Şimdi Ara

Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
11.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

Tam muamma...

• asdf_13 kullanıcısına yanıt

Yalan rüzgarı diye boşuna demiyorum hocam...

• Bu ızdırap ürünler gelince sona erecek. Ancak şunu söyleyeyim geçen teknosa ya gitmiştim. Orada yeni stoklarına giren 75PUS8505 vardı. Fotoğrafını çekmiştim yorumu sizlere bırakıyorum.
    Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler
    Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Umut verici.

Evet hocam ben hala 70PUS8505 in Çin üretimi olasılığı yüksek diyorum.En azından beklentim bu yönde.

• Benim tv sabahın köründe geldi. Beklediğim gibi 70PUS8505/12 modeli ve made in china yazıyor.
    Darısı sizlerin başına arkadaşlar. Fotoğrafları bekliyoruz.

Hayırlı olsun. Benim ürün daha İzmir’de görünüyor hala. Bugün tahmini teslimat günüydü ama gelmeyecek belli ki. Sizi getirmeden önce aradı mı Horoz Lojistik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 23 Şubat 2021; 8:40:27 >
  • salsalonia kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Yok daha önce aramadılar. Sabah zili çaldıkları sırada aradılar.

Çok şükür gözümüzle gördük geldiğini. Hayırlı olsun hocam. Hemen kurulum için randevu alın. Belki gün içerisinde gelirler

Hayırlı olsun. Yurt dışı olarak gözükmesi çok iyi. Umarım paneliniz sorunsuzdur. Kurulum için ne tarih verdiler?

• Benim TV de geldi (70PUS7805). Kurulum için yetkili servisi aradım. Yarına gün verdiler.

Darısı tüm bekleyenleri başına artık.

• sardemir kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. Gözlerim seni arıyor hocam. Ama olsun dostluk baki. Her zaman birbirimize destek oluruz. Sen de 70PUS ailesindensin.

• 1907dom1907 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. İnşallah kurulumda sorun çıkmaz.

Bu arada flash diske ölü piksel için bir demo mu hazırlasak?En iyi şekilde nasıl test ederiz?

Teşekkür ederim. Kutusu falan sağlam ama içini açınca göreceğiz.

Biraz önce aradım yarın öğleden önceye randevu verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 23 Şubat 2021; 13:34:37 >
    İyiymiş ozaman. Benim tv hala daha ankara da. Şimdi de horoz lojistiğe takıldım.

Horoz şaşırttı beni. Dün öğleden sonra 3 de teslim aldı bu sabah 8 de bana teslim etti tv yi. Amazon un kargosu bile ancak bu kadarını yapardı. Ama benim şansım çıkış birimi ile teslim birimi aynı şube. Adamlar belki de tv yi araçtan hiç çıkarmamıştır.

Ne demek hocam, hep beraberiz yine sıkıntı yok. Her konuda destek oluruz birbirimize. Ailemiz var olsun

hocam valla o konular hakkında hiç bilgim yok. 70 inç tvde ölü piksel olsa bile kolay kolay görülebilir mi bilmiyorum? biraz samanlıkta iğne aramaya benzettim ben kendimce. kurulsun biraz izleyelim memnun kalacağımı düşünüyorum ben zaten. ilk defa bu boyutta bu kalitede bi tv izleyeceğim. daha önce max 49" ekranda tv izlemiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Benim tv sabahın köründe geldi. Beklediğim gibi 70PUS8505/12 modeli ve made in china yazıyor.
    Darısı sizlerin başına arkadaşlar. Fotoğrafları bekliyoruz.

Hayırlı olsun kardeşim. PVR için dönüş bekliyoruz sizden. Sizde varsa Philips in bittiğinin resmidr. İlk etapta güncelleme yapmasına izin vermeyin. Belki güncelleme ile uçabilir özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

Önce ve sonra

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.