Şimdi Ara

Vakıf Üniversiteleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • %50 burslu istanbuldaki iyi sağlam vakıf üniversiteleri nelerdir yardımcı olurmusunuz ?

• Hangi bölümleri düşünüyorsun ve yapabileceğini düşündüğün puan tahmini olarak nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği
    Mekatronik Mühendisliği
    Makine Mühendisliği
    İnşaat Mühendisliği
    Endüstri Mühendisliği

Bu bölümler hocam. 350-370 arası çıkartırım puan. İstanbulda sağlam vakıf üniversiteleri neler
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan190345

Elektrik-Elektronik Mühendisliği
    Mekatronik Mühendisliği
    Makine Mühendisliği
    İnşaat Mühendisliği
    Endüstri Mühendisliği

Bu bölümler hocam. 350-370 arası çıkartırım puan. İstanbulda sağlam vakıf üniversiteleri neler

Fatih Yeditepe İstanbul Bilgi Kadir Has Özyeğin Bahçeşeşehir Üniversitelerinin senin için uygun seçim olacağını düşünüyorum her birini iyice araştır akademik kadrosunu yuruttugu farkli programlari ve universite olanaklarını iyice araştır oncelikli olarak hangi bölümü daha çok istediğini seç gerekli bilgilere üniversite sayfalarından yorumlara ise forumdan ulaşabilirsin sözlüklerdeki yorumlari hic kaale alma.

• Arkadaslar alakasız ama bir soru sormak istiyorum. Gecen yıl sınava girdim ve derece yaparak Ankara'da özel bir üniversitenin Türk dili ve edebiyatı bölümüne yerleştim. Okulda ilk yüze girenlere daha fazla burs veriliyor ve tek kişilik odada kalma imkanı tanınıyordu yurtta. Fakat ben çok az bir farkla bu imkanı kaçırdım. Acaba seneye tekrar sınava girip ilk yüze girmeyi basarırsam bu daha iyi imkanlardan yararlanabilir miyim? Vakıf üniversitelerinde bu mümkün müdür acaba? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Mekatronik Mühendisliği
    Makine Mühendisliği
    İnşaat Mühendisliği
    Endüstri Mühendisliği

380 yapabilceksen kesinlikle ozyegin endustri muhendisligi oneririm. Boyle isletmeyle, girisimcilikle alakali olan bolumlerde Koç, Sabanci, Ozyeginde tercih etmek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkant1

quote:

Mekatronik Mühendisliği
    Makine Mühendisliği
    İnşaat Mühendisliği
    Endüstri Mühendisliği

380 yapabilceksen kesinlikle ozyegin endustri muhendisligi oneririm. Boyle isletmeyle, girisimcilikle alakali olan bolumlerde Koç, Sabanci, Ozyeginde tercih etmek lazim.

Koç sabancı 380 puanla hayal

• su özyegin girisimcilikten mezun olunca ne yaptıgını hep merak etmısımdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.