Şimdi Ara

vatan bilgisayardan aldığım telefonun faturası kayıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3.5 ay evvel vatandan aldığım cep telefonun faturası kayıp şimdi bunun faturasını aslı gibidirini ya da fotokopisini nasıl alabilirim bir sorum daha olacak faturası demek garanti belgesi demek mi oluyordu yoksa ayrı ayrı mıydı ikisi de

• satın alma tarihini biliyorsan vatana git ve iste, ya da vatanı telefonla ara
  • merhaba kardeşim faturayı buldum fakat garanti belgesi ile fatura aynı şey miydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

telefon götürmüştük herşeyi orda çıkarttılar sıkıntı olmuyor

şimdi efendim telefonu takas yapacağımda ileri de karşı taraf için sorun çıkarsa ALLAH muhafaza nasıl olacak o zaman iş?
  • bboy 2pac B kullanıcısına yanıt
    Genpa, KVK gibi büyük firmalarda çok fazla sıkıntı olmuyor bu durum. IMEI Numarasına göre firmalar sorgu yapıp ürünün garanti durumuna ulaşabiliyorlar. En sağlıklısı ne olur ne olmaz diyerek Vatan Bilgisayar'ın ilgili şubesine gidip faturanın bir diğer kopyasının fotokopisini almak ve ürünün (genelde)klavuzunun son sayfalarında bulunan "Garanti Belgesi"nin gerekli kısımlarını doldurtup o şekilde telefonu satmak olacaktır.
  • telefonla arayıp böyle böyle söylüyorsun. bir saat içinde falan mailine aslı gibidir onaylısını gönderiyorlar. sorun çıkartmıyorlar.
  • bboy 2pac B kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla garanti belgesi yerine geçmiyor artık fatura, ama elinizdeki belgelerle gidip isterseniz faturanın kopyasını çıkartabilirler tekrar.
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar note 2 ile 4s 64 gb takas yapıyorum hayırlı olur inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.