Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
135
Favori
189.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende milplus platinium kullanıyorum. Bende yıllık kart ücret ödemiyorum. Aylık 1500tl harcama sözü verince yıllık kart aidatını iptal ediyorlar.

Ayrıca Miles&smiles a şubat ayı sonuna kadar internetten başvuranlara 5000 ml hediye veriyorlar. Bilginiz olsun
  • Atalay80 A kullanıcısına yanıt
    Miles and smiles tavsiye ediyor musunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atalay80 A kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl ödemiyorsun ya . Ben burada yazanlara inanmıyorum. İnanmak istiyorum ama inananamıyorum diyim. Maaş müşterisiyim memurum. Her ay 2500-3000 arası extrem var . Aradım iade etmiyorlar . Mil plus platinum da bankanın kendi personeline bile yıllık ücret muafı yok. World platinum da yıllık ücret almıyorlar . Çocukluk arkadaşım Vakıfbank da uzman kadrosaunda . Onu aradım sordum, bize bile mil plus platinum da yıllık ücret muafiyeti yok dedi. 1500 tl harcama mevzusu zaten uçak bile falan alırken world puanı 3 ile çarpmak için en az 1500 istiyor ..

Neyse aradım kapattırdım kartı. Normal World platinum aldım. Baktım %50 indirimli lounge hizmeti var, restıran araç kiralama vs. . yıllık ücrette maaş müşterisine yok. Puan toplayamıyorum ki mil plus da bilet alayım . Hiç bir şeye puan vermiyor kampanyalara katılmak bile 5 lira anasını satayım. 130 lira yıllık ücret verene kadar zaten erkenden uçak bileti alınca tüm türkiye 55 lira thy de :)

• Vakıfbank platiniumun iyi ekmeğini yedik.Bugün son vurgunuda yaptım iyice eksiye gömüldüm.-562 tl avans borçlandım.Benim için yinede ideal bir kart.Her ne kadar katsayıyı çok düşürselerde yine küsemiyorum karta.Yola devam edecek gibi görünüyoruz.
    Kartın bana göre tek dezavantajı puanlarda skt tarihi olması.Bir adios gibi olsa dahada tadından yenmez bence
  • Ben hiç kullanmadım Miles & Smiles kart. Ancak dün başvurdum prive çeşidine çıkarsa bilgi veririm. Ayrıca Az önce Adios Premium a da başvurdum haber bekliyorum.
  • kapattık kurtulduk. benim gibi sadece yurt içi otel alımında kullanalar için artısı kalmadı.
  • Milplus platinum alalı 1 ay oldu. Daha harcama yapmadan katsayı düştü. Yıllık aidat ne zaman kesilecek? İptal için bekleyeyim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goday kullanıcısına yanıt
    Hemen ettirin hocam ugrasirsin

• Goday kullanıcısına yanıt
    Bizde bu katsayılar neden düştü diyorduk. Demek sen başvurdun diye katsayıları düşürmüşler. Suçluyu bulduk :)
  • ben de dün iptal ettirdim.
  • Ben kartı alalı 1 ay oldu. Avans puan da kullandım büyük ihtimal 1,4 ay sonra avans puan sıfırlancak. O zaman kapatmayı düşünüyorum. Yıllık ücreti benden de alırlar mı?
  • milplus çıkarttık hiç işe yaramadı bile.. bi kez bile daha bilet almadık.. kapattırayım ben de..
  • Bu kartın en büyük avantajı bence avansın yetmediği durumda karttan nakit çekimiydi. Adiosta bu özellik yok. Parafly internet sitesi üzerinden alımlarda bunu sağlıyor ama eksiyi kapatmak ölüm gibi. Yapılacak en iyi şey ananızın babanızın eşinizin üzerine adios çıkarıp puan biriktirmek. Adiosa rakip olabilecek bir kart göremiyorum şu an.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milplus öldü ruhuna fatiha.
    Adiosla artık yarışamaz. kampanya puanları bu kartta birikmiyor siliniyor. en büyük eksisi bu. bunu düzeltirse bir nebze kurtarır.
    katsayı Adios'tada 2.
    Bir de online gittigidiyor,HB,N11 alışveriş kampanyalarında Adios 100 verirken milplus 50 veriyordu. bu da çok büyük eksi.
    Kartı ben yine kapatmam.yılda 1 adiostan 1 de bundan 2000TL bilet alıp uzak mesafelere tatile gidiyoruz.
    puan yetmediği zaman TL ile kapatıyorduk farkı. en büyük avantajıda bu.ama şimdi puan biriktirme olmadığı için,puan birikmeyecek.
    avansıda 2 ile çarpacak.çok zorlaştı.

eğer 1 kart yeter diyen olursa Adios en iyisi. 2 kart lazımsa 2 tane adios :)
    Garanti THY Miles kartı dandik. hiç almayın. 1500TL lik bilette 1000TL vergi istiyor.
    Parafly kampanyalardan kazandıklarını avanstan düşmüyor çoğu kampanyada.
    İşbankasının kartı zaten çöp. kampanya puanları uçuşta kullanılamıyor.
    Akbank Wings te ölü.o da vergi almaya başladı.çok yüksek meblağlar istiyor.1500tl ye 1000tl vergi,500 tl lik bilet için 100.000mil borçlandırıyor.eskiden 120.000, 140.000 arasına uzak doğu thy bileti alıyorduk 2000tl lik bileti.şimdi 500 lira için 100-120bin mil istiyor.

kart aidatını ben de iptal ettirdim. müşteriye göre muamele ediyorlar. işlem hacmi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncali007

Kart aidatı konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar için bir bırakma sebebi daha ; 1 mart tan itibaren platinium kart ücreti 131 tl olmuş...
    2,3 yıllık kart ücretini tek seferde aldığım biletle çıkarabildiğim için ben henüz bırakmayı düşünmüyorum.. kart aidatının iadesi için mücadeleyi de devam..

Kart ücret iadesi hiç alabildiniz mi hocam ? Veya alabilen oldumu bilginiz var mı bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzor

quote:

Kart aidatı konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar için bir bırakma sebebi daha ; 1 mart tan itibaren platinium kart ücreti 131 tl olmuş...
    2,3 yıllık kart ücretini tek seferde aldığım biletle çıkarabildiğim için ben henüz bırakmayı düşünmüyorum.. kart aidatının iadesi için mücadeleyi de devam..

Kart ücret iadesi hiç alabildiniz mi hocam ? Veya alabilen oldumu bilginiz var mı bu konuda ?

hocam ben aldım mobilden rica ettim iade ettilerVakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

Orijinalden alıntı: hzor

quote:

hocam ben aldım mobilden rica ettim iade ettilerVakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu

Kart ucreti iadesini nasil aldiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• musdincer M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sasirdim sartsiz iade ettiler ama iptal ettim karti ise yaramiyor artik

• Valla benim temmuzda kesilmişti bddk'ya şikayet ettim geri iade ettiler.

• earthwat E kullanıcısına yanıt
    Nasil bir prosedürü var hocam ne kadar sürdü sürec

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.