Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 yöne salınım demek.yukarı aşşağı sağa sola.
    raks ta gece modu da var.ve sessiz.
  • arçelik flawel 100 liraya güzel seçenek, beyaz, yuvarlak ayak, zaman ayarı, 50w , 3 hız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

4 yöne salınım demek.yukarı aşşağı sağa sola.
    raks ta gece modu da var.ve sessiz.

hangi modelini öneriyosunuz hocam?
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    raks sf 16 orx aldım ben.
    bir de muadili midea var n11 de daha ucuz. aynılar sadece tipleri değişik.
    ama mideanın servisi olayı sakat diye raks aldım.gg de 208 tl 25 te çek vardı.
    sessiz gece modu var 2. kademede çalıştırıyor.toplam 6 kademe var.
    uk var. birde 4 yöne salınım var ki bence mekandaki tüm havayı dağıtması açısından önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

Arkdaşlar hangisi dersinz raks mı rowenta mı

http://www.hepsiburada.com/raks-sf-16-orx-uzaktan-kumandali-4-salinimli-vantilator-p-EVRAKSSF16ORX

http://www.hepsiburada.com/rowenta-vu4110-essential-16-ayakli-vantilator-p-EVROWVU4110#reviews

http://www.epey.com/vantilator/karsilastir/76223-76587/raks-sf-16-orx_rowenta-vu4110/

iki farklı modelde raks daha iyidir, sadece 5 yaprak olması bile fark yaratır. Rowenta'da VU5670F0 oldukça iyi ama pahalı makina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sf 16 orx aldım iyi bişeye benziyor. Gece modu güzel sessiz.

• yer sıkıntısı oldugundan masa üstü vantilator aldim garfurdan 59 liraya bakalim nasil cikacak performansı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Kule tipi vantilatör almayı düşünüyorum. Öneriniz var mı? indirimde olan vs bütçe 150 tl
  • fuatckmk kullanıcısına yanıt
    150 liraya başarılı bir ürün bulacağını sanmıyorum. Fakir TVL 90 öneririm.

• Raks sf 16 shizen kırmızı renkli aldım 2 tane. 150/20 indirim çeki ve 8lira karttan hediyesi ile 123 lira ya geldi. tanesini 61.5TL malettim. 6 da taksit yaptılar. Kargo da dahildi. . Gayet güzel kuruluma basit. Bu paraya alınabilecek en iyi ürün.. Eve ferahlık geldi.. Kendi halinde dönüp duruyor.. Şimdilik çok memnunum..

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Ürünü şuan kurdum. Kutusu çok küçük buna nasıl sığdırmışlar dandik bişey mi diye düşündüm ama yanılmışım. Çok düzenli bir şekilde kutulayınca sığıyormuş demek mi :) Kurulumu çok basit metal ayakları uzun gövdedeki soketlere yerleştiriyorsunuz, ana gövdeyi üstüne takıyorsunuz. Izgarayı koyup büyük plastik vidasıyla sıkıp üst çerçeveyide üstüne kapatıyoruz. Klidi biraz değişik oda hoş düşünülmüş ama metal ızgaralar birbirine deyip ses yapmasın diye kıstıraçlı plastik bir çember var. Kumandaya 2 ince pil taktım direk çalıştı, kutudan çıkmıyor. Biraz özelliklerini yazayım madde madde de okumak isteyenler neyi nereye yazmış diye aramak zorunda kalmasın.

3 Kademesi Mevcut (yavaş, orta, hızlı)
    Salınım Hareketi manuel değil otomatik olarak yapılıyor (motor ucunda bir plastik olur bastırırdık ya bunda o yok)
    *Buda demek oluyorki ayrı bir motor salınım hareketini yaptırıyor, diğerlerinde ana motorun çarkından güç alıyordu.
    *Bu da güzel özellikleri beraberinde getiriyor.
    Çok çeşitli zaman ayarları var (0.5 , 1 , 2 , 4 saat)
    3 farklı çalışma modu var (Natural, Sleep, Normal)

Sleep (motor salınım sırasında bir sağa bir sola giderken çalışıyor, bel boyun tutulma yapmaz diye düşünüyorum)
    Natural (motor 5sn aralıkla çalışıyor, fırtına gibi değil ufak esintiler şeklinde)
    Normal (bildiğimiz bodoslama çalışıyor elektrik oldukça)

Ürünü notlandırmam gerekirse şu şekilde kategorilendirebilirim:

Fonksiyonel Olması 10/10
    Mod İçeriği 10/10
    Kullanım Kolaylığı 10/10
    Kurulum Kolaylığı 10/10
    Taşıma Kolaylığı 10/10
    Serinletme Düzeyi 10/9
    Hissedilen Gürültü Seviyesi 10/9
    Malzeme Kalitesi 10/8,5
    Ürün Dengesi 10/8

Ürün olması gerektiği kadar dengeli ama ayakları 3 er santim daha uzun olabilirdi. Yaramaz sümüklü yaratıkların çarpıp düşürme olasılığı yüksek.

Ek olarak kafası çok oynak, yeni doğan bebekler gibi kafayı geriye atıyordu sürekli sizde yaşarsanız telaş etmeyin vidası sıkı değilmiş, yıldız tornavida ile sıkılarsanız kafayı geriye atmıyor

Carrefourdan aldım

4 vida elimde kaldı

Ama kurdum

Türk işi parça arttı

• Dyson'lardan alan ya da fiyat takip eden var mı?

• Hocam güle güle kullan. Ben de geçen sene 2 tane almıştım. Biri daha kutuda. Memnun kalırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Hocam güle güle kullan. Ben de geçen sene 2 tane almıştım. Biri daha kutuda. Memnun kalırsın

İnşallah

Finansbank 6 aylık kapatmama sözüne 55 TL para puan ile 84 TL ye 6 taksitli aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanabim

Raks sf 16 shizen kırmızı renkli aldım 2 tane. 150/20 indirim çeki ve 8lira karttan hediyesi ile 123 lira ya geldi. tanesini 61.5TL malettim. 6 da taksit yaptılar. Kargo da dahildi. . Gayet güzel kuruluma basit. Bu paraya alınabilecek en iyi ürün.. Eve ferahlık geldi.. Kendi halinde dönüp duruyor.. Şimdilik çok memnunum..
    Merhaba hocam, sf 16x modelini 200 lira gibi bir fiyata almayı düşünüyorum, nasıl memnun musunuz vantilatörden?

• Bu yaz raks konusunda fiyatlar epey artacak

Bölge bayisi olarak söylüyorum.. İyi forumlar..

• Raks SF 16 RX Uzaktan Kumandalı Zaman Ayarlı Ayaklı Vantilatör 185 tlye N11 den aldım bugün elime ulaştı.kurulumunu yaptım gayet şık duruyor. Havalar ısınınca deneme imkanım olacak.

• Ben de eski vantilatörü siyaha boyadım bugün.Odayı da siyah yapmıştım.Duvarda kaybolacak

Vantilatör Fırsatları
  • Yok mu şöyle 50 lira civarına standart bir vantilatör? Oda 10 metrekare.

• 150-200 bütçemiz var yaz gelmeye başladı varsa fırsat paylaşır mısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.