Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR'DAN FAHİŞ KARGO ÜCRETİ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
9.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • !soulreaper@@ arkadaşım, bu bir kandırmaca değil, sadece 75,0000 TL, yani 75 TL yanlış yazılmış. Sözleşmelerdeki bu tarz saik hataları, yazıldığı şekliyle değerlendirilmez. Yani bu madde, Vatan Bilgisayar'ı hiçbir şekilde kurtarmaz. Bu niyetle koyduklarını da sanmıyorum zaten.

Sadece Vatan'dan değil; örneğin herhangi bir, uzaktan satış yapan yerden (ticari internet sitesinden) ürün aldınız. Aldığınız ürünün niteliği itibariyle tek kullanımlık, son kullanma tarihi olan veya sizin için özel olarak üretilmiş veya gazete-dergi veya cd-dvd benzeri bir ürün olmadığını farzediyoruz...

Ürün geldi ve fahiş bir kargo ücreti ile karşılaştınız. Hatta ve hatta kargo ücreti fahiş değil sadece 1 TL idi. Ürün kusursuz olsa bile ve hatta açıp kullanmış olsanız bile ve hatta kullanımdan dolayı (1 haftada olmaz ya) eskimiş olsa bile ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde "keyfiyen" iade etme hakkınız bulunmakta. Bu cayma hakkınızı MESAFELİ SÖZLEŞMELERE DAİR YÖNETMELİK 5-6-7 ve 8. maddelere dayandırarak dilekçe, faks veya e-posta ile iletin.

Size kesinlikle cevap verilecektir. Ürün için ödediğiniz ücreti ve kapıda ödediğiniz (ürünü teslim alırken) kargo ücretini (faturası ibraz edilmek üzere alınmış ve muhafaza edilmiş) talep edebilirsiniz. Ve buna ilave olarak, ürünü gönderirken karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Yönetmelik sizi koruyor, tüm bunları yapabilirsiniz. Yani sizin anlayacağınız, beğenmediğiniz ürünü sıfır maliyetle 7 gün içinde keyfiyen iade edebilirsiniz.

Haklarınızı bilin arkadaşlar, kimsenin sizi kandırmasına izin vermeyin. Ayrıca Vatan Bilgisayar'ın ucuz numaralara başvuracağını düşünmeyin arkadaşlar. Kesinlikle bir yanlışlık olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

400 liralık mal alıyosun da 30 lirasına mı takılıyosun, hesap numaranı yaz ben vereyim yani fakir olmazsın bence.

upss! sığ beyinn
  • alışveriş yaparken kargo ücreti zaten sitede yazar.buna dikkat etmedinizmi.
    30 lira yazma olayında ise yanlışlık vardır.
    ben izmitteyim,sürekli alışveriş yaparım netten(hepsiburada,teknobiyotik,vatan vs) 5 tlyi geçmedi daha kargo.
    üstelik çeşitli kargo firmalarından(aras.yurtiçi.msn)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Eğer size en yakın Vatan notebook şubesine uğrayabilirseniz kargo ücreti ödemiyorsunuz, üstüne pazarlıkta yapabiliyorsunuz

Fakat anlamadığım konu ürünü iade ettiğinizde kargo ücretini sizin ödemeniz gerekiyordu. Emin değilim ama sistem bu şekilde işlemeliydi. Şimdi kargo masrafınıı Vatan Comp. mı ödedi yani...

pazarlık işi nasıl oluyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Şimdi çağrı merkezini aradım sırada 11 kişi var diyor.Demek ki herkesi kazıklamaya kalkmışlar ki millet telefonlara sarılmış.Ben de mesaj attım siparişimi iptal edin diye.Bakalım ne olacak?

