Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
31
Favori
62.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blekwolf

bir müşteri sinirinden televizyonunu parçalamıştı bu mağazanın önünde

Yanlıs hatırlamıyosam biZim memlekette izmitte tırla girdi magazaya 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @HasanVatan twitter adresine, yapılan yanlış uygulamaları şikayet edebilirsiniz.

Seagate Game Drive for Xbox STEA2000403 2.5' 2GB
    yerine, alt modeli olan
    Seagate 2,5" 2TB Expansion teklif edilen arkadaşlar, şikayetleri özellikle @HasanVatan a iletin...
  • bana red geldi lutfen biri ornek karar gonderebilir mi?

• benimki 7-8 ay sonunda olumlu sonuclanacak sanırım. daha imzaya gidecek, ay sonunda evinize gelir buradan cıktı veremiyoruz felan dedi.
  • ben bunu komple unutmuşum az önce başvuru yaptım
  • hocam merhaba ,
    ben hakem heyetine başvurdum fakat olumlu sonuçlanmadı. sizden ricam olumlu olan kararı bana gönderseniz . örnek teşkil ederek itirazda bulunsam 10 gün sürem kaldı itiraz için. belgesiz itiraz etsem tekrar reddedilecek.
     VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox
  • Muadil olarak gönderdikleri dosyaya göre atma hızı 60 - 80 MB/ sn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 11 Mayıs 2017; 16:25:25 >

• Arkadaşlar ben de Mart ayında THH'ye başvuru yapmıştım.
    Cuma günü mesaj geldi telefonuma ve bu Pazartesi günü (yarın) duruşma yapılacağı bildirildi.
    Baştaki gönderilerden birindeki karârı başvuru ekine koymuştum zaten emsâl karar olarak.
    (Çubuk THH'nin karârıydı sanırım.)
    Sizlerden ricam; lehine karar çıkan arkadaşlar kişisel bilgilerini gizleyerek burada paylaşabilirler mi?
    PM yoluyla da paylaşacak arkadaşlar olursa yine sevinirim.
    İnşallah lehimize bir karar daha aldırmış oluruz bu sayede.

Şunu da belirteyim; Etimesgut THH neredeyse dilekçemi almayacaktı benden başvuru ânında.
    THH'deki Raportör denen üstünbilgili arkadaş, "Ama ne istiyorsunuz ki, satıcıya ürünü yollayın diyemeyiz ki biz?!" diye çıkış yaptı.
    Sadece para cezası kestirebileceğini söyledi.
    Elimdeki THH karârını gösterince "Heıımm höüm" gibi bir şeyler geveledi ve ben de dilekçemi neye dayanarak almayacaksınız diye çıkışınca diretemedi ve teslim aldı.
    O sebeple bizim buradaki THH'den sürpriz bir karar çıkma olasılığı olduğunu düşünüyorum, zirâ duruşma yapıldığını bildiren arkadaş hiç olmamıştı sanırım konuda.

• Merhaba gördüğüm kadarıyla kopyaladığınız dosya tek parça değil. Tek parça dosyalarda 100-100mb/sn hızları görebilirsiniz sadece.

Ayrıca size gelen hdd xbox yerine expansion modeli diye canınızı sıkmayın sadece dış görünüş farkı var. 2 TB Backup plus slim/expansion/xbox modellerinin hepsinde Samsung Seagate Spinpoint M9T hdd kullanılmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Merhaba gördüğüm kadarıyla kopyaladığınız dosya tek parça değil. Tek parça dosyalarda 100-100mb/sn hızları görebilirsiniz sadece.

Ayrıca size gelen hdd xbox yerine expansion modeli diye canınızı sıkmayın sadece dış görünüş farkı var. 2 TB Backup plus slim/expansion/xbox modellerinin hepsinde Samsung Seagate Spinpoint M9T hdd kullanılmakta

yok hocam bu hdd işimi görür sadece salak yerine konmayı sevmiyorum adam bana piyasada bu ürün yok diyor ona diyorum bu ürünü şuan 10 yerden satışı var aynı fabrikadan çıkmıyormu bu ürün diyorum hepsimi depoladı diyorum depodan satıyorlar diye sonra kemküm ediyor muadil olarak bunu öneriyor.Diyorum diğeri hem windows hem xbox destekli siz bana sadece windows destekli ürün yolluyorsunuz Diyorum siz müşteri memnuniyetini önemseyen bir kurumsanız neden memnun etmiyorsunuz istediğim ürünü göndermiyorsunuz diyorum kem küm ediyor. Valla şu müşteri temsilcilerinin cevapları yüzünden davayı acmıstım konuda kim varsa acmasını isterim.İnsanları salak yerine koyuyorlar.

• neyin magduriyeti ?? adam belli ki yanlış fiyat girmiş ?
    magduriyet değil fırsatçılık

kendinize olsa hoşunuza gidermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopfırsatı

neyin magduriyeti ?? adam belli ki yanlış fiyat girmiş ?
    magduriyet değil fırsatçılık

kendinize olsa hoşunuza gidermi ?

bi bitmediniz ..
  • benim karar olumlu geldi suan eve. yalnız 15 gün itiraz felan diyor, Vatan bilgisayara gödnermelimiyim yoksa 15 gün bekliyim mi? itiraz ederler mi acba?

birde kararın devamında 16tl tebligat ücretini mal müdürlüğüne ödenmesine felan yazıyor, basına böyle birşey gelen var mı? 16tl sinde değilimde mal müdürlüğü mü arayacam birde.
  • Olumlu geldi ise sen değil vatan yatıracak. Dikkatli oku öyle olması lazım.

• kronik kullanıcısına yanıt
    Karâra itiraz edebilir taraflar.
    Bunun kanunî süresidir 15 gün.
    Siz kesinleşmesini beklemeden Vatan'a mail yoluyla başvurunuzu yapın.
    Tebligat posta vs. giderleri de haksız taraf olan Vatan'a yükletilmiştir.
    Hayırlı olsun.
  • thh şu an 2016 haziran şikayettlerine bakıyormuş ben 2016 nekimde şikayette bulunmuştum
  • Hakem heyeti başvurumun reddine karar vermiş... Halbuki emsal karar da vardı evrakların arasında... Başka bir hakem heyetine başvursak ne olur?

• Herkese merhaba, başka bir üründe benzer bir durum başıma geldi THH kararı tarafıma olumlu çıktı fakat vatan itiraz için Tüketici Mahkemesine gitmiş, tarafıma dava açılmış durumda şuan itiraz dilekçesi yazmam gerekiyormuş başına gelen ya da yardımcı olabilecek olan var mıdır acaba?
  • açtığım davada " Bakanlığımızın görev alanında değildir" diye RED çıkmış

Tüketici mahkemesine başvurmak için örnek dilekçe ve izlenecek yol konusunda bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.