Şimdi Ara

Vakıfbank 100 TL bankomat para (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
34
Favori
70.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitrovic

ulan iş bankası ile aynı zamana denk geldi. ona başlamıştık ama bu daha cazipmiş.

teşekkürler
    Bu iş bankası temassızdan çektiğim nedir ya, bir kere temassız yaptığım 50tl lik alışverişi aynı yerden bidaha 50tl temassız yapamıyorum karttan değişim istedim yine aynı durum 50ye 5 alcaz diye kasada deli oluyorum, benimle aynı durumda olan varmı acaba,

Ben bıraktım iş bankası temassızı buna geçicem haber veren arkadaşa tşklr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartall006 K kullanıcısına yanıt
    Temassız işlem limiti 90 TL'dir. 50 TL temassız işlemden sonra tekrar 50 TL temassız işlem için;

*İş bankası atmsinde kartlı herhangi bir işlem yapmak,
    *Kartla iş posunda puan sorgulamak
    *kartla şifreli normal bir alılveriş yapmak

işlemlerinden herhangi biri yapılırsa temassız işlem limiti tekrar 90 TL olur
  • Mesaj attım da cevap gelmedi

• Altungold dan banka kartı ile alamadım.
    Başarabilen var mı acaba?

• Arkadaşlar, sana özel şeklinde toplamda 100 TL alışverişe 20 puan şeklinde Vakıf worldkarta mesaj geldi. N20 yazıp son 6 haneyi gönderdim ama mesaja cevap gelmedi. Onay mesajı gelmesi gerekiyor değil mi?

• altungold sitesinden puan alsak 10 gün boyunca 50 şer tl geçerli olurmu acaba toplam 100 tl para
  • Altungold dan alım yapıp sonuç alan var mı? Bide bu altungold un çalışma sistemi nasıl? 50 TL lik altın alınca aldığımız hesabın altın hesabına mı gönderiyorlar gram altın olarak yoksa kendi oluşturdukları hesap varda orada mı tutuyorlar?

• erdeka84 kullanıcısına yanıt
    bankomat ag olur

• quote:

Orijinalden alıntı: erdeka84

Altungold dan alım yapıp sonuç alan var mı? Bide bu altungold un çalışma sistemi nasıl? 50 TL lik altın alınca aldığımız hesabın altın hesabına mı gönderiyorlar gram altın olarak yoksa kendi oluşturdukları hesap varda orada mı tutuyorlar?
    dıjıtal altın oldugu ıcın altın hesabınızın ıbanını yazmanız lazım bende kullnmadım daha önce ama suan bakınıyorum. mantık olarak altınpuan satın alımını banka kartı ıle yapıp sıtesınden puanlarla altın alınabılır boylelıkle 500 tlye 100 tl kazanc olur gıbı gelıyor denemek lazım
  • 2 gündür harcama yapıyorum . Biraz önce katılım sağladım mesajla. Acaba bugün ve dünkü harcama geçerli sayılır mı ?

• Vakifin subatta 150 internet harcamasina 10 puan vardi iki kere harcadim 20 tl kazandiniz diye ekrani aldim, bugün yuklendi 10 tl yüklemiş yalnizca. 2 hafta önce de yine bankomat mastespass kampanyası vardi 2 itirazi red ettiler en son bddk sikayetiyle yatirdilar. Insallah bu kampanyada üzmez bizi.

• Altungold un ödeme seçeneklerinde VakıfBank ı göremedim ben. Birde Altın hesaplarında vakıfı bulamadım. Bende mi sorun?

• Altungold da bütün posları denedim ödeme yapamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçenlerde arkadaşlar mastercard logolu kart çıkarma yöntemini yazıyorlardı nasıl yapıyoruz troy kart istemiyıorum da
  • ben ag den yaptım.puan şeklinde alın bence 50 liralık altını havale ile uğraşmayın.puan biriksin sonra mesai saatleri içinde alıp bozdurusunuz.
    1 gr da 10 tl zarar olacaktır.tahminen 500 lirada 20 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: memetti

Altungold da bütün posları denedim ödeme yapamadım
    Diğer kredi kartı tek çekim var oradan aldım biraz önce.
  • Kampanya iyiymiş.
  • Puan kullanımı işlermleri geçerli değildir diyor

Altungold’tan altınpuan işi yatar mı dersiniz

• Bu herkes için mi geçerli yoksa sadece bildirim gelenler için mi? Bana geldi arkadaşlara söyleyeceğim de.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.