Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran fotoğrafları ve takip numarası ile şikayet var’a yazın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LivinLaVida kullanıcısına yanıt
    Bana da beklenen tarihten erken getirdiler. Garip gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 2 ayrı paket var biri halen Çorum'da biri bulunduğum il tokata geldi

• Şikayetvar'a yazdım bakalım. Umarım bir aksilik çıkmaz.
  • N11 den 22 sinde sipariş verdiğim ürün 23'ünde tarafıma teslim edildi ancak vatan bilgisayardan 17 Nisanda satın aldığım ürün 24 nisanda hala tarafıma teslim edilmedi. Birde bunun üstüne vatan ile iletişime geçtiğimde sokağa çıkma yasağı olduğu için pazartesi getirecekler yanıtını aldım. Danışıklı dövüş durumu var anladığım kadarıyla. MNG,SÜRAT, YURTİÇİ, ARAS, KOLAYGESİN v.s gibi kargo firmaları çalışırken UPS'nin komik bir şekilde çalışmadığı yanıtı karşısında şoke oldum. Kargo firmaları izin kapsamında çalışmaları gerekiyorken bu vatandaşlar ya gerçekten çalışmıyor yada benim kargoda vatandan da kaynaklı bir sorun oldu.

Vatandan ve UPS kargo kullanan hiç bir işletmeden asla ve asla kablo dahi almayacağım.

Bilginize.
    Bende şikayet vara yazdım. Vatandan geçen cuma aldığım anakart ve işlemci halâ daha elime ulaşmadı. Köşe başındaki şubeye gelmiş. Sabahtan beri arıyorum açan yok. Yasağa rağmen şubeye gittim saat 11.40 gibi o da ne kimse yok şube çoktan kapanmış bile. Bana kargo getiren ups çalışanının numarası vardı hemen onu aradım. Kapalıysa gitmişlerdir pazartesine kaldı bende çarşambaya kadar olan ürünleri dağıtıyorum diyor. Şaka gibiler resmen ya. Birde normal çalışma saatlerimizle 24 nisanda devam edeceğiz diye her yerde paylaşıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Bende şikayet vara yazdım. Vatandan geçen cuma aldığım anakart ve işlemci halâ daha elime ulaşmadı. Köşe başındaki şubeye gelmiş. Sabahtan beri arıyorum açan yok. Yasağa rağmen şubeye gittim saat 11.40 gibi o da ne kimse yok şube çoktan kapanmış bile. Bana kargo getiren ups çalışanının numarası vardı hemen onu aradım. Kapalıysa gitmişlerdir pazartesine kaldı bende çarşambaya kadar olan ürünleri dağıtıyorum diyor. Şaka gibiler resmen ya. Birde normal çalışma saatlerimizle 24 nisanda devam edeceğiz diye her yerde paylaşıyorlar.
    Gerçekten çok kötüler. Vatanda çalışmıyorlar diyor ama twitter paylaşımlarında operasyon devam edecek yazıyor. Cuma günü mouse alan arkadaşıma teslimat yapıldı fakat aynı gün almış benim paketimin durumu belli değil. Telefona yanıt vermiyorlar, hiç bir şey yapmıyorlar. Şubenin yerini internetten öğrendim pazartesi onların insiyatifine bırakmadan sabah gidip teslim alacağım. Gerçekten gerçekten rezil bir hizmet anlayışı.

Çalışma saatlerine uyan yok. Cumartesi keşke açsalarda hemen koşup alıp gelsem. Pazartesi gününe kalması çok can sıkıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Çalışma saatlerine uyan yok. Cumartesi keşke açsalarda hemen koşup alıp gelsem. Pazartesi gününe kalması çok can sıkıcı.
    Dükkanın açık olduğunu bilsem bugün de gidip alırım... Benim kargom iki kere teslimata çıktı geri döndü sıkıntı orda başlıyor zaten.
  • Şuan yine teslimatta görünüyor. Ben bugün de gelceğinden şüpheliyim fakat bakalım.
  • Bugün de teslim etmediler! Rezalet.
  • Bende şubeye gidip almayı düşünüyorum ama 2 kargo vardı ikiside çorumdaydı biri tokata geldi biri amasyaya transfer oldu Çorum'dan pek anlamadım bende bu UPS nin işinden

