Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyunumu 21-14-4 ile bitirdim. Muazzam içi boş oyun. Çerezlik. Basit seri eğlenmeli zaman geçirmeli oyun aranıyorsa Counter Strike ile Overwatch arasında bir yerde işte. Yoksa taktik yapayım dersen Rainbow Six: Siege varken, büyülü evokasyonlu vudulu bir şey olsun dersen tarzı uyuşmasa bile yine başka bir FPS olan Apex Legends varken bunu oynamak biraz şey.

Belki önyargıdır ama öyle fanı olacak, sahip olduğu hype'ı hak edecek bir nanesini görmedim. Tabiî bu tarz oyunları güzelleştiren arkadaş eşrafıdır, arkadaşla oynandığında neye benzer şu an kestiremiyorum.
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Yok hocam chromedan 50-60 tane sekme açıyorsun, çok zor değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Valorant twitter adresinde bir kaç yayının açılınca drop şansının yükselmeyeceği söylenmişti. Ne kadar doğru bilemedim. Drop sistemini bilen var mıdır ?
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    Ozaman 30 tane twicht hesabı açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Bu daha mantıklı. ^^
  • yaklaşık 70 saattir yayın açık key düşmedi.

acaba region tr diye mi düşmüyor
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    çok çok fazla bot var yayınlarda, düşme şansı o yüzden yok gibi bir şey.

ayrıca reddit'de okuduğum bir kaç yorumda millet şöyle bir şey demiş. riot hesabınızla twitch hesabınızı bağladıktan sonra drop aktif yayınlardan herhangi birini 2 saat seyretmiş olmanız yeter.

ardından belli bir havuz sisteminden biriken hesaplara düşüyormuş zamanla. ne kadar doğrudur bilmiyorum. millet aktif olarak seyretmiyor iken mail almış betaya katıldınız gibisinden.

benimde 3 gündür genelde arkada 1-2 yayıncı sürekli açık ama bir şey düştüğü yok. dün 1.700.000 seyirci falan vardı. şuan da da 1.350.000 civarı. düşme şansını varın siz hesap edin.
  • Beta yayınlandığı andan itibaren bilgisayarda yayın açıktı. Sonunda bugün düştü. Bir hurafe de Twitch yayınının sesinin açık olması gerektiği yönünde. Benim ilk günler sekmelerden birinde ses kapalı şekilde duruyordu yayın. Bugün ses açıkken düştü. Tabi ne kadar doğru bilemem
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    bakmıyorum artık saldım.
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Doğru değil, ben dizi izlerken ses kapalı olarak iki saat açık bıraktım arka plânda, düştü.
  • Bana düştü ^^
  • ben de baya izliyorum ama düşmüyor..

bide ben valorantın sitesinde durumu sorgula dediğimde hala hesapları bağla izle sekmeleri aktif. neyi yannlış yapıyoruz acaba..?
  • Bir de şey varmış, kimi streamer'ların drop aktif yazmasına rağmen yayınları drop için uygun değilmiş. Dün gece reddit'te gördüm bunu, doc'ınki öyleymiş meselâ.

Benimkisi Skadoodle'dan düşmüştü, o başlık altında ONSCREEN'den düşürenler çoğunluktaydı.

Bilginiz olsun.

Bir de yurt dışındaki arkadaşlar bu hesapları 200 dolara alıyormuş. İlginç, oyun maksimum beş maç sonra sıkan bir tarzda.
  • unlostu izliyorum ben.

valla kararsızım .. çok fazla oyun denedim dönüp dolaşıp gene cs go ya girdim. bana da biraz abartılıyor gibi geliyor. patlayabilir de ..
  • sonunda 1 saat kadar önce drop geldi.

indirdim ve bir maç attım. ilk maçım olmasına rağmen ağır taşıdım takımı.

Valorant [ANA KONU]

şansıma karşıda 2 Türk vardı.

• yayın izlemeden key düşmüş. şimdi satma vakti

nereden satıyoruz bu zamazingoları
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    forumun ikinci elinde satanları gördüm. bi deneyin isterseniz orada şansınızı.

FTP olacak bir oyuna neden para veriyorlar anlamıyorum. düşmeseydi kesinlikle almazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

forumun ikinci elinde satanları gördüm. bi deneyin isterseniz orada şansınızı.

FTP olacak bir oyuna neden para veriyorlar anlamıyorum. düşmeseydi kesinlikle almazdım.
    tr de pek alıcı çıkmaz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

çok çok fazla bot var yayınlarda, düşme şansı o yüzden yok gibi bir şey.

ayrıca reddit'de okuduğum bir kaç yorumda millet şöyle bir şey demiş. riot hesabınızla twitch hesabınızı bağladıktan sonra drop aktif yayınlardan herhangi birini 2 saat seyretmiş olmanız yeter.

ardından belli bir havuz sisteminden biriken hesaplara düşüyormuş zamanla. ne kadar doğrudur bilmiyorum. millet aktif olarak seyretmiyor iken mail almış betaya katıldınız gibisinden.

benimde 3 gündür genelde arkada 1-2 yayıncı sürekli açık ama bir şey düştüğü yok. dün 1.700.000 seyirci falan vardı. şuan da da 1.350.000 civarı. düşme şansını varın siz hesap edin.
    Doğruymuş hocam bugün yayın kapalıyken düştü 2. hesabıma

• oyunda gizli mmr var ilk maçlarınız da lolcülerle oynuyorsunuz genelde, yavaş yavaş csciler geliyor sonra. iyi oynayan streamerlar'ın oyunları daha çok taktiksel geçiyor, hatta çoğu scrim atmaya başladılar sizin oynadığınız public maçlardan çok farklı seviyede oyunlar dönüyor.

örnekler ; https://www.reddit.com/r/VALORANT/comments/fy44ul/compiled_list_of_tips_tricks_sorted_by_agent/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Nisan 2020; 2:6:44 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.