Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bnde fiyat artışı olursa alınmaz diye düşünüyorum hocam ama hiç anlamıyorum oynamak dışında bu işlerden. Var mı 6500 TL’ye kadar önerin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musluman Metalci kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ben de yıllardır uzağım sadece oyun için aldım bu aleti de, bilen araştıran bu ürünün alternatifini yakın fiyat aralığında önerecek arkadaşlar varsa yardımcı olurlar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasa bugün geldi. Usb ile Windows 10 yüklemeye çalışıyorum böyle bir hata alıyorum. Yardımcı olacak var mı?

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 1 Haziran 2020; 21:6:54 >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bilmeden bir şey almak gerçekten çok zor.

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Ben Microsoft un sitesinden indirip, 8gb USB disk ile yapmıştım kurulumu.

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/15088/windows-10-create-installation-media

Sizde kurulum dosyaları eksik gibi görünüyor.

Eğer imkanınız varsa dediğim yolu deneyebilirsiniz..

• oklawa kullanıcısına yanıt
    Bende microsoftun sitesinden direkt flasaha kurulum yapmıştım anlamadım. Yarın bi bilgisayarcıya gideyim.

• Söyledikleri gibi kasam bugün geldi benimde sipariş verdikten sonra bugün 4. İş günü gayet hızlı geldi UPS bölgemde çok iyi şaşırtmadı bu işleri bilmedigim için de kasa ve ekran kartını evimin yanında vatan var oraya götürüp taktirdim bios güncellemesi yapip ardından win10 kurdum şimdilik sıkıntı gözükmüyor

• Bu arada içinden çıkan kumanda kasaya etki etmiyor bozuk gibi bı yerden açmak mı gerekiyor yada ayarı mı var bilen aydınlatabilir mı ?

• xql1 X kullanıcısına yanıt
    Çok iyi, ben 10 gün önce sipariş verdim, bugün de mh ile görüştüm anca onaylandı😁 hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

• Sağolun hocam umarım sizde en kısa sürede bilgisayarınıza düzgünce kavuşursunuz :)

• Bende sonunda akşam 17:30 gibi kavuştum. İlk önce HDD taktım ardından ekran kartını taktım. Sistemi çalıştırdım ve biosu güncelledim ardından usb den windows kurulumunu yaptım orjinal kodla windowsu etkinleştirdim. Driverleri kurdum test aşamasını yapmadım henüz vakit biraz geç oldu ama sistem gayet stabil şekilde çalışıyor. Bukadar beklemiyordum açıkçası. Yakın zamanda 16 gb ram daha takar yoluma devam ederim.
  • Bu arada birşey dikkatimi çekti pc yi kapatınca ekran kartı veya işlemcinin orada bir ışık yanıp yanıp sönüyor. Bunun özelliğinden mi kaynaklanıyor yada bios menüsünden pc yi kapatınca usb nin gücünü kapat seçeneği gibi bir işlem mi yapılması gerekiyor.

EDİT: Forumda eskiden konusu açılmış. Asus ve birçok anakartta o ışık yanıyormuş. Bir sorun değilmiş. Arzu edilirse biostan kapanabiliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07_SeRHaT_07 -- 2 Haziran 2020; 2:0:50 >
  • Vatan gayet garantili iyi bir yer ya sistemi şimdi inceleyeceğim vatanın bazen indirimleri fibabanka ile anlaşmaları falan oluyor alınacak yerlerden biridir gönül rahatlığıyla

• Ekran kartı fanından kablo sirtünmesine benzer ses geliyor mu ?

• byoqan kullanıcısına yanıt
    İlk açılışta fan 3-5 saniye kadar tam güçle çalışıyor sürtünme değil fanın sesi geliyor ama hemen kesiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xql1

Bu arada içinden çıkan kumanda kasaya etki etmiyor bozuk gibi bı yerden açmak mı gerekiyor yada ayarı mı var bilen aydınlatabilir mı ?
    Tek sorun bende mi ? yok mu bilen kimse :/
    Benden kumanda çıkmadı müşteri hizmetlerini aradım, yazdım hala bekliyorum. O kumanda için kasa içerisinde bir kontrolcü bulunuyor. Camlı kısımda değil sağ kısımda. Kumanda Infrared olduğu için o kontrolcüyü görerek basman gerekiyor. Eğer gerekli bağlantılar yapıldıysa o kontrolcüyü camlı yerden görülecek bir kısma alarak sorunu çözebilirsin ancak kablolara dikkat et.
    Kumandanın pillerini kontrol ettinizmi?
  • Arkadaşlar pc yeni eline geçenler biosa girip Oc Tuner açık mı kapalı mı bi bakabilir mi?

• Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    Benimki geleli bir ayı geçti, bu ayarla oynamadım.

Keep current settings seçili.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.