Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
135
Favori
189.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milpluslar da öldü hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından haber verdi. Parafly gibi sabah uyandığımızda şok olmadik. Parafly da 1000 tl den fazla puanim vardi katsayi 4 den 2 ye bir gecede düşünce şok olmuştum. Tatil planlarida yatmıştı.

• kriz bu tip promosyonlu kartları vuruyor
    paraf sonra milplus yakında adios...
  • Bilgilendirme: 1 Mart 2017 tarihi itibariyla MilPlus Platinum ile ucak bileti alimlarinda katsayi 2 ile guncellenecektir. Kampanya SMS'i almak istemiyorsaniz VBRED yazin 6757'ye ucretsiz gonderin. Mersis: 0922003497000017. Bilgi: 4440724 B016

Kart oldu çöp şimdi kapatmaya sebep geldi alsınlar monte etsinler kartı bir yerlerine yaza bilet alsammı x3 bitmeden bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha dün seyahat hattından yaz için bilet almıştım ilk kez şans yüzüme güldü sanırım bu konuda. kartın artık hiçbir cazibesi kalmıyor, hepimize geçmiş olsun.
  • 1 Mart itibari ile ne yazık ki Milplus gibi güzel bir seyahat kartının da oranları kötü seviyeye gelecek. keşke 1 hafta önce değil de daha önce denseydi. Ona göre biz de alacağımızı alsaydık. Çok kötü oldu.
  • Önceden düz worldlere bile x3 veriyordu, sonra milplus cikartti milplus x2, platinum x3 yaptilar. Şimdi de milplus x1.5 platinum x2 oldu demek vay be. Bankacilik sektörü de iyice kısmaya basladigina göre kriz is coming

• kartın puanlarını kapatıp kartı da kapatmak lazım
  • Konu sahibi konu başlığını "Silinebilir" olarak değiştirmeli artık..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otelde değişiklik yok sanırım. Sadece uçak ve Seyehat diyor.

• Otelde bi değişiklik varmı bilen?

• Aynı özelliklerde olup puanların silinmediği adios dururken Vakıfbank neyine güvenip katsayıları düşürüyor anlamak mümkün değil. Kart ücreti konusunda ise çok katı, geri iade etmiyor. Adiosta ise kartı kullanan biriysen çok zorlamadan iade ediyor. Milplus mevzusu 1 yılda bitmiş oldu.

• Çok kötü oldu bu

• Hay şansıma ya...

Önceki world kartımdaki puanları akıl edemedim, zayii oldu puanlar. Şimdi de kartı hiç kullanamadan katsayı oranı düşüyor (kartı alalı bir buçuk yıl oldu)

--------------------------------------------------------------------

yeni kart alacak bir kişinin milplusı seçmesi için sebebi yok sanırım artık. gider adios alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyuduzu -- 21 Şubat 2017; 20:17:20 >
  • 600wp avans hakkı vardı. hadi bir önceki ay 100wp kazandık diyelim. 600+100wp. 700wpx2= max 1400tl bilet. puanlar da silindiği için uzak mesafe uçuşlar tamamen yalan oldu artık bu kartla.
  • Bari kart ucretine vir sey yapsalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu bayadir böyle hareketli değildi

• eee şimdi hangi kredi kartını alacağız. bende milplus platinium vardı kapattıracağım. teb in kartları 3 ile çarpılıyor. ben başvurdum hemen. ama tam anlamıyla araştırmadım. sizin tavsiye edeceğiniz kredi kartı var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay80

eee şimdi hangi kredi kartını alacağız. bende milplus platinium vardı kapattıracağım. teb in kartları 3 ile çarpılıyor. ben başvurdum hemen. ama tam anlamıyla araştırmadım. sizin tavsiye edeceğiniz kredi kartı var mı arkadaşlar?

TEB in hangi kartı hocam 3 ile çarpan

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.