Şimdi Ara

Vakıfbank Sözünle Kazan 103TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
8
Favori
24.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kart aidatı kesmişler. Ya iade edin ya da kartı iptal edin dedim. Kartı iptal ettiler. Özel bir sebebi yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    O zaman bana gelmez hocam. Teşekkürler.

• Bana bu seçenekler çıktı
    Vakıfbank Sözünle Kazan 103TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 17 Nisan 2020; 14:54:27 >
  • 10 yıldır kullanıyorum vakıfbank gold her ay en az 3 bin harcıyorum taksit hariç çıkmamış 2 tanede ek kart var bide

• Ekstre de borç gibi görünüyor neden acaba? Dönem içinde yeşil renkti.

• quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

Ekstre de borç gibi görünüyor neden acaba? Dönem içinde yeşil renkti.
    Hocam ektre toplamından düşmüş ama sıkıntı yok yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu vakıfbank kredi kartlari ile ilgili bende bende bi konuyu belirteyim.
    Arkadaşlar ben yaklaşık 5 ay önce aylık 1500 harcamaya 100 world puan kampanyasına katıldım. Taksitler dahil değil fatura ödemeleri dahil değil!! daha bir sürü alisveris dahil olmuyor ya da ekstre kesildiği gün hedefi tutturup tutturmadigin belli oluyor. Ben her ay 1500 tamamlamak için 2500 üzerinde harcama yapıyorum. Bir tane sayaç var mobil uygulamada mesela bu ay su anlık 2400 harcamisim ama sayaca gore sadece 909 lirasi geçerli. Geçen ayda böyleydi hayvan gibi ilave alışveriş yaptım hedef tutsun diye. 1500 e zor ulastim. Ama simdi kontrol ediyorum. kampanyanin son gecesi yeniden hesaplamislar gecerli alisveris 2590 lira. Yani hedefi tutturmak cok zor. ne kadar harcayıp ne kadarının geçerli olacağını bilemiyorsunuz. Bu arada sarıkız alımlarında bir ay geçerli oldu diğer ay saymadı bi daha da almadım zaten.

• Banada bu gelmiş ama harcama sözü çok yüksek 12 ay nedir abi ya? 🛑

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Turq

Bu vakıfbank kredi kartlari ile ilgili bende bende bi konuyu belirteyim.
    Arkadaşlar ben yaklaşık 5 ay önce aylık 1500 harcamaya 100 world puan kampanyasına katıldım. Taksitler dahil değil fatura ödemeleri dahil değil!! daha bir sürü alisveris dahil olmuyor ya da ekstre kesildiği gün hedefi tutturup tutturmadigin belli oluyor. Ben her ay 1500 tamamlamak için 2500 üzerinde harcama yapıyorum. Bir tane sayaç var mobil uygulamada mesela bu ay su anlık 2400 harcamisim ama sayaca gore sadece 909 lirasi geçerli. Geçen ayda böyleydi hayvan gibi ilave alışveriş yaptım hedef tutsun diye. 1500 e zor ulastim. Ama simdi kontrol ediyorum. kampanyanin son gecesi yeniden hesaplamislar gecerli alisveris 2590 lira. Yani hedefi tutturmak cok zor. ne kadar harcayıp ne kadarının geçerli olacağını bilemiyorsunuz. Bu arada sarıkız alımlarında bir ay geçerli oldu diğer ay saymadı bi daha da almadım zaten.
    bu sayaç nerde acaba
    harcama sözü bölümündekı sayaçmı
    başka sayaçmı var

• Mobil bankacılıkta kredi kartlarım menüsünün içind e başvurular bölümünde sözünle kazan kısmı var ordan takip ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Turq -- 19 Nisan 2020; 0:2:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Turq

Mobil bankacılıkta kredi kartlarım menüsünün içind e başvurular bölümünde sözünle kazan kısmı var ordan takip ediyorum
    teşekurler
  • Hesap kesim tarihim her ayın 5 i. Ben 16 Nisan da kampanyaya kayıt oldum harcama hedefimi ayın 5 ine kadar mı gerceklestirmem gerekiyor yoksa ilk ekstre tarihim olan 5 Mayıstan sonra mı başlıyor harcama hedefim.

• muko70 M kullanıcısına yanıt
    Bu kesilecek işlem yapmayın. sonrakinde başlar

• inexo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Buda var. Ama deveyi hendekten atlat daha iyi.
    Harcamanın yarısı dijital üyelik harcamalarının yarısı bankadan.

• Kişiye özel bende yok.

• hem klasik hem gold kartım vardı, ikisiyle de katıldım. ikisine de indirim yansıdı. Haber verene teşekkürler.
  • The_Turq kullanıcısına yanıt
    Sanal kart, mobil temassiz odeme islemlerj dahil degil. Gecen ay butun alisverisimi sanal kart ile yaptim fazlasiyla ama eksik gozukuyor :(( sonradan igrendim dahil olmadigini

• jubeii kullanıcısına yanıt
    Ben bunlarin hepsini yapiyorum hem de her ay :)) Ama nerede bu kampanya? Cepte kazan da bulamadim

• jsad_minnesota J kullanıcısına yanıt
    o yeni hesap açanlar için hocam..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.