Şimdi Ara

Vatan'da ürün değiştirenler bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir cihaz aldım ancak benim pcye uygun olmadığından değiştirmem gerekiyor.Üründe sadece bir aparatın parçasını açarken bantı hafif yırtıldı.Problem çıkar mı değiştirirler mi?

• Hocam, müşteri hizmetlerindeki adamlar çok kıllar, şimdiden kolay gelsin. Bir keresinde adamın bozuk olan ve yeni aldığı yazıcısını üzerinde çizikler var diye almadıklarına şahit oldum. Hatta çalışanlardan birisi ''hafif çizikler olsa alırdık ama üzerinde derin çizikler var, alamayız'' şeklinde bir cümle kullanmıştı.
  • @KingRoger sağol hocam.Bant olayı konusunda birşey bilmiyor musun?
  • 1 ay önce aldığım ürünü değiştirebilirmiyim_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylpc

1 ay önce aldığım ürünü değiştirebilirmiyim_?

zor gibi
  • Valla bi Muhammet vardı herhalde o müşteri hizmetlerinde, biz de 2 sene önce arkadaşa laptop alırke aramıştım müşteri hizmetlerini. Elemanı bağladık, her işimizi hallediyodu
  • vatanın müşteri hizmetleri gayet iyi degiştirirler kanımca
  • Ambalajdaki hafif yırtık pek problem yaratmaz. Pozitif bir şekilde açıkla durumu.

Ben 2 kere ekran kartı aldım Vatan'dan. 2 'si de bozuk çıktığı için geri verdim, adam 2. sini yere fırlatmıştı. Kutu falan tamamen her şeyi açmıştım ama bendeki firmanın suçuydu. Sende rahat değiştirebilirsin şu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Ambalajdaki hafif yırtık pek problem yaratmaz. Pozitif bir şekilde açıkla durumu.

Ben 2 kere ekran kartı aldım Vatan'dan. 2 'si de bozuk çıktığı için geri verdim, adam 2. sini yere fırlatmıştı. Kutu falan tamamen her şeyi açmıştım ama bendeki firmanın suçuydu. Sende rahat değiştirebilirsin şu durumda.

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.