Ups e ulaşmayı dene birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Eğer size en yakın Vatan notebook şubesine uğrayabilirseniz kargo ücreti ödemiyorsunuz, üstüne pazarlıkta yapabiliyorsunuz

Fakat anlamadığım konu ürünü iade ettiğinizde kargo ücretini sizin ödemeniz gerekiyordu. Emin değilim ama sistem bu şekilde işlemeliydi. Şimdi kargo masrafınıı Vatan Comp. mı ödedi yani...

pazarlık işi nasıl oluyor hocam

Geçen yıl sistemde görünen fiyat üzerinden bir yuvarlama yapmıştı ki bende şaşırmıştım ama fiyatı tam olarak çıkaramıyorum. tanışmıyorsam 4-5 tl lik bir meblağdı

• geçen 35liralık kulaklığa 4.5 lira kargo aldılar şaşırdım. keşke kargoyla almasaydım birde birsürü bekledik. 170 liraya hdd aldım kargo parası vermedim. değişiyor bazen alıyorlar bazen almıyorlar. vatanbilgisayarın internetten sipariş olayı çok sancılı ve zor. bu kadar zor olmamalı bence. havaleyle alıyorsun dekontu yolluyorsun aramassan görmemişiz diyorlar.sistemde arıza var diyorlar en az 3 4 gün bekliyorsun. tam rezillik yani..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

400 liralık mal alıyosun da 30 lirasına mı takılıyosun, hesap numaranı yaz ben vereyim yani fakir olmazsın bence.

O zaman koyun gibi bizden her istenilene tamam diyelim hiçbirşeye sesimizi çıkarmayalım.Sanki kumdan süpürüyoruz.Konumdan anladığınız buysa LÜTFEN KONUMA BİR DAHA MESAJ YAZMAYIN.

Üzgünüm,sizi blokladım.

Çok şey kaybettim anlaşılan, bu yaşa geldik oturup ağlasak millete rezil oluruz şimdi.

Kaderimiz buymuş napalım.

Bu yaş dediği de 15

Evet foruma 9 yasinda kaydoldum.

20 yasindayim sekerim

Bi daha 2 ye çarpma yaşını yoksa sana çarparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Bu ülkede vatan bilgisayardan daha pahalı ürün satan bir teknoloji şirketi yok ki...

İndirim yaptığında da ondan kralı yok Airties 5452 modemi en ucuz ne kadara alabilirsin mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpeedyBaron64

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman koyun gibi bizden her istenilene tamam diyelim hiçbirşeye sesimizi çıkarmayalım.Sanki kumdan süpürüyoruz.Konumdan anladığınız buysa LÜTFEN KONUMA BİR DAHA MESAJ YAZMAYIN.

Üzgünüm,sizi blokladım.

Çok şey kaybettim anlaşılan, bu yaşa geldik oturup ağlasak millete rezil oluruz şimdi.

Bu yaş dediği de 15

20 yasindayim sekerim

Bilgisayar mühendisliğinde 3. sınıftayım seyis, senin gibi boş gezenin boş kalfası değilim yani, işim gücüm yok liselilere yaşımı çarpıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Bu ülkede vatan bilgisayardan daha pahalı ürün satan bir teknoloji şirketi yok ki...

Sen ciddi olamazsın bence.
  • %25 indirim olduğu zamanlar kargo ücreti alıcı tarafından ödeniyor ve ödeme ekranında kargo ücreti hakkında herhangi bir bilgi olmuyor.

benim tavsiyem %25 indirimden yararlanmak istiyorsanız gidin şubesinden alın hafta sonu.

fiyatlar gayet uygun oluyor.
  • hocam bende klavye koruyucu almıştım 1 tane sipariş ettim 2 tane geldi hemde ayrı kutuda ikisi toplam 8 tl kargo 20 tl idi ben olsam almazdımda annem varmış aldı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SpeedyBaron64

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Üzgünüm,sizi blokladım.

Bu yaş dediği de 15

20 yasindayim sekerim

Bilgisayar mühendisliğinde 3. sınıftayım seyis, senin gibi boş gezenin boş kalfası değilim yani, işim gücüm yok liselilere yaşımı çarpıcam

Eyyyy bürüs dikkikko meeeeeeee zargoş.

• bende Kasa almıstım koca kutuyla kargo ücreti 10tl ödedim. ilginc
  • quote:

sorun 30 lirayı verip vermemek değil sorun o parayı çöpe atmak ve vatanın tuzağına gelmek! Siz çok istiyorsanız gidin ve şimdi 30 lirayı klozete atıp sifonu çekin bu kadar basit
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.