Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi pilini sokup tekrar kendi pilini taktım anlamsız bir şekilde düzeldi çalışıyor sağolun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xql1 -- 2 Haziran 2020; 15:0:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oklawa

Benimki geleli bir ayı geçti, bu ayarla oynamadım.

Keep current settings seçili.
    Ben de o kısımla oynamadım ama OC Tuner seçili ve geri almama da izin vermiyor ilginç biçimde. Keep current settings seçip 3.6 Ghz alıyorum save&exit diyince eski ayara dönüyor. 3.95 ghz'de çalışıyor şu an, bios baya sıkıntılı manuel voltaj da atayamıyorum undervolt da yapamıyorum dolayısıyla bi anlamadım gitti :( Hiç uğraşmayıp düzgün bi soğutucu almak en iyisi sanırım
  • Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    Belki bir faydası olur diye ilgili gördüğüm bios ekranlarının fotoğraflarını ekliyorum.

Ben ilk aldığımda bios'u asus'un sitesinden güncellenmiştir, orijinal bios'u sürümünü hatırlamıyorum, şuan 2006 yüklü.

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oklawa

Belki bir faydası olur diye ilgili gördüğüm bios ekranlarının fotoğraflarını ekliyorum.

Ben ilk aldığımda bios'u asus'un sitesinden güncellenmiştir, orijinal bios'u sürümünü hatırlamıyorum, şuan 2006 yüklü.

Çok teşekkürler hocam, bu akşam tekrar uğraşırım umarım düzeltirim :) OC işi benim için gereksiz, 2-3 yıl hiç problemsiz kullanayım o yeter bana
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Bunların monitörü göndereceği Yok deyip iptal ettim
    Teknobiyotikten sipariş geçtim .
    Bu sabah verdim . Bugün Kargoya verdiler

200 tl civarı fiyat farkı var ama
    Ütün olmadıktan sonra :))

• byoqan kullanıcısına yanıt
    İtopyayı diyorsunuz sanırım hocam :) benim siparişim de bugün kargoya verildi keşke bekleseydiniz :) benim bilgisayarım bile kargoya verilmedi daha zaten acelem yoktu 5. İş gününde verdiler bence abartacak bi duurm yok yoğunlukta normal :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayarı henüz yeni açabildim monitörü yeni geçtiği için elime Windows kurmadım henüz biostayım ama bu CPU sıcaklığı normal mi ? Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfa Bey -- 2 Haziran 2020; 20:28:27 >
    itopya kendin toplada adam akıllı işlemci yok, muhtemelen yeni sipariş gelmesin yetiştirilsin diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfa Bey A kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun o anakart o işlemciyi besleyemiyor voltaj düşürmeniz lazım o voltaj çok fazla

anakart kötü vrm sogutucusu yok anakartın haberiniz olsun

cpu sıcaklıgı 99 gördüm ama beyaz renk oldugu için okunmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 2 Haziran 2020; 20:45:54 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    CPU sıcaklığı 99 derece olamaz. Muhtemelen 59 falan. 95'de sistem kendini kapatıyor zaten.
  • Alfa Bey A kullanıcısına yanıt
    Soğutucu alana kadar 3.6 GHz ya da 3.8 GHz sabit kullanmanızı tavsiye ederim. 3.6'da maksimum 63 derece gördü işlemcim oyunlarda. R5 3600 stok soğutucuyla maalesef fazla ısınıyor.
  • IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    arkadasın attıgı resimde yakınlastırınca 99 gibi duruyor çok garip geldi :)
    Telefonu arayıp ulaşamamak korkuttu beni .

Sorun olsa muhattap Yok .
    Burada 3 dakikada iletişime geçip aynı gün göndeririz cevabını alınca 🤷‍♂️

Hizmet de önemli bence

• Takip

• Arkadaşlar tesadüf eseri anakartta yanan ışığı kapatıp açmayı buldum.Biosa gerek bile kalmadan o sarı led ışığı kapandı. Muhtemelen tüm sürücüleri kurduysanız bu program sizde de vardır. Pc yi kapatınca ben yanan o led ışıktan rahatsız oluyorum diyenler bu program sayesinde bir tıkla kapatabilir.
  • byoqan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam tercih meselesi tabiki, hizmet önemli doğru ben aramadım açıkçası ama sıkıntı olduğunu okuduk hep beraber. Bakalım ben soğutucu parasının yarısını ucuz alarak çıkarmış oldum, hepimize hayırlı olsun önemli olan içimizin rahat etmesi :)

• Arkadaşlar PSU'dan geldiğini düşündüğüm saçma bir cızırtı sesi var. Kablo ya da kasa hareket ettiğinde geliyor belli konumda düzeliyor. Farklı kablolarla da denedim sonuç aynı PSU'dan olduğuna emin gibiyim. Böyle bir sorun yaşayan var mı acaba?

• IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=scmggSDRDrA&feature=youtu.be aynı bu videodaki gibi bir ses geliyor.

• https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-smart-bx1-80plus-bronze-650w-guc-kaynagi.html

Şu psu nasıldır? Upgrade etmeye değer mi sizce? İşlemciye soğutucu almam lazım yakında, bu da aradan çıksın diyorum.

Bir de alanlar arasında anakartı değiştiren var mı? Onda da tavsiyelere açığım açıkçası, uzun ömürlü olsun istiyorum her parça
  • Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    Bence ram daha önemli.

Voltaj ayarı yapmayacak ve Core Performance boost kapatmayacak, core ratio kilitlemeyecek arkadaşlar için de soğutucu gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.