Şimdi Ara

VAMPYR (PLAYSTATION 4 ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
130
Cevap
5
Favori
4.371
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> VAMPYR (PLAYSTATION 4 ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    473 Mesaj
    arkadaşlar oyunda türkçe dil eklendi mi ?
    bilen yokmu arkadaşlar ? oyunu oynamak istiyorum yardım lütfen !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener1980 -- 12 Ocak 2019; 21:0:57 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fener1980

arkadaşlar oyunda türkçe dil eklendi mi ?
    hocam böyle bir durum yok bahsi dahi geçmedi bildiğim kadarıyla

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

hocam böyle bir durum yok bahsi dahi geçmedi bildiğim kadarıyla

Alıntıları Göster
    cevabın için tşk ederim
    niyw böyle oluyor üvey evlat muamelesi görüyoruz pc de official olarak çıkmış ama ps4 e gelince boş
    çokmu zor update ile eklemek bu kadarda olmaz yaaa
    alt tarafı bi text dosyası ekliyceksin işte
    yazık gerçekten çok yazık !!!

PC de resmi destek filan yok çeviri grupları Türkçe yaptı.

https://store.steampowered.com/app/427290/Vampyr/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fener1980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG 48CX OLED DAY 1
    Xbox Series X Day 1
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

hadi yaaa ben resmi diye biliyordum
    türkçe oyunlara ağırlık versek keşke ...
    |
    |
    Hellknight69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyuna yeni başladım ve atmosferi olsun, karakter olsun , hikayeler olsun baya bir hoşuma gitti. Yalnız o ne boktan combat sistemidir demeden edemiyor insan.

Şimdi gelelim soruma; ismi doherty olan bir hemşireyle ilgili hikayeyi tamamladım ve kacak dispanserden çıktım. Daha sonra Geldiğimde ise bu hemşireyi içerde vampir olarak gösteriyor ve levelide yuksek olduğu için bulaşmak istemedim. Şimdi bu ılerleyen dönemde tüm bölge halkını temizleyecek mı? Yoksa öldürmek için uğraşayım mı?

Bir de whitecapel bölgesi için kritik durum seviyesi gösteriyor. Bunu nasıl iyi duruma getirebilirim. Bazı npc lerden ufak görevler alıyorum ama map te gözükmüyor sanırım bunlar?

Ingilizcem çok iyi değil fakat oyun baya sardığı için bırakmakta gelmiyor içimden. Yoksa her combat esnasında öldüğümde sövüp sövüp bırakacağım deyip ara veriyorum sonra yine devam ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7670 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    OKANATLI

Ufaktan başladım bakalım hikayeye bitince bir değerlendirme bırakacağım buraya. ama başlangıç olarak combatta ciddi bir sıkıntı var o kesin.
    |
    |
    OKANATLI

Sonunda oyunu bitirdim. başlangıçta korktuğum gibi combat sistemi faciaya çevirmedi oyunu. Bir süre sonra alıştım. Mümkün mertebe kimseyi hüpletmemeye çalıştım elimden geldiğince herkesi iyileştirdim vampirlik yerine doktorlukla uğraştım. Başlangıçta zordu ama yeteneklerde biraz ilerleyince işler kolaylaşıyor. Hatta sonlara doğru benimle karşıma çıkan düşmanlar arasında 10 level seviye farkı olsa da dert olmuyordu. 25-35 şeklinde.Hikaye güzel . uzun süredir vampirli düzgün bir oyun olmadığı için beklentileri çok artırmazsanız oyun sizi memnun ediyor. Şehir haritası küçük. yani 4 bölüm var bir süre sonra nereden gidilirse nereye varılır hepsine alışıyorsunuz. Fast Travel yok . Yalan yok bazen aradım FT yi. çünkü bir yerden bir yere 2 dk lık bir iş için bile giderken yeri geliyor 10 tane adamla uğraşıyorsunuz. bazen dönüşte tekrar uğraşıyorsunuz spawn oluyorlar çünkü. Silahlar ve geliştirmeleri gayet yeterli . Vampir güçleri fena değil. Belki biraz daha farklı şeyler olabilirdi bilemiyorum. Boss savaşları az olsa da güzel. Görsellik pek günümüze yakışmıyor ama dediğim gibi herşey beklentiyle ilgili oyun AA . Siz AAA beklerseniz kötü gelecektir. Bir de trophy için bölgelerin durumunu critic e düşürmek gerekiyor aman başta yapmayın. yoksa adım atamaz hale geliyorsunuz. Heryer çığrından çıkıyor. Ana göreve zor gidersiniz. Son cümle ile ben tatmin oldum bu oyundan.
    |
    |

• Binbaşı
    1050 Mesaj
    Oyunu ps now'dan indirdim. Beklediğimden fazla keyif alıyorum. Atmosferi gotik, karamsar ve ürkütücü. Save sisteminin kısa aralıklı olması dışında souls havası var bence. Vur-dodge'la-vur kafasında bir combat sistemi mevcut. Gayet keyifli. Karakter geliştikçe pek zorluk kalmıyor gerçi (ki bu benim için artı puan). Ancak ben nedense görev leveling'in 6-7 level altında kaldım. Mob'lar tamam da boss'larda ciddi sıkıntı çıkıyor. Biraz boş boş dolaşıp level kasarsam oyunu bitiririm diye düşünüyorum. Metacritic puanının üstünde bir eğlence vaat ediyor bana kalırsa. Oyunsuzluk çekenlere tavsiyemdir.
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.