Şimdi Ara

Vans ayakkabı 29,90 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
16.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

rica ederim güle güle kullanın.

valla benimkilerde geldi. orjinal ve güzel ürünler.
    bir ara müşteri hizmetlerini @
    EmreKaanYksl
  • kardeşime aldığım vans ayakkabı ulaştı, orijinal çok hoş ayakkabı
    çok sevindi konuyu açan arkadaşım çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

http://www.sporcum.com/vans-slip-on-lo-pro-unisex-ayakkabi

linkteki ayakkabıya bakayım dedem..unisex kelimesini görünce meb interneti engelledi

süperdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• femmefatal kullanıcısına yanıt
     Vans ayakkabı 29,90

Bu görüntü için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm, siparişi 27 aralıkta vermiştim ancak henüz kargolanmadı, ayakkabıların hazır olduğunu ancak mikrofiber havlunun tedarik aşamasında olduğu için kargoya vermediklerini söylediler (100liraya tamamlansın da kargo ücreti ödemeyeyim diye eklemiştim sepete). sanırım sadece ayakkabı siparişi veren arkadaşlarda sorun çıkmayacaktır.
  • ayakkabı geldi gayet orjinal teşşekkürler konuyu açan arkadaş
  • Merhaba,

benimde levis geldi sıkıntı yok orjinal güzel ayakkabı.

Birde yazdığı gibi 110% deri 29 TL ye böyle ayakkabu beleş oldu bir nevi :)
  • evvela kullanıcısına yanıt
    adidas aldım geldi on numarasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamyatin

kardeşime aldığım vans ayakkabı ulaştı, orijinal çok hoş ayakkabı

Hocam yukarıda bir arkadaşın dediği gibi içinde not for sale falan yazmıyor değil mi? Kız arkadaşıma alacağım da teşhir ürünü almış gibi olmayalım. Bir de kalıplarıyla ilgili bilgi verebilir misiniz dar falan demişler öyle mi yarım numara büyüğünü mü almalıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş,

Hiç birinde teşhir filan yazdığını sanmıyorum. Bana gelen orjinal kutusunda geldi. Yalnız uygun fiyatlı olan ürünler bitmiş . Aldığımız ayakkabılarda hattinden çok uygundu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Arkadaş,

Hiç birinde teşhir filan yazdığını sanmıyorum. Bana gelen orjinal kutusunda geldi. Yalnız uygun fiyatlı olan ürünler bitmiş . Aldığımız ayakkabılarda hattinden çok uygundu :)

Vans'ta kalanlar var yanlış göstermiyorsa. Numara kalıpları hakkında bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vans kaliteli bir markadır, avrupanın bir çok yerinde satılır. DC shoes etnies ile yaklaşık aynı segment'te ürünleri var. Alanlar iyi iş yaptılar bence..
  • dc lerde bayan için de var 3 tane :) vans ilgimi çekemz diye konuya bakmamıştım hiç, gitmiş güzelim dc ler etniesler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Arkadaş,

Vans'ta kalanlar var yanlış göstermiyorsa. Numara kalıpları hakkında bilginiz var mı?

Ben kızım için aldım 36 giyiyordu 36.5 aldım. Malum çocuklar büyüyor.

Vans lar için yarım numara büyük tercih edilebilir diye düşünüyorum. Yada ayağın taraklı olup olmamasına göre aynı numara alınabilir ?
  • siteden levis marka güzel bir ayakkabı aldım.kargo ile 35e gelmiş oldu.orjinal ürün,kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: Zamyatin

kardeşime aldığım vans ayakkabı ulaştı, orijinal çok hoş ayakkabı

Hocam yukarıda bir arkadaşın dediği gibi içinde not for sale falan yazmıyor değil mi? Kız arkadaşıma alacağım da teşhir ürünü almış gibi olmayalım. Bir de kalıplarıyla ilgili bilgi verebilir misiniz dar falan demişler öyle mi yarım numara büyüğünü mü almalıyız?

kusura bakmayın geç yazdım
    ben öyle bi yazıya rastlamadım, vans ayakkabı yarım numara büyük almanızda fayda var biraz dar
    kardeşime tam oldu faka38 giyen başka birine dar oldu kardeşim 37 buçuk gibi

• Daha önce bu siteden Vans ayakkabı almıştım.
  • Üreticisi Van'lı herhalde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.