Şimdi Ara

valbuena'nın Diego'dan Farkı Olmaması [İstatistik]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda Hakim Ziyech haberleri yerini Mathieu valbuena'ya bıraktı. Bilirsiniz iki futbolcudan birisi alınacaksa 18 yıllık başkan tutar en kötüsü hangisiyse onu alır!
    Valbuena'nın videolarını izledim biraz etrafında dönme onda da var ama Diego kadar çok dönmüyor

Şimdi Gelelim istatistiklere ; son üç yılın istatistiğini çıkarttım ki Önümüzde ki sezon nasıl bir tabloyla karşı karşıya kalacağımız tahmin edebilelim.

PERFORMANS 13/14

Valbuena : 41 Maç 3 Gol 8 Asist (2 sarı kart)
    Diego : 37 Maç 7 Gol 4 Asist (11 Sarı kart Oha)

PERFORMANS 14/15

Valbuena : 36 Maç 4 Gol 15 Asist
    Diego : 30 Maç 5 Gol 7 Asist

PERFORMANS 15/16

Valbuena : 37 Maç 4 Gol 8 Asist
    Diego : 45 Maç 3 Gol 6 Asist

3 Yılda;
    Valbuena 114 Maça çıkmış 11 Gol Atmış 31 Asist Yapmış. 42 Gole katkı yapmış
    Diego : 112 Maça çıkmış 15 Gol Atmış 17 Asist Yapmış 32 Gole katkı yapmış

Düşünün işte biz bu adamı alacağız neden alıyoruz hiç anlamadım hedef ikincilikse zaten diego var. Banko 2. oluyoruz
    Eğer şampiyon olacaksak 3 yılda diego'dan sadece 10 tane fazla gole katkı yapan adamla mı olacağız ?

BU ADAM BİLDİĞİN DIEGO V2.

• diego v2 değil

diego v1.2 güncel sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

diego v2 değil

diego v1.2 güncel sürümü

Güncel halinde boydan kısarak pas atma özelliğine vermişler
  • Şut çekmeyi bilmeyen adamdan bi cacık olmaz. Onu yapan sadece Mesut Özil var.
  • İkisi de çöp şu anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valbuenayi isteyen bir adamım. valbu gol yollarının bir tık arkasındaki oyun kurma ve yön verme işini çok iyi yapıyor. bu yüzden kariyeri boyunca istatistikleri görece düşük oldu hep. fakat bundan kaynaklı bir şey bu durum. bakalim futbol bu belli olmaz ama isterim

• Valbuena yi videolarını izledim biraz dedin ya :)

Herşey sadece istatistik değil bu adam topu ileriye taşıyan birisi. Skor yükünü taşıyan değil onun daha öncesinde gol pozisyonunun bir öncesini hazırlıyor, kilit pas atıyor genelde. Bu adam gelsin fakat yanına yine bir oyuncu alınması gerekiyor.

• diego valbuena'yı döver ama valbuena'nın tarzı fenere uyar gibime geliyo. fenere gelmeden forumdaki nickim diego ribas'tı. bundesliga'da 20 gol atıp 22 asist yaptığı sezon var. diego hayran olunacak kaka'dan eksiği olmayan hayvan gibi bir oyuncuydu sadece fenere uymadı.
  • Yine emeklilik sözleşmesi, tek fark prim ödemiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Valbuena yi videolarını izledim biraz dedin ya :)

Herşey sadece istatistik değil bu adam topu ileriye taşıyan birisi. Skor yükünü taşıyan değil onun daha öncesinde gol pozisyonunun bir öncesini hazırlıyor, kilit pas atıyor genelde. Bu adam gelsin fakat yanına yine bir oyuncu alınması gerekiyor.

Heh işte videolarını izledim biraz
    asistin öncesinde ki pası atıyor ve sorun şu ki bize asist öncesi kilit pas atan değil direk hakim ziyech gibi asist yapan oyuncuya ihtiyacımız var.

Biz de de öyle oyuncu yok ozan tufan mı oynasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

quote:

asistin öncesinde ki pası atıyor ve sorun şu ki bize asist öncesi kilit pas atan değil direk hakim ziyech gibi asist yapan oyuncuya ihtiyacımız var.

Ayrıca yukarda bir arkadaş yazmış

Diego iyiydi Fenere uymadı diye. Bu ikiside aynı tarz adamlar. Bize böyle adamlar lazım değil bize sneijder gibi 10 numara lazım

• quote:

quote:

quote:

Ayrıca yukarda bir arkadaş yazmış

Diego iyiydi Fenere uymadı diye. Bu ikiside aynı tarz adamlar. Bize böyle adamlar lazım değil bize sneijder gibi 10 numara lazım

Senin o bahsettiğin Diego performansı ile daha sonra Juventus a gitti orada tutunamadi sonra tekrar döndü Almanyaya olmadı İspanya ya kiraladı sonra yine olmadı yine kiraladilar en son kiralaya kiralaya sözleşme bitti kimse almadı Fenere geldi. Aynı bizim Stoch a benziyor adam ilk geldiğinde çok iyi bir dönem geçirdi hala milletin aklında o performansı var. Her gelen hoca kovuyor olmuyor, Anadolu kulübü bile kabul etmiyor futbolcuyu bizimkiler hala Stoch diyor. Diego da öyle geçmişin ekmeğini yiyor fakat Valbuena hiçbir zaman Diego gibi olmadı ve Diego tarzında futbolcu değil. Diego klasik 10 numara bu adam ise daha çok 8 numara özellikli.

