Şimdi Ara

Vakıfbank 100 TL bankomat para (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
34
Favori
70.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok.
    bilgi olsun fiye diyorum vakıf atm yakında yok dihorsanız onunda cözümü ziraat ve halk atm ler ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bankomat kartin kampanyalarina daha once sms le katilmistim..kartiniz bankomat kazana dahil edilmistir falan diyodu bundada yine sms atmaya gerek var mi yoksa otomatik katilmismiyimdir?

• casus99 C kullanıcısına yanıt
    Otomatik katılım değil. SMS ücreti illa alıcaklar. Bankomat para sistemi diye bi şey var mobilden bakabilirsin ona otomatik katılmıştır açık olmadığın için diğer kampanyada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Sms atıyorum ama bir türlü gönderilemedi. Tam olarak ne yazdınız mesaja?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigs

Ben Sms atıyorum ama bir türlü gönderilemedi. Tam olarak ne yazdınız mesaja?
    ODUL boşuk KartSon6Sayısı---> 5724 . GÖNDERİNCE katıldınız diye mesaj geliyor
  • Maaşımı vakıfbanktan alıyorum halen maaş çektiğim kartın son kullanma tarihi 2007 de dolmuş alışveriş yapabilirmiyim

• Akaryakıt lpg de dahildir sanırım. O zaman bayağı avantajlı olur.
  • AliExpress alışverişleri de sayılır mı? Ben 10usd pocket alıyorum her gün.

• Altungold yerine Etuğrul.com dan alan oldu mu? Sektör kısıtı olmadığı için geçirli olur değil mi?
  • Arkadaşlar elektrik faturasini kurumun ödeme noktasindan pos cihazi ile kartla ödersem işlem olarak sayilirm i yoksa fatura ödemesi olarak görülüp saymazlar mı? Bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Arkadaşlar elektrik faturasini kurumun ödeme noktasindan pos cihazi ile kartla ödersem işlem olarak sayilirm i yoksa fatura ödemesi olarak görülüp saymazlar mı? Bilgisi olan var mi?
    saymamaları lazım, sonuçta posta elektrik firmasının ismi yazacak sektör de o olur yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

saymamaları lazım, sonuçta posta elektrik firmasının ismi yazacak sektör de o olur yani

Alıntıları Göster
    Anladim banada öyle geliyor bu fatura ödemeleri geçerli degil diyorda bu büyük ihtimal mobil veya internet bankaciligindan hesabi kullanrak yapilan fatura ödemelerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Anladim banada öyle geliyor bu fatura ödemeleri geçerli degil diyorda bu büyük ihtimal mobil veya internet bankaciligindan hesabi kullanrak yapilan fatura ödemelerdir.

Alıntıları Göster
    yok hocam internet şubeden yapılan ödemeler karttan değil hesaptan yapılmış gözüküyor. internet şubeden fatura ödeyince bankomat para hesap hareketlerinde gözükmüyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

yok hocam internet şubeden yapılan ödemeler karttan değil hesaptan yapılmış gözüküyor. internet şubeden fatura ödeyince bankomat para hesap hareketlerinde gözükmüyor çünkü.

Alıntıları Göster
    Anladim neyse gidip ödeyeyim olur büyük ihtimal.Tekrardan teşekkürler

• cardigans78 kullanıcısına yanıt
    Orasi daha mi hesaplı

• BuI kullanıcısına yanıt
    Altangoldun çalıştığı bankalarda hesabım yok o yüzden.
  • Bugün şubeden hesap açtırıp bankomat kart aldım. 24 TL ferdi kaza sigortası yaptılar. Tüm şubelerde hayat sigortası zorunlumu acaba hesap açarken.

• cidden hesap açma ücreti mi alıyorlar

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Öyle bir zorunluluk yok. Dilekçe yazın şubeye iptal etmezlerse de tbb hakem heyetine başvurun her türlü iade ederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    yalnız değilmişsiniz
    https://www.sikayetvar.com/vakifbank/vakifbank-vadesiz-hesap-acarken-yaptirilan-zorunlu-sigorta

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.