Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15'inde vermiştim siparişi kısıtlamalar ve bayram girince araya süreç biraz uzadı ama geldi şükür.
    resimleri atarım tabiki
    gördüğüm kadarı ile kasayıda patpatla sarmışlar herhangi bir hırpalanma yok gayet özenli hazırlamışlar.
  • Ayrı olarak hdd takan oldumu? İçinden sata kablosu çıkıyor mu?. Pc gelmeden önce o işlerin hazırlığını halledeyim gelince hemen takar öyle windows yüklerim.
  • Antalya/lara da hazırlanmış sistemim kargoya verilmesi bekleniyor yazıyor durumda. Cumaya elimde olur mu acaba? Ankara'dayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 27 Mayıs 2020; 13:42:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende ekstra hdd takıcam ,haber veririm hocam kablonun durumu hakkında
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal bugün verilebilir
  • thunderksk kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam haber bekliyorum.
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Bende Antalya'dayım acaba bana elden mi teslim edecekler yada Ankara'dan mı gelecek. Çok merak ettim şimdi. :)
    Edit: Topkapı mağazasında hazırlanmış kargoya teslimat bekliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07_SeRHaT_07 -- 27 Mayıs 2020; 14:17:47 >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Üzerine para verecek isen değişime izin veriyolar diye biliyorum. Daha ucuz bir parçaya izin yok ama.

• nacttemhem kullanıcısına yanıt
    Sitede var mı bu özellik yoksa sipariş geçtikten sonra mı yapılıyor?, mağazada zaten halledilir de online da sistemi tamamlamayı tercih ederim zira tüm mağazalarda parçalar bulunmaz gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Online da böyle bir seçenek yok. Mağazadan yapılıyor bu dediğim. Parça sıkıntısı mağaza hiç yaşamadım. Ne zaman bir şey arasam vardı sorun olmaz gibi. Haziran 1 de açılıyor vatan.

• nacttemhem kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, mall of Istanbul da ne dizeblirz bakarım ortam müsait olursa lakin vatan bu işin tadını aldı, ben online ve mağaza çok cidd PC atılımı bekliyorum 1 yıl sonrası içinteşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sistem geldi akşama yorumlarımı aktaracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuma aldım bende hala onay bekliyor bugün donanımarşivi pc toplayacak 6 bine bakalım onay gelmezse ve iyi bir sistem toplanırsa bunu iptal edip onu alırım
  • xql1 X kullanıcısına yanıt
    Sistem hediye cekilisi yapicak diye biliyorum, sistem topliycagindan emin misin?

• xmhkceza X kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama topladığı parçalar için bir link paylaşır diye düşünüyorum şunu şöyle aldım vs boşa inceleyip hediye etmez
  • https://www.youtube.com/watch?v=ttQ9YPq2bh8&t=11s

Arkadaşlar bu videoda ısınma sorunu yok ama yorumun altında alanlardan biri çok ısındığını söylemiş videodaki gibi değil demiş . Aramızdan kullananlar var ise sizlerde durum nedir ? Gerçekten aşırı ısınma söz konusu mu ?
  • gsefe07 G kullanıcısına yanıt
    Alfa Bey A kullanıcısına yanıt
    Işlemci ısınıyor ancak biosta falan ayar yapılıyor. O konuların detayını bilmiyorum, birçok video mevcut.

Henüz havalar ısınmadı, yazın ne olur göreceğiz.

Soğutucu bakıyorum, stok soğutucu otomatik ayarlara yetmiyor çünkü. Alfa bey bir soğutucu gösterdi ama üretici sitesindeki resimler farklı olduğu için satıcısına sorup cevap alana kadar bekleyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: nacttemhem

Üzerine para verecek isen değişime izin veriyolar diye biliyorum. Daha ucuz bir parçaya izin yok ama.
    Hocam bu yapılıyor mu kesin bilgi mi boşuna gitmeyeyim?
    https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3600-asus-tuf3-rx5700-o8g-prime-b450m-k-ocz-500gb-nvme-ssd-gskill-16gb-ram.html

Şu sistemi xt yapıp almak istiyorum
  • Arkadaşlar ben aşağıdaki sistemi toplayacaktım ama bu sistemi gördüm sizce hangisi daha mantıklı olur cevaplarınız için simdiden teşekkürler

ASUS TUF B450-pro GAMING AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 4400MHz(OC) M.2 Anakart

GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Dual Kit Ram

AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.4 GHz 16MB Önbellek 65W İşlemci

ASUS GeForce TUF3 GTX1660 SUPER O6G GAMING 6GB DDR6 192Bit Nvidia Ekran Kartı

XIGMATEK SIROCON III X-POWER 600W 80 PLUS RAINBOW FAN TEMPER CAMLI GAMING KASA

toplam 6200 6300 civarı yapıyor bu sistemde
  • XPmax kullanıcısına yanıt
    Bence Vatanın sistemi daha mantıklı hocam.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.