konuda bu dediklerine gülen görebiliyor musun ?
  • quote:

ya dostum komik olduğunu mu düşünüyorsun bu konuda bu dediklerine gülen görebiliyor musun ?

Alıntıları Göster
    Ben ciddiyim zengin
  • quote:

Ben ciddiyim zengin

Alıntıları Göster
    bak bu komikti :D hahah yok hocam yok hhahah
  • quote:

Gidersen beni de aldırsana hocam beraber birşeyler yaparız en kötü :) Benim makine müh bitmek üzere fizyoterapinin 1 yılı var illa ki hallederiz yolumuzu buluruz :)

Alıntıları Göster
    Dayıya nazımız geçiyor. Denemekten zarar gelmez :) Her türlü yol bulunur ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 26 Ağustos 2019; 22:20:16 >
  • Adliye başlı başına bir bela zaten. Bizimki memurluk değil hamallık.
    Umarım bulabilirsin dostum, bari birimiz kurtarsın kendini şu adliyeden.
  • quote:

Alıntıları Göster
    İcra memurluğu çok mu zor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurur34

Adliye başlı başına bir bela zaten. Bizimki memurluk değil hamallık.
    Umarım bulabilirsin dostum, bari birimiz kurtarsın kendini şu adliyeden.
    Katip misiniz?
  • Eskiden memura kız bile vermezlerdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.