Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
31
Favori
62.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta bu fiyat işleri tek kişinin onayından geçiyorsa firma kesinlikle aptal derim ama birden fazla kişiden geçmesine rağmen bu hata oluşuyorsa hak etmişler demektir.
  • satış sözleşmesi önemli mi başvuruda, bana gelen mailde yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

satış sözleşmesi önemli mi başvuruda, bana gelen mailde yok çünkü.

bende var, üstelik mailde yazdıkları madde satıs sozleşmesinde gozukmuyor..

masaustu bilgisayardan daha dıkkatlıce bakıp yazarım..
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Mouse pad olayi baya zoruna gitmis sanirim. Zaten benim amazondan "indirimli" halde siparis gecmem ile sizin, firmanin "iptal" etmesine ragmen zorla THH yolu ile urunleri almaya calismaniz ayni sey degil mi...

Amazon orada bak herkese acik git arastir, incele, takipte kal sende bir seyler kap ama yok biri burada konu acsin da hemen hazirdan indirimli urune cokelim sonra firma iptal ederse de THH, mahkeme, hak kukuk

Ben gunde 40-50 sefer amazonu tavaf edicem indirimli urun alicam sonra sana gelip ucuzdan vericem? Hadi ya ne guzel dunya. Bir de diyor 3 katina satiyor iyi 10$ a aldim sana 15$ a satayim ki sen msj attiginda da boyle bir sey teklif edeceginden iplemedim.

Edit: amazon dan farkli sayfada hata sebebiyle acilan mouse pad yazini da yeni goruyorum Allah akil fikir versin amazon hata ile farkli sayfada acmis cahillik diz boyi bile diyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 18 Ekim 2016; 11:56:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredi karto exresi gelsi. 6 taksitle almistim 1. Taksit kesilmis iade edilirse pesin mi gelir taksitlemi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Burda da ayni durum soz konusu. Demekki siz de al satci dediginiz cakallardan oldugunuzu az once itiraf ettiniz. İndirimden kendi yararlanmak ayri toplu alip digerlerini magdur etmek ayri. Amazon sizin siparisinizi iptal etse sizde o konuda iptal ettiler nasil hakkimi ararim diye soracaktiniz. Ama amazon yanlis fiyata urun koyduysa sattigi urunu arkasinda durur. Bunlar zaten yurt disindan almis bunlara vermesekte olur gondermeyelim iptal edelim hic bir hak iddia edemezler diye dusunmez. Bir urun yasakli degilse ve sen onu satin aliysan gonderir. Gidipte vatan gibi cakallik yapmaz. Saatlerce stok yenileyip yenileyip milletin parasini calmaz. Urunun parasini bile gonderme asamasinda ceker. Vatan gibi hemen cumartesi sabahi provizyondaki parayi cekip sonra ya yanlislik oldu iptal edicez demez. Ortada hatali fiyat yok. Vatan bilgisayarin cakalligi var.

Edit: sen buna fiyat hatasi derken normal. Ben amazon un yaptigina hata diyince mi cahillik oluyor. Sana gore amazon yapinca indirim vatan yapinca hata oluyor demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 18 Ekim 2016; 12:01:12 >

• Bu kısım müdavimleri sözüm sizlere, sizden tıksinenlerin g.g
  • Satın almış olduğunuz Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox USB 3.0 Taşınabilir Disk ürünü fiyat hatası nedeniyle satış sözleşmemizin madde 8. itiraz ve yargı yolu bölümünde

Maile gelen soylesmeyi tavaf ettim boyle baslayan madde yok goren vae mi *

• Hata sizde hala vatandan alışveriş yapanlar var aynı şekilde teknosa hepsi çakal 5 kuruş bile olsa vatandaşı soyma eğilimindeler kaldı ki siz 3 haneli fiyatlardan sözde indirimden bahsediyorsunuz ülkede hak hukuk olmadığı alkollü herifin polise çarpıp şehit ettikten sonra salınmasıyla resmi olarak tecillendi hakem tüketici heyeti falan diyorsunuz komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgsmaster -- 18 Ekim 2016; 12:18:41 >
  • POTENZA06 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 18 Ekim 2016; 12:28:34 >
  • Şu üründen almayıp veya alamayıp da burada gelip trolluk yapanlar kuru kalabalık yapmasa? Alan biz uğraşan biz size ne oluyor. Anladık meraktan çatlıyorsunuz da kenardan izleyin bari yazıp durmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi onlar düşünsünler

