Şimdi Ara

///\\\ VAIO F SERİSİ FAN CLUB- 2010 ///\\\ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.265
Cevap
13
Favori
226.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ah beee ne vidyolar yapardım bunda ........ keşke param çok olsaaaaaa
  • en üst modellerinden birine de 256GB solid state disk koymuş sony...

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VPCF11HGX-B-NOTEBOOK,14195.html

bu konuda da öncü olacak demek ki....
  • sony Türkiye yaptı yapacağını , dünya ile aynı anda bir model getirdiğini (enazından siteye kondu) görmenin şaşkınlığında iken, ....F serisinin birdenbire E serisine dönüşüne şahid oldum, pazarlama taktiği tabiide FW serisiyle karışmaması için, dünyada yine bir ilk olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mea_gon

sony Türkiye yaptı yapacağını , dünya ile aynı anda bir model getirdiğini (enazından siteye kondu) görmenin şaşkınlığında iken, ....F serisinin birdenbire E serisine dönüşüne şahid oldum, pazarlama taktiği tabiide FW serisiyle karışmaması için, dünyada yine bir ilk olduk.

kısa süreli bir karışıklık oldu galiba E serisi yine ....F serisine döndü,
    F serisi gerçekten muhteşem, fiyatlarının makul seviyelere gelmesi için bekleyeceğim...
  • Türkiye'ye çok pahalı geliyor olmaz böyle şey. Mesela ben Rusya'dayım ama burada en az 300-400 USD farkediyor. Sony Türkiye bize zulmediyor. Bu kadar da olmaz.
  • 330M grafik kartı için ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 12 Ocak 2010; 22:04:45 >
  • led ekran degıl dıye kısmıssınızda bende led olan var ınanın x-black en iyi ekran su anda.
    led teknolojısı daha yenı gelısıyor.
    led nesı kotu dıyeceksınız sıyah larda led cok basarısız aynı lcd ekranların ılk cıkdıgındakı gıbı su an ıcın lcd en ıyı ekran emın olun buna.
  • Param olsa alırım hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junior.qL

Param olsa alırım hemen

daha çıkmadı piyasaya,
    siz paranızı biriktirin, çıkınca beraber alırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 13 Ocak 2010; 15:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crower74

330M grafik kartı için ne düşünüyorsunuz?

evet nasıl bir ekran kartıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat762000

quote:

Orijinalden alıntı: crower74

330M grafik kartı için ne düşünüyorsunuz?

evet nasıl bir ekran kartıdır?

Notebookcheck.net, gt 240m ile hd4650 arasında konumlandırmış. Çekirdek ve bellek hızları arttırılmış bir gt 240m olarak düşünülebilir.
  • Zaten Sony hiçbir zaman 1. sınıf ekