Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR'DAN FAHİŞ KARGO ÜCRETİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
9.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam vatandan alışveriş yapmadımda bazı sitelerde istanbul içi hızlı kargo oluyor 2 saatte teslim felan gibi + bi ücreti oluyor onların öyle bişey olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vee

Hocam vatandan alışveriş yapmadımda bazı sitelerde istanbul içi hızlı kargo oluyor 2 saatte teslim felan gibi + bi ücreti oluyor onların öyle bişey olmasın?

Yok hocam,kargo 1 hafta sonra geldi zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

Hocam vatandan alışveriş yapmadımda bazı sitelerde istanbul içi hızlı kargo oluyor 2 saatte teslim felan gibi + bi ücreti oluyor onların öyle bişey olmasın?

Anladım hocam 30 tl şaka gibi bide istanbul içi başka bi ilde olsanız herhalde 100-150 bişey çıkartırlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

anakartın kutu büyükse kargo firması

kutu ebatına göre fiyat belirler.
    İnternetten 100 liralık alışveriş ve üstü siparişleri %90 oranında aldığın şirket karşılıyor,buna vatanbilgisayar da dahil.Hadi diyelim karşılamadı ben yeni pc toplattım, koca kasaya 15 lira kargo ücreti verdim.
    Aynı bölgede olduğun için aynı gün eline ulaşması için farklı bi işlem yaptın mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minderbob -- 28 Eylül 2011; 12:31:10 >
  • quote:

quote:

quote:

Anladım hocam 30 tl şaka gibi bide istanbul içi başka bi ilde olsanız herhalde 100-150 bişey çıkartırlardı

Valla millet şimdiye kadar hep 3-5 tl. ödediğini söylüyordu,hatta kargocuda şaşırdı,cari müşteri olarak yollanmış 4-5 tl'yi geçmemesi lazım dedi.Niye böyle yapmışlar bende bilmiyorum dedi.Mantık yok yani ortada.Ben de mecbur iade ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz11111

İnternetten 100 liralık alışveriş ve üstü siparişleri %90 oranında aldığın şirket karşılıyor,buna vatanbilgisayar da dahil.Hadi diyelim karşılamadı ben yeni pc toplattım, koca kasaya 15 lira kargo ücreti verdim.
    Aynı bölgede olduğun için aynı gün eline ulaşması için farklı bi işlem yaptın mı acaba ?

Tekrar okuyun hocam,kargo 1 hafta geç geldi zaten...Bir de üstüne kazık kargo...YERSEN(M)....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz11111

Tekrar okuyun hocam,kargo 1 hafta geç geldi zaten...Bir de üstüne kazık kargo...YERSEN(M)....

Valla diyecek bişey bulamıyorum.Ben hepsiburada dan dambıl ve halter seti aldım yaklaşık 50kg 150tl ye, kargo ücreti ödemedim

• Bu ülkede vatan bilgisayardan daha pahalı ürün satan bir teknoloji şirketi yok ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence müşteri hizmetleriyle görüşün mutlaka.
  • quote:

Arkadaşlar geçen haftaki Vatan'ın %25 indiriminden 367tl. tutarında anakart ve ram siparişi vermiştim.Az önce daha yeni geldi.Ancak kargo ücreti 30,56tl geldi.Ve ben rakamı görünce inanamadım.Elim ayağıma dolaştı,sonra da mecbur iade etmek zorunda kaldım.1.si ürün Topkapı'dan geliyor,ben K.Çekmece'deyim taksi tutsam 30 lira yazmaz,2.'si cari olarak gönderdikleri için 4-5 lirayı geçmemeliydi diye biliyorum.Ben mi yanlış biliyorum yoksa gerçekten Vatan bilgisayar indirimli satıyoruz deyip farkı kargodan mı çıkarıyor???

itelemişler...aynı şekilde topkapı şubesinden kasa dahil;tüm bilgisayar parçalarını kayseriye 10.67 tl ye gönderdiler 5 ay önce...1 büyük 1 orta kutu şeklinde gelmişti...seninkini hacim oalrak 5 katı rahat vardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Bu ülkede vatan bilgisayardan daha pahalı ürün satan bir teknoloji şirketi yok ki...

Yüzde 25 indirim yaptığında da ondan ucuz satan hiçbiryer yok yalnız,HAF-X 942 kasayı 5 taksitle 380tl'ye aldım.TR sınırlarındaki en iyi fiyat.Yiğidi öldür,hakkını yeme demişler...
  • 400 liralık mal alıyosun da 30 lirasına mı takılıyosun, hesap numaranı yaz ben vereyim yani fakir olmazsın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

400 liralık mal alıyosun da 30 lirasına mı takılıyosun, hesap numaranı yaz ben vereyim yani fakir olmazsın bence.

O zaman koyun gibi bizden her istenilene tamam diyelim hiçbirşeye sesimizi çıkarmayalım.Sanki kumdan süpürüyoruz.Konumdan anladığınız buysa LÜTFEN KONUMA BİR DAHA MESAJ YAZMAYIN.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Bu ülkede vatan bilgisayardan daha pahalı ürün satan bir teknoloji şirketi yok ki...

Yüzde 25 indirim yaptığında da ondan ucuz satan hiçbiryer yok yalnız,HAF-X 942 kasayı 5 taksitle 380tl'ye aldım.TR sınırlarındaki en iyi fiyat.Yiğidi öldür,hakkını yeme demişler...

İşte ben o %25i bir türlü göremedim ki.
    Geçenlerde Denizlide mağaza açtılar ve ilk hafta %25 indirimdeydi herşey dediklerine göre. Içerde sadece 20 dk kaldım çünkü şok oldum. Herşey %25 pahalıydı. Teknosayı baz alırsak. Yine takip edeceğim fiyatlarını ama en azından buradaki vatan bilgisayardan bir cacık olmayacak gibi görünüyor şimdilik bana...

• quote:

quote:

quote:

400 liralık mal alıyosun da 30 lirasına mı takılıyosun, hesap numaranı yaz ben vereyim yani fakir olmazsın bence.

O zaman koyun gibi bizden her istenilene tamam diyelim hiçbirşeye sesimizi çıkarmayalım.Sanki kumdan süpürüyoruz.Konumdan anladığınız buysa LÜTFEN KONUMA BİR DAHA MESAJ YAZMAYIN.

Üzgünüm,sizi blokladım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Üzgünüm,sizi blokladım.

Çok şey kaybettim anlaşılan, bu yaşa geldik oturup ağlasak millete rezil oluruz şimdi.

Kaderimiz buymuş napalım.

• Binbir zorlukla çalışıp kendi parasını kazanan, bir sorumluluğu olan ( mesela ailesini geçindiren ) insanlar sizi anlıyor sn. enoman. ( bu ayda 1000 tl de olabilir, 20000tl de olabilir farketmez )
    Siz en doğrusunu yapmışsınız.
    O 2 parçaya 30 tl kargo ücreti vermek enayilik olurdu.
    Cebindeki paranın kıymetini bilmeyen insanın 2 yakası bir araya gelmez şu hayatta.
  • quote:

Herkez bu foruma yazamamali.
  • quote:

Tebrikler."Günün en saçma mesajı" ödülünü almaya hak kazandınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithhh

quote:

Herkez bu foruma yazamamali.

+1
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.