Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
135
Favori
189.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 119 TL kart aidatını ödememenin bir yolu var mı acaba? Vakıfbank'ın maaş müşterisiyiz ayrıca da.
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Hocam calistiginiz kurumun banka ile yaptigi maaş protokolünü bulun orada yazar hangi sartlarda alinip alınmayacağı hicbir karttan alinmaz yaziyorsa vakifbankin internet sitesinden sorun cozelime gonderin aninda iade ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 450 tl avans puan cok az degil mi. Zaten puanlar siliniyor puan birikmiyor. İki kisi gidis donus uzakdogu 3000 tl civari. Avans kullaninca 900 tl dusuo. Cok kotu bence
  • merhaba ,
    ben bu kartla hem otel hem uçak bileti alabilirmiyim aynı anda.
    milplus platinium kartım var, aynı anda toplam değeri 1400 tl olan uçak bileti ve oteli alabilirmiyim. Avans kullanıldığında bir kez daha kullanmak için %50 kapatma zorunluluğu aynı anda yapılsada geçerlimidir? yada aynı anda yapılıyormu bu işlemler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: curiolus

merhaba ,
    ben bu kartla hem otel hem uçak bileti alabilirmiyim aynı anda.
    milplus platinium kartım var, aynı anda toplam değeri 1400 tl olan uçak bileti ve oteli alabilirmiyim. Avans kullanıldığında bir kez daha kullanmak için %50 kapatma zorunluluğu aynı anda yapılsada geçerlimidir? yada aynı anda yapılıyormu bu işlemler.

Alınamıyormuş. Burada bilgi olarak kalsın birinin daha ihtiyacı olabilir.
    işlemler farklı departmanlarda yapıldığından avans puanın yarısı kapanmadan diğer işlem yapılamıyor.
  • Kart ücretini iade etmediler ve ikiletmeden kapattılar
    Normalde şubat ayında aidat yansıyordu. Şimdi yeniden kart talebinde bulunursam aidat yeni kart geldikten 1 yıl sonra geliyor değil mi?
  • 75 tl puan borcum var 89 kart aidati gelecek.kapatip 150 odemek mantiklimi zaten platiniuma gececem hem 89 odeyecem hemde 75 tl puan icin kastiracam tavsiyeniz nedir...aidatsiz kartim var limitim garantide

• milplus premium mu yoksa adios premium mu arkadaşlar önerileriniz nelerdir hangisiyle daha güzel uçak biletleri alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

milplus premium mu yoksa adios premium mu arkadaşlar önerileriniz nelerdir hangisiyle daha güzel uçak biletleri alınır

Alabilirseniz milplus platinum yanına normal adios almanız(premimum adiosun çok da matah bi yanı yok, görüntüsü haricinde :))

Milplus platinum ile 3 ile çarpılan puanları kullanır uçak bileti alırsınız.
    Adios ile de puan biriktirir, kampanya gelince işinize yarayan bilet varsa alırsınız ortalama 3 katsayı ile

Örneğin 2 yıldır milplus ile Güney amerika ve Uzak doğu biletleri aldım 3-4 de yurt içi bileti aldım.
    Adios ile bilet almadım ama 5 adet yurt dışı uçak bileti alınacak puan birikti.
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    hocam maximiles ile işbankasının her kampanyasına katılınıyor bi sıkıntı yok o konuda. ama son yıllarda eski cazibesini yitirdi kart o ayrı. 200 tl ye 1 mil nedir ya
  • merhaba arkadaşlar milplus da puanları nasıl nereden takip ediyoruz avanspuan kullandım ama internet şubeden girdim göremyorum kullandığım avans ne kadar avans borcum olduğunu nasıl görebilirim..
  • Ben her seferinde müşteri hizmetlerinden öğreniyorum açıkçası kaç tl avans puan kaldı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih_akkaya

merhaba arkadaşlar milplus da puanları nasıl nereden takip ediyoruz avanspuan kullandım ama internet şubeden girdim göremyorum kullandığım avans ne kadar avans borcum olduğunu nasıl görebilirim..

telefon bankacılıgı , mh ye baglanmadan ana menude var
    sanırım 2 ,7
  • son 2 ayda puanlarla toplamda 3000 liralık bilet aldım milplus'la. 3 tane de beleş poliçe aldım sadece poliçeler 63tl tutuyor. bu ay yıllık aidat kesilecek. napalım, o da sadakam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 3 Şubat 2017; 15:45:29 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak

Aşağıda yazılı olan paragrafı ilk sayfadan aldım.Ben adios kredi kartım ile bir otelden rezervasyon yapmayı planlıyorum.Yine aynı otelden mill-plus ile eşimin kardeşleri için rezervasyon yaptırmayı planlıyorum. Aşağıdaki 3. derece yakını için aynı konaklama hizmetini kendisinin de alması gerek derken aynı kredi kartından mı almamız bahsediliyor? Yoksa seturdan adios üzerinden alacağım için geçerli olur mu acaba?

"Kart sahibi kendisi, eşi, birinci derece yakını (anne, baba, çocuk, kardeş) için puanlarıyla bilet alabiliyor, otel ve tur rezervasyonu yaptırabiliyor. 3. kişiler için puanlarıyla seyahat hizmeti alabilmesi için aynı uçak ve/veya konaklama hizmetini kendisinin de almış olması gerekiyor."
  • cuins kullanıcısına yanıt
    Aynı kredi kartından almanız gerekiyor.yani eşiniz alım yapacağı zaman kendisine veya soyadı tutan bir başka kişiyede bilet alması gerekiyor.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    hocam iki ayda nasıl aldın bu kadarlık bileti, helal ?
  • Milplus platinium kartıma 3614 TL ye 73 TL worldpuan geldi.. İlk defa geliyor.. Küsüratı nasıl uydurmuşlar hayret..

• ceylinnaz kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. Kartlar benim adıma olduğu için sanırım tek bir karttan almak durumunda kalıcam.
  • Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Ben seyahat hattını arayıp bilet almak istediğim zaman, seyahat hattı bana hangi site üzerinden işlem yaptıracak? Yani ben bir işlem için pegasusun sitesi, başka işlem için anadolujetin sitesi, başka bir işlem için turna.com sitesini kullanabilir miyim? Yoksa seyahat hattı bana sürekli aynı site üzerinden mi fiyat verecek. Eğer böyle bir durum varsa bu site hangisi olacak?
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.