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox

gelen mesajın resmini, maile gelen sözleşmeleri ve ön bilgilendirme formu çıktısı ayrıca sipariş sayfası resmi eklidir. Kalınca bir dosya yolluyorum onlara
  • Vatan aradı şimdi ücret iadem için iban istedi bende hakkımı arayacağımı bu nedenle iade istemediğimi söyledim. Bulabiliyorsanız iade ederseniz ama ben size iban numaramı vermek istemediğimi söyledim ve kapattım.

Kesinlikle ücret iadesi almayın hakkınızı alamazsınız.

Ücret iadesi almadığınızı belirten bir mail gönderin.
  • Arkadaslar hala odeme hesabima gecmedi ne zaman iade ederler ?

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Kaç aydır şu üründe 75€'luk Vergi sınırını geçmesine rağmen, vergi eklenmiyor. Amazon'un hatası var ama kimsenin mesaj attığını sanmıyorum.
    https://www.amazon.com/Corsair-Extreme-Performance-Liquid-Cooler/dp/B019EXSSBG/

Geçenlerde GTX 1060'lar 5'li paket olarak satılıyordu tek ürün fiyatı yerine; mesaj attım düzelttiler(Sırf müşterilerine gösterdikleri ilgiyi sevdiğimden dolayı).
    İlgili konuda ayakkabı vs. için tonla mesaj bulabilirsin, bazı ürünlerin kargo fiyatları gereğinden fazla çıkıyor diye.
    %20 gümrük vergisi yerine bazı ürünlerde %50'ye yakın ücret kesilenlerde var, ama adamlar yanlışlıkla fazla aldılarsa üstünü iade ediyorlar. Vatan böyle birşey yapar mı? Asla tabiki.

O yüzden Amazon'da hata yapar ama yapıyorsada arkasında durur hatasının düzeltmesini bilir. Bizimkiler gibi 3 Liralık ürünü 10 Liradan nasıl satıp da kazıklarız derdinde değiller.

• ne mağduriyet ama.

o gece de yazdım buraya özellikle kredi kartıyla alanlara dedim. almayın boşuna hem paranızı çekerler hem de öyle hemen geri ödemezler diye.

ha bir de şu 10 20 tane sipariş geçip taksit yaptıranlara iyi geçmiş olacak demiştim
  • TrErO kullanıcısına yanıt
    yazina hayran kaldim yazan sensen tâbiî

• Satıştan kaçınma

Madde 5- Üzerinde "numunedir" veya "satılık değildir" ibaresi bulunmayan bir malın; ticarî bir kuruluşun vitrininde, rafında veya açıkça görülebilir herhangi bir yerinde teşhir edilmesi halinde satıcı bu malların satışından kaçınamaz.

Hizmet sağlamada da haklı bir sebep olmaksızın kaçınılamaz.

Aksine bir teamül, ticarî örf veya adet yoksa, satıcı bir mal veya hizmetin satışını o mal veya hizmetin kendisi tarafından belirlenen miktar, sayı veya ebat gibi koşullara ya da başka bir mal veya hizmetin satın alınmasına bağlı kılamaz.

Diğer mal satışı ve hizmet sağlama sözleşmelerinde de bu hüküm uygulanır
  • imhiret kullanıcısına yanıt
    Al benden o kadar imrendim yeminle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok fazla bilgi kalabalıgı olmuş son sayfalarda, ne yapmamız gerektiğiyle ilgili adım adım ilk sayfaya örneklerseniz herkez için daha iyi olur.

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.