Barcelona daki Iniesta gibi düşün, Iniesta tam olarak bir 10 numara değil ve skor yükü fazla olan bir oyuncu da değil.

• sosa gelince millet öyle diyordu bu iş td de biter beyler acık ve nt
  • 10 gol az mı?Ayrica ne bos bi konu boyle oyuncu karşılaştırılamaz, bin tane etken var takim lig oynadigi takim arkadaslari tdsi her şey farkeder

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

diego v2 değil

diego v1.2 güncel sürümü

Güncel halinde boydan kısarak pas atma özelliğine vermişler

• quote:

Orijinalden alıntı: FiveSeveN

10 gol az mı?Ayrica ne bos bi konu boyle oyuncu karşılaştırılamaz, bin tane etken var takim lig oynadigi takim arkadaslari tdsi her şey farkeder

Yok be canım farketmez. Bizim takımı koparcak bu adamm değil. Umarım gelmez ama gelirsede görürsün.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Inıesta gibi düşüneyim tamam O halde şu sorun çıkıyor

Bu takımda kim 10 numara oynayacak ? Barca'da 3 tane 10 numara oynayabilen adam var Messi, Neymar(milli takım), hiç olmadı Arda

Bizde hiç 10 numara yok işte kardeşim sorun bu. Sen diyorsun 8numara diye tamam 8 numara için iyi olabilir ancak soruyorum 10 numara oynatıcaz biz gelince, 10 numara için iyi mi değil.
    Bize skorer 10 numara lazım korner direği boyunda adam değil

Ben size diyorum bu mesajımda burada kalsın bu adam gelince 20 gol bile katkı sağlayamaz. İNŞ GELMEZ TABİİ Kİ ORASI AYRI
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiveSeveN

10 gol az mı?Ayrica ne bos bi konu boyle oyuncu karşılaştırılamaz, bin tane etken var takim lig oynadigi takim arkadaslari tdsi her şey farkeder

3 Yılda 10 tane fazla gol katkısı yapmış kardeşim

Bizim ligde şampiyon olmak istiyorsan Alex gibi, Sneijder gibi skorer adamın olacak böyle adamlar değil

Bu takımda Alex oynamış onu da mı izlemedin gelip 10 gol az mı diyorsun 3 yılda 10 golün lafı bile olmaz. Ben anlamıyorum Hakim Ziyech ile bu ikisinin son sezonlarını araştır bi bak 10 numara nedir nasıl olur diye
  • quote:

Inıesta gibi düşüneyim tamam O halde şu sorun çıkıyor

Bu takımda kim 10 numara oynayacak ? Barca'da 3 tane 10 numara oynayabilen adam var Messi, Neymar(milli takım), hiç olmadı Arda

Bizde hiç 10 numara yok işte kardeşim sorun bu. Sen diyorsun 8numara diye tamam 8 numara için iyi olabilir ancak soruyorum 10 numara oynatıcaz biz gelince, 10 numara için iyi mi değil.
    Bize skorer 10 numara lazım korner direği boyunda adam değil

Ben size diyorum bu mesajımda burada kalsın bu adam gelince 20 gol bile katkı sağlayamaz. İNŞ GELMEZ TABİİ Kİ ORASI AYRI

Taktınız 10 numaraya. Zidane bile James. R. Oynatmadı, Isco da yedek. Adam iki tane 8 numara ile oynuyor, Beşiktaşin 10 numarası adam kaç gol attı?

Valbuena ile beraber Salih oynayabilir mesela birbirlerini tamamlarlar. Birisi daha durağan oyuncu, pas dağıtımını yapar diğeri daha hareketli hem pas yapıp hem çalım atıp dripling yapar. Bu ikisi 10 gol atıp 20 asist yapması lazım, ileri hat ise 20 Rvp, 10 Fernandao, 10 tane bir kanat(Atıf, Alper), 10 tane diğer kanat(Volkan ve diğer oyuncu) kalan oyuncular toplamda 10 gol atsalar 70 gol yapar ki şampiyonluk için çok yeterli bir sayı.

Bu arada ben Ziyech alınması taraftarıyım sadece YouTube dan izleyerek ve istatistik vererek karsilastirmani yanlış buluyorum.

• Lütfen Ziyech gelsin. 32 yaş nedir? Bu takımın genç olması gerek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.