Şimdi Ara

VAKIF ÜNİVERSİTELERİNDE DERS SAYDIRMA VE BURS HAKKINDA ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam dostlar. Benim için çok önemli bir konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Ben şu anda başka bir üniversitede okul öncesi öğretmenliği okuyorum. Geçen yıl üniversitemden memnun olmadığım için bölümümü değil ama üniversitemi değiştirmek amacıyla sınava tekrar hazırlanıp girdim ve sözelde hamda 290, puanım kırıldığı için yerleştirmede de 800 gibi bir sıralama yaptım ama sıralamamın bu kadar oynaması içime sinmediği için tercih yapmadım. Bu yıl tekrar sınava girmek istiyorum. Yine 200lü bir derece yaparsam üstün başarı burslarından dolayı Medipol üniversitesini tercih etmek istiyorum fakat benim sorunum şu: Şu anki üniversitemle medipol okul öncesinin dersleri kredileri vs aynı ve dersleri saydırırsam 3. Sınıftan başlayacağım muhtemelen fakat benim alttan iki tane dersim olacak. Bunları orada tekrar alacak olmam benim bursumu olumsuz şekilde etkiler mi bunun cevabını hiçbir şekilde bulamıyorum. Medipolü aradım fakat ilgili birime bir türlü ulaşamıyorum. Lütfen bu konuda fikri dahi olan veya benzer bir durumu yaşamış arkadaşımız varsa bana yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanisiyomuyuz -- 13 Mart 2022; 12:44:57 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.