Şimdi Ara

Vakıfbank Sözünle Kazan 103TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
8
Favori
24.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vakıf'ın harcama sözünde ki koşullar şunlar siz kampanya tanımlaması yaparsınız ertesi gece saat 02-02.30 arası vaad edilen tutar kartınıza bi nevi nakit ödeme gibi gözükür ve harcamanız gereken tutar bir sonra ki ekstreden sonra başlar ve vaad edilen takvim boyunca o tutarda harcama gerekir bir diğer koşulda taksitli de alışveriş yapsanız o tutar o ay ki tüm harcamaya dahil olur ve sonra ki aylara yansıyan taksitler diğer ayların harcama sözüne dahil edilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten önceki aylarda internet bankacılığından hangi tarihte başlayacağı ve harcamanız gereken tutar ve eksik kalan harcamanız gösteriyordu sizin ekstreniz bu gece de kesilse ekstreniz kesildikten sonra başlar ve bir sonra ki ekstreye kadar harcama zamanınız var acele etmenize gerek yok fakat tahminime göre katılmış olanların da kampanya taleplerini iptal edecekler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Nisan 2020; 2:16:4 >
  • İptal olmayabilir. Belli olmuyor vakifin işleri. Ben 2000+ bir alışverişi iptal ettim geçen ay ama puanlar yine de yattı.

Başvurduk bakalım. Axess de iptal oldu. Tek kart illa harcanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bu ay kullanmam zor olacaktı halihazırda Neo kartın temassız işlem kampanyasını doldurmaya çalışıyordum. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli sağlıklı alışverişler.

• Güzelmiş. Fakkat kredi kartı gelmişti. Kullanmadan iptal ettim. Kart parası alıyor muydu bunlar?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Maaş müşterisi değilsen alıyorlar ilk 1yildan sonra.

• Vakifbankin yapacagi sacma sapan kampanyalar 4 adet 125 lik yakit alimina 30 lira diye katildik sonra aciklamalara baktim once 4 tane 125 alisveris yapacakmisimda sonra belli tarihlerde en az 30 liralik daha yakit alacakmisim ve sobra soyledikleri tarihtede 30 lira yukleyeceklermis arkadas 4 adet 125 i yaptik ama 30 lugu yapmadik diye puanda yuklemediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Peki internet alışverişleri mesela altungold dahil olur mu ki? Sanal kart dahil değil diyor ama fiziki kartla alsak olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adioses -- 17 Nisan 2020; 0:23:2 >
  • harcama sözü değil ama bana özel diye

2500 toplamda harca 85 wp vericez diyorlar

napim tüm alışverişlerimi wakıflan yapınca 300e 100 teklifi hiçmi hiç gelmez
  • adioses A kullanıcısına yanıt
    Hocam olur tabi AG.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Nisan 2020; 0:32:17 >
    Teşekkürler

• adioses A kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli sağlıklı alışverişler.

• Şuan dönem içi işlemlere yansıdı.

• Aynen benim de dönemicinde +103 görünüyor

• Şimdi baktım benim de 103 TL yatmış hayret 300₺ harcamak kaldı 3 er ay boyunca

• Dönem içinde 103 tl iade yüklenmiş.Güzel bir kampanya vede oran.Hiç birsey bilmeyen fastpaydan fatura ödesin ücretsiz onuda sayıyor.
  • Şartlara tekrar baktım temassızı da kampanya kapsamında saymıyor. Temassız kampanyasıyla birleştirmek mümkün olmayacak. Faturalara ilgili bir açıklama yok. Fatura ödenebilir sanırım.

• ugur208 kullanıcısına yanıt
    axessı neden kapattın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.