Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Maximum'la anlaşmış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konusunu bulamadığım için bu başlığı açıyorum. Çoğunuzun belki haberi vardır ama forumda gezerken şans eseri haberim oldu. Anlaşmalı bankalar arasında fiyat konusunda pek avantajı yok diye Vatan'dan çok nadir alışveriş yapıyordum. Sırf Vatan'dan alışveriş yapabilmek için Finansbank kredi kartı almıştım eskiden. Şansıma anlaşmaları bitmişti. Şansıma sonunda Maximum'la anlaşmışlar. Bimeks ve Hepsiburada dışında artık Vatan da Maximum'cular için iyi bir alternatif oldu. Herkese hayırlı olsun.

• daha önce de vardı, bonus maximum beraberdi, sonra sadece bonus kaldı da nerede sıcaklık
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

daha önce de vardı, bonus maximum beraberdi, sonra sadece bonus kaldı da nerede sıcaklık

Bana hiç denk gelmemişti. Çok kısa süre içindi herhalde. Bazen güzel indirimler olunca keşke bonus, axess veya worlcard sahibi olsaydım derdik ama olmayınca bir nevi frenliyorduk kendimizi. Sıcak fırsatlar artık bundan sonra
  • Bu güzel haber. Geçen sene telefon alacağım zaman World arayıp durmuştuk artık gerek kalmayacak
  • daha önca kampanya için finansbanktan kredikartı almıştım. şansıma anlaşması bitmişti. sonra world play kart aldım. onla da anlaşması bitti! artık ben de worldde kalmaya karar verdim.
  • daha önce vatana bu konuda mail atmıştım.....değerlendireceklerini söylemişlerdi kısmet bu güne imiş
    1 yıldır maximum kart yatıyordu....şimdide axess kartım yatışa geçti...
    işin ilginci epeydir vatandan bir şey almıyorum, indirimli 110 tl dedikleri x2 270 çoğu yerde 100 tl civarlarında
    o sebeple alışverişlerim vatan haricinde uygun satış yapan diğer değerli ve güvenilir sitelere kaymıştır.
  • Bu süper oldu tam da maximum almıştım.
  • daha önce birkaç defa mail atmıştım maximum kartla anlaşmaları için vatana bakmıyordum bile bana avantajlı gelmediği için kartım olmadığından ama artık bütün alışverişlerimi vatandan yapacam gibi duruyor :)
  • Maximum kart sahibi olarak daha evvel bende bakmıyordum iyi oldu bu.
  • world
  • Indirimli fiyati asil piyasa fiyati oldugu icin birak kredi kart almayi , olan kartimlada vatandan alisveris falan yapmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.