Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben olsam konu başlığında ki sistemi beklerim hocam. Çok daha iyi bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozz1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bunu aldım baya memnunum. bütçe az ise öneririm

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byoqan kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam ama yüksek fpsler beklememek lazım. 60-70 fps ler sizin için yeterli ise 2k alınabilir.

• peaceandlove kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam öneri için. Araştırayım.

• byoqan kullanıcısına yanıt
    Oynadığınız oyunlara göre değişir. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız FPS ağırlıklı tazeleme hızı yüksek Full HD monitör daha iyi olacaktır. Ancak fps çok önemli değil ben görsele önem veriyorum ve oynadığım oyunlar buna göre diyorsanız 2K da alınabilir daha ileriye dönük olur bütçe meselesi biraz da. Ultra ayarlarda 2K'da mükemmel fpsler vermeyebilir ama 50-60'ın altına düşeceğini de sanmıyorum pek optimizasyon sorunu olmayan oyunlarda.

• Arkadaşlar selam.
    Hazır sistemleri herhangi bir vatan mağazasından elden alabiliyor muyuz?(Mağazalar açılınca tabi)
    Bu sistemi mağazadan almayı düşünüyorum.
  • IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    ozz1907 kullanıcısına yanıt
    Csgo ve pubg oynuyorum evet bu oyunlarda görsellik aramam ama

Singleplay hikayeli oyunlarda 2k da kasma kesme yapmazsa 144hz 2k bakayım diyorum almışken

• AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    6-7 sene önce almıştım. Şuan da alınıyor diye biliyorum.

• Arife günü o kadar stokta durdu diye ellerinde var herhalde deyip sallamıştım. Bütün aksesuarları aldım şimdi Vatanın sitesinde sayfa yeniliyorum Gelir mi tekrar? İçerde adamı olan yok mu yav ???
  • ugurlb kullanıcısına yanıt
    Şu stok durumunu artık konuşmayalım.
    Merak etmeyin mutlaka satışa sunulacaktır.
    1 haftanın 4 günü stokta 3 günü yok bu sistem.
    Fiyat ve depo güncelleyip tekrar tekrar satışa sunuluyor.

• peaceandlove kullanıcısına yanıt
    Hocam cs go ve lol tarzı rekabetçi oyunlar için ips panel önermiyorlar. Bu konu ile ilgili bilginiz var mı?

• Düşük gpu kullanımı problemi yaşayan var mı ?

• Bende bayram geçsin, dolar biraz düşsün, hesap kesim tarihim geçsin derken almadım. Şimdi pişmanım. Ben sadece kullanılan anakart konusunda endişeliyim. Onun dışında sistem gayet iyi. Bunu alıp b550 chipsetli anakartlar çıkınca ondan alırım diye düşünüyorum. Bu sisteme mutlaka işlemci soğutucu almak gerek. Kasanın önü mesh yapılı olduğu için hava sirkilasyonunda bir sıkıntı olmaz.
  • bergun76 B kullanıcısına yanıt
    Hocam pisman olmayin incehesap itopya gibi markalar youtuberlar uzerinden sistem satinca yaninda bir suru hediye veriyor oyle daha uyguna geliyor sadece youtube u takip edin derim

• adrenal101 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz siteleri ve başka bir sürü siteyi inceledim. Bu bileşenleri bu fiyata bir araya getiremiyorsun. en az 500-600 TL fark ediyor, aynı zamanda bu kasa 6 taksit. Çok büyük avantaj oluyor. Diğer sitelerde taksitli alınca fiyat uçuyor gidiyor fark 1000 TL yi geçiyor. Dediğim gibi ben sadece anakartı sevmedim. Onuda b550 ler çıkınca değiştirirdim.
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Senin sistem farklıydı hocam. Darboğaz olma ihtimali yok değil mi? Hangi oyunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: IsmailAkdag

Senin sistem farklıydı hocam. Darboğaz olma ihtimali yok değil mi? Hangi oyunda?
    Darboğaz yok. CPU kullanımı ile problemim vardı onu biostan hallettim. Gpu kullanımı düşük . Sanırım 16 RAM almam gerek. Ryzen dual sevdiği için konuya yazdım fakat senden başka alıntılayan yok :)

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda GPU kullanımının CPU'ya göre düşük kalması darboğaz olmuyor muydu? Gerçi senin konfigürasyonda darboğaz olmasının imkanı yok ekran kartı sürücülerin falan günceldir zaten? RAM ile alakalı olacağını sanmıyorum ama 1x8'di sanırım değil mi?
  • https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/

Şu monitörü almaya karar kıldım fakat

Freesync(amd) olması

2060 ekran kartı için sıkıntı yaratır mı ?

Gsync olsa bişey fark eder miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: IsmailAkdag

Oyunlarda GPU kullanımının CPU'ya göre düşük kalması darboğaz olmuyor muydu? Gerçi senin konfigürasyonda darboğaz olmasının imkanı yok ekran kartı sürücülerin falan günceldir zaten? RAM ile alakalı olacağını sanmıyorum ama 1x8'di sanırım değil mi?
    Tek 16 var

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.