Şimdi Ara

Valheim (Erken Erişim) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Taşıma kapasitesini ve haritada gezerken keşfedilen bölgenin büyüklüğünü arttırsalar keşke. Keşif yaparken çanta hemen doluyor. Bir yere gitmesi, gelmesi günler sürebiliyor.

Ya da ben yanlış yapıyorum. Hikaye bittikten sonra haritayı açmak daha mantıklı sanırım.

• Cahilliğimi bağışlayın birşey sormak istiyorum. Açıkçası oyun görsel tasarımı az dosya boyutu sebeplerle pek radarımda değildi ama yapılacakları gördükçe bir bakayım dedim. Tek başına oynanabilir mi ? Öğrenmek istediğim yani zorlasa da bossları falan tek kesip herşeyi yalnız yapabilir miyiz? Bu arada dünyasını local de tutuyor galiba yani komple offline oluyordur diye düşündüm yanlışsa düzeltin lütfen.

• Arkadaşlar kurt evcilleştirmek isteyen varsa benim yaptığım yöntemi paylaşmak istedim. Genelde internette tahtadan duvar örüp kafes yapılıyor, kurt duvara saldırdıkça doğal olarak duvarı tamir ederek evcilleştirildiğini gördüm. Bu biraz uğraştırıyor.

Ben direkt kazmayla çukur kazdım, merdiven koydum, kurdu çukurun içine çektim ( bazen zor düşüyor ), merdivenden zıplayarak hemen çukurdan çıkıp merdiveni parçaladım, sürekli et bulundurdum çukurda. Bu şekilde de evcilleşiyor. Sonra kazmayla yol açıp götürdüm. Duvar tamir etmekle filan uğraşmadım. Resimdeki çitleri kendim çukura düşmemek için yaptım Valheim (Erken Erişim) [ANA KONU]  Belki birilerine yardımı dokunur. Saygılar...

Valheim (Erken Erişim) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 27 Şubat 2021; 0:50:35 >

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

Bende survival oyunları tek başına oynayan bir tip olarak bu oyuna başladım. Şimdilik her şey yolunda ama oyunun başlarından öğrenme safhası yani,

Anladığıma göre ilk boss halledebileceğim bir şey ve bazı npc ler sayıma göre mesela 3 kişi isen troll daha yüksek hp li iken 1 kişi gidince daha rahat kesiliyor. Bu iyi bir özellik,

Oyun ileride tek kişi için zor olabilir. Şöyle ki 2. Boss için tekneyle 2 kişi gidip daha varamadan ölen birinin yorumunu okudum. Biraz konsol üssü izledim 2 yıldız iskelet adamları patates etti. NPC ler ile teke tek atarsın zayıf yönleri var veya kalkanlar saldırısını counterlarsın vs ama 3-4 tane gelirse ve staminan azsa muhtemelen ölürsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam göz önünde bulunduracağım söylediklerinizi.
  • Thor diyorlar?

• Bu kara orman nerde acaba prolar bir yardim etsin
  • Beyler ben bir hata yaptım keten ile arpayi kara ormana diktim orada buyumuyormus simdi biz o tohumları geri nasil alacağız yandı bitti mi yani bir türlü alamadim geri
  • Bende bugün satın aldım. Bakalım nasıl oyun.

• Kullanıyorum sıfır vicdan azabı ben solo oynuyorum kaldığım madeni işlemem için portal kullanmam lazım mantıken ömrüm yolda geçer yoksa bunu gelecekte değiştireceklerine eminim yani portalı taş taşımak için açmıyoruz. Keşif yaptın önceden hazırladığın portala yeni bir inşa yapıp geçeceksin üstündeki madeni atacak mısın vs

Ölürken dünya değiştirmen net hile ama oyunun heyecanı çıplak bir şekilde mezarından itemleri alıp kaçmak Valheim (Erken Erişim) [ANA KONU] 

Aklınızda olsun ölürsem ben mezarı ayrıca işaretliyorum yolda gene ölürsen itemler orada bekliyor ama işaret yeni öldüğün yere geçiyor. Bulmanız zorlayabilir...

Bu arada geçmişte solo oynanır mı diye biri sormuştu bence bu oyun rahatlıkla solo bitirilir. Hatta solo oynamak daha kolay çok kişi gidince daha zor bir hal alıyor sevdiğim yayıncılardan izlediğim kadarı ile...

• Hile sıfır emekmiş gibi bugda gir çık sandığa at geri gir vs yapınca bir şeyler yapmış gibi hissediyorum galiba Valheim (Erken Erişim) [ANA KONU] 

Aslında portaldan metal geçirmemesinin nedenini de anlayabiliyorum maksat muhtenelen gemilerin aktif kullanılmasını sağlamak yoksa gemi ilk seyahatten sonra kullanılacak birşey olmaz.

• Oyun bu senenin büyük sürprizi. 70 saati devirdim her şeyiyle güzel düşünülmüş bir oyun olmuş. Umarım yapımcılar oyunun erken erişimde olduğunu unutmaz ve sürekli güncelleme getirirler.

• %20 indirimde, historical low

Valheim (Erken Erişim) [ANA KONU]store.steampowered.com
    Valheim on Steam
    https://store.steampowered.com/app/892970
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.