Şimdi Ara

Vatan promotorleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yakın zamanda sistem almayı düşünüyorum belki de vatan olabilir az bir ihtimalle ama yine de sorayım dedim az önce bi kaç kişinin açtığı konulara göz attım vatanın içi promotorlerle dolu olduğunu söylemiş ve kendi ürünlerini aldırmaya çalıştırmışlar ama vatanın da kendi çalışanları varmış

Konuya gelirsek promotorle karşılaşırsam napayım , bu 2 insan türünün arasında ne fark var ve promotor olduğunu nasıl anlarım (sanırım 2sinin giyinişi farklı oluyormuş)

(Vatan haricinde önerdiğiniz bir yer var mı mediamarkt vs.)

Konuyla bilgiye sahip olanlar yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• butceni soyle halledelim. dahili bilesenler burasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • promotor ne la. robokop,saybot gibi bir şey mi
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    2700 3000 arası monitör dahil

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/vatandan-bilgisayarda-calisanlarin-neredeyse-tamami-promotor--126901887

• siyah tişört gigabyte yazar üzerinde genelde... msi lısından görmedim şimdiye kadar :) vatan şuan gigabyte ürünlerini satmaya bi hayli hevesli raflarının büyük çoğunluğunda gigabyte ürünlerini sergiliyorlar (topkapı) saçma saçma durumlar yani... buradan habersiz sistem toplayanların vah haline ki ne vah...

vatan harici istanbul içi eksen bilgisayar var. Sinerji var (ofiste teslim alınabiliyordu galiba).. ebrarın mağazası var mı bilmiyorum. mecidiyeköyde araştırırsan aslında daha çok bulunur. eskiden gider oralardan alırdık parçaları, geze geze sora sora, patron şu kaça bu kaça :) eskiden farklıydı şimdi sipariş veriyorsun evine getiriyorlar.. sen yorulmuyorsun
  • tüh banada gigabyte sattılar ama sorun yok neyseki

bu arada söyleyim oradaki adamlar everest ve frisby kasada bolca öneriyor sakın ha almayın tamam türk firması fln ama çok dandirik psular ötüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 14 Haziran 2017; 1:48:36 >
  • Anladım hocam çok teşekkürler

Peki sizin başınıza gelenin benim başıma gelirse

ne yapmalıyım (arkadaşınızlaykenki durum)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

siyah tişört gigabyte yazar üzerinde genelde... msi lısından görmedim şimdiye kadar :) vatan şuan gigabyte ürünlerini satmaya bi hayli hevesli raflarının büyük çoğunluğunda gigabyte ürünlerini sergiliyorlar (topkapı) saçma saçma durumlar yani... buradan habersiz sistem toplayanların vah haline ki ne vah...

vatan harici istanbul içi eksen bilgisayar var. Sinerji var (ofiste teslim alınabiliyordu galiba).. ebrarın mağazası var mı bilmiyorum. mecidiyeköyde araştırırsan aslında daha çok bulunur. eskiden gider oralardan alırdık parçaları, geze geze sora sora, patron şu kaça bu kaça :) eskiden farklıydı şimdi sipariş veriyorsun evine getiriyorlar.. sen yorulmuyorsun

Sinerjiden almayı düşünmüştüm babamla konuştum biraz bakınca taksit seçeneği 6 aydan fazla olmadığından ne yazıkki alamayız (sigortadan sorun çıktı) dedi yani vatan bi firmalarda 10 12 takside kadar olduğundan öyle almamız daha kolay

• Promotörler marka satış elemanları , kendi ürünlerini önerirler.

Lakin vatanda hiç corsair,gıgabyte,thermaltake promotörleri görmedim

Kısacası kendini satıcak ürün ne olursa olsun alınır

Kalkıpta 600w everest kasayı kimse çok kaliteli diye almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Darknes -- 14 Haziran 2017; 2:0:38 >
  • General Darknes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    tüh mü dersin püh mü bilmemde prime x370-pro almaya gittim bir tane koymuşlar kutu beni alma diyordu resmen. Gigabyte x370 gaming 5 alabildiğine vardı raflarda... şimdi hangisi dersen hiç şüphesiz prime 370-pro derimki arada 300 lira fark vardı. vrm Mosfetleri ikisinde aşağı yukarı aynı overclock potansiylleri aynı.. asusu app ları daha sorunsuzdur. garantisi 3 yıldır. Kusura bakma ama 300 lira fazla verip 1 yıl az garanti enayiliktir.
  • General Darknes kullanıcısına yanıt
    topkapı vatan da var gigabyte promotörü
  • Bırakalımda orada bulunsun bi zahmet

Yahu ben sırf içerisinde ejderha etiketi çıkıyor diye gidip msı alan biliyorum
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    gaming ürünlerin hepsi göz boyamaca x370de gerek yok bence onun yerine çarpan kilidi kapalı daha iyi bir işlemci alınabilir ryzen 1400 veya 1500x alınacaksa 1600 alınsın şu anakartla daha iyi:
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-b350m-a-amd-x370-am4-ryzen-ddr4-2666mhz-oc-anakart.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 14 Haziran 2017; 2:41:48 >
  • Vatan bilgisayarda promotörlük yaptim. Vatanin pembe gömlegini giyenlerin disindakilerin hepsi promotördür. Hepsi kendi markasini satmak ister ki prim kazansin. Vatan elemanlarinada fazla guvenmemek lazim en iyisi sen kendi bildigin parcalari al

• qSpeed35 kullanıcısına yanıt
    sinerji.gen.tr de hazir sistemlerde ryzenli sistemler var 2500e.onlarla beraber asus monitor de 500e geliyor. Senin icin en karlisi o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marasli_Harun_Usta M kullanıcısına yanıt
    hesabı bugün açıp gelip bana laf atıyorsun.. sen kimin ikinci hesabısın bakalım? beni bilen biliyor bu forumda, o yüzden çakma hesabını da al bekleme yapma... devam et

(yine mi GIGABYTE Türkiye nin ikinci hesabı, diye insanın aklından geçmiyor değil hani, daha öncede yaşandı çünkü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mukarnas -- 14 Haziran 2017; 10:59:0 >
  • qSpeed35 kullanıcısına yanıt
    bilgisayar ürünlerinde kanunen heryerde maksimum 6 taksit, vatanda da 6 taksit
  • itopya,ebrar,eksen,sinerji,inventus
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.