Şimdi Ara

Vatan Pc ( Kepez Mağaza Taşınıyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
4.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 8:45 civarı önünden geçtim. Çok sıra yoksa birşeyler alırım diye düşünüyordum. Yaklaşık 700-800 kişiyi görünce
  • Bu kalabalıkta bir şey alabilen varsa helal olsun. 800-900 kişi var sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptop fiyatı fena değil.

• 1tl ye hp 200 kablosuz mouse varmis mesaji geldi.

• T560 tablet alıp kargolayacak olan?

1 senelik üyeyim benden yanlış çıkmaz

• Yoğunluk nasıldı?

• Philips Multigrom Tıraş Makinesi bulan var mı 50 Stok adedi varmis kalmıstır umarım,alıpta kargolayabilecek var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

11 ay vatanda çalıştım. o fiyatlar olur ama ürün olur mu, olmaz.

rumuz : tecrübe

Arkadaş haklı çıktı. vatan pc gitsin mediamarkt'tan ders alsın sonra açılış yapsın.Gold bimeks battı gitti darısı teknosayla vatan pcnin başına.... sabah gittim 10-15 kişi aldılar sonra birden ''tam 5 dk sonra'' tüm kampanyalı ürünler bitiverdi basit matematikle 1000 stoklu ürünü 100er 100er almış olmaları lazım .kesinlikle eminim o stoklar o mağazada yoktu gözümle gördüm.en çok gıcık edici şey ise bilerek insanları beklettiler tamamen reklam amaçlı yani içerisi boşken 3 kişi 3 kişi almak nedir?Amaç kapıda bekleyen olsun dikkat çeksin mağaza duyulsun figuran niyetine kullandılar milleti. En basitinden bir bariyer konur sıraya girilsin diye onuda yapmadılar! İnsanlar daha fazla saçmalığa dayanamayıp hücum etti, sağdan soldan hücum edilince ezilme tehlikesi yaşayan oldu.en baştan yavaş yavaş alsalar insanları hiç bişey olmayacaktı.Sonuç olarak elde var 0
    En kısa sürede batman dileğiyle vatan bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehan09 -- 11 Ağustos 2017; 12:31:34 >

• saat 1 gibi gideceğim neyin kalıp neyin kalmadığını soylerim
  • Saat 9:30 gibi gittim 9:50 de kapılar açıldı cam kenarından ilerleyip ilk giren 50 kişi arasıdayım. Aklımda bir çok ürün vardı fakat alabildiklerim 32 LG TV ve 1 TL lik mause.

İçeride 2 farklı noktada yumruk yumruğa kavga çıktı.

1 kişi bayıldı bayılanların akrabaları bi kadınla saç başa kavga etti.

Küfürler havada uçuştu

Arkamda duran birinin elinde Dandirik bi fan gördüm. Sadece onu alabilmiş Üstü başı yırtılmış

Bir kız vardı ayakkabısının tekini arıyodu kadının birininde eşarbı kaybolmus.

Kasa önünde ilk 10 da olmama rağmen ürünü satın almam 1 saat kadar sürdü.

Ben ihtiyaçlarımı ezilmeden kavgasız gürültüsüz aldım. Ama bir daha 1 TL ye iphone 7 veriyoruz deseler gitmem.
  • Gittiğimi yazmıştım sabah. 20 dakika bekledim. Sonra baktım içeri bile girilmiyor. Döndüm arabaya. Arabayı çıkarırken sağ alt kapıyı vurdum. Gitti 2016 Mercedesin kapısının altı. Zararla geri döndük. Ha gün olur da vatan 1 liradan 1000 stok iPhone satsa önünden dahi geçmem. Gerçi iPhone da almaya gitmedim ev için birkaç eşya bakarım diye gittim de kalabalıkta nefes dahi alınmıyordu

• Sabah 8 gibi gittim bende, baktım kapının önünde kalabalık var arkada da kuyruk, takribi 100 kişi vardır herhalde dedim Xbox One S almak için bakmıştım nasıl olsa bana kalmaz itiş kakış olacağı içinde uğraşamam zaten dedim durmadan geçtim gittim bene

Az önce gittim umut fakirin emkeği hesap :)
    Sabah ilk açılışta talan ettiler TV'ler hariç ne varsa bitti dediler

Arkadaşım gitmiş bayada beklemiş olanları anlattı, bayanlara sapıklık yapanlarımı dersiniz, dükkana kasıtlı zarar verenlerimi, küfür edenlerimi nasıl bir millet olduk biz yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaRLooT -- 11 Ağustos 2017; 17:4:23 >

• Antalyanin en kıro en keko en müptezel semtine açtılar az ilerisi zeytinköy giriş kapısını kırdılar 70 yaşında teyze gördüm saat 12.30 da gittim sadece tv ve 999 TL bilgisayar kalmıştı tek katlı saçma bi yer olmuş bütün apaçiler de oradaydı işin özü orada da tutmaz çok hırsızlık olur uğraşıp dururlar

• kepezde yol yapımı vardı iş yapmıyorlardı taşındılar gittiler orayı buldular
    git kapalı yola koy bak nasıl ful çekiyor. zamanında kotonun olduğu yere açsaydın of
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

11 ay vatanda çalıştım. o fiyatlar olur ama ürün olur mu, olmaz.

rumuz : tecrübe

Arkadaş haklı çıktı. vatan pc gitsin mediamarkt'tan ders alsın sonra açılış yapsın.Gold bimeks battı gitti darısı teknosayla vatan pcnin başına.... sabah gittim 10-15 kişi aldılar sonra birden ''tam 5 dk sonra'' tüm kampanyalı ürünler bitiverdi basit matematikle 1000 stoklu ürünü 100er 100er almış olmaları lazım .kesinlikle eminim o stoklar o mağazada yoktu gözümle gördüm.en çok gıcık edici şey ise bilerek insanları beklettiler tamamen reklam amaçlı yani içerisi boşken 3 kişi 3 kişi almak nedir?Amaç kapıda bekleyen olsun dikkat çeksin mağaza duyulsun figuran niyetine kullandılar milleti. En basitinden bir bariyer konur sıraya girilsin diye onuda yapmadılar! İnsanlar daha fazla saçmalığa dayanamayıp hücum etti, sağdan soldan hücum edilince ezilme tehlikesi yaşayan oldu.en baştan yavaş yavaş alsalar insanları hiç bişey olmayacaktı.Sonuç olarak elde var 0
    En kısa sürede batman dileğiyle vatan bilgisayar

Hocam 1000 stoklu ürün göster sana bedava alayım onu.

______=

Mağazaya ilk girenlerdenim. Adamların istediği rezillik. Ö nümde 3 yaşında bebeyle girdim. Çoluk çocukla gelen mi dersin hamile gelen i dersin yaşlılar mı dersin. Ne işiniz var

• emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Aynı açılışa katıldığımızdan emin misiniz?

Belirtilen ürünlerin hepsi, belirtilen stoklarda mağazada bulunuyordu. Kimse kampanyalı ürünlerden 1000 adet var diye bir ilanda vermedi zaten.

Gözümün önünde 2 sepet dolusu philips traş makinesi 10 dakika içerisinde bitti.

Son olarak 3 er kişi alındı dediğiniz mağaza açılışı;
    http://www.mynet.com/haber/guncel/boyle-izdiham-gorulmedi--3193213-1

Düzenleme: Link kısaltıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza07 -- 11 Ağustos 2017; 22:1:44 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.