• Ankara'da adamlar çok yavaş, çok saçma. Arkadaşımın bir mouse u teslim oluyor. Benimkiler teslim olmuyor. Acaba taşımak mı istemiyorlar? Yahu şikayetvar rezalet dolu. Yapamıyorsan yapma, yetersiz kalıyorsan eleman takviye et, aracın yetersiz kalıyorsa araç kirala. Bunun sebebi UPS ile çalışmaya devam eden vatan gibi satıcılardır!
    Birda UPS kullanan bir firmadan ürün almak mı imkansız. Bugün mahallede Yurtiçi ve MNG kargo araçları geçip duruyordu adamlar harıl harıl çalışıyorlar birde UPS'e bak saat 10'a kapatıp gitmiş. Belkide hiç açmadı bilen bile yok.
  • Kesinlikle! İşletmelere tepki koyulmalı... UPS ile gönderiyorsan almıyorum kardeşim denmeli. Yahu gerçekten böyle olduğunu bilsem vatandan almazdım. Azcık bi zamanım var şu sokağa çıkma yasağında değerlendiriyim diye bilgisayar aldım. Ama elime geçmedi şaka gibi gerçekten. REZALET.
    Şikayet var linkim;https://www.sikayetvar.com/ups-turkiye/ups-turkiye-kargomu-teslim-etmiyor-ve-ulasilamiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivinLaVida -- 24 Nisan 2020; 18:20:42 >
  • Bende vatandan pc almayı düşünüyorum karta vade farksız taksit yaptıkları için ama herkes kasalar çok kötü diyor aklım karıştı.birde gelen kargolarda pc toplanmamış şekilde gelmiş sanırım.eğer öyle gelecekse ben parçaları tek tek alıp daha uyguna malederim kasayı ( kendi alacağım sistem için söylüyorum).

• semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kim kasaalar kötü diyor ? OEM sistemler toplanıp gönderiliyor konuya göz atın fotolar mevcut. Tek şikayet UPS şuana kadar

• semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Hocam, OEM tavsiye sistem siparişi verirseniz hazır ve testleri yapılmış şekilde geliyor. Windows kurmanız gerek sadece. Ben de Vatandan aldım ve bir kötülük, gariplik göremedim sistemimde.

• İlk gelen kargoya kadar okudum konuyu pc toplamadan parçalar kutuda göndermişler yanlış görmediysem.bende almayı düşünüyorum hala kararsız olsam da öyle birşey olursa rezil olurum :D vatandan pc alınır mı diye aratın diğer pc ile alakalı forum sitelerinde herkes pahalı ve kasalar kötü diyor direk.hatta şikayetvar.com’da da var psu patladı diyen, başka bir sitede psu patladı ekran kartım yandı diyen var.keşke şikayet filan görmeseydim de bende sipariş etmiş olacaktım şimdiye kadar.sizin sistemi almayacaktım ben 5k civarı bir sistem düşünüyorum ama her sistemde aşağı yukarı marka kasayı kullanıyorlar.sizde araştırın bence sorun yaşamayın az para değil sonuçta bu ekonomik ortamda.

• JustBoxing J kullanıcısına yanıt
    Bende alayım o zaman ya ne olacaksa olsun valla sıkıldım kaç gündür araştırmaktan diğer sitelerle ilgili de çok şikayet var, pc toplayan siteleri kastediyorum.şans işi biraz ama vatanbilgisayar kurumsal bir firma sonuçta bir sorun olacağını sanmıyorum.büyükşehirde olsam zaten direk bilgisayarcıdan alırım ama ufak bir ilçede olunca internetten sipariş vermek zorundayım.teşekkürler bilgilendirme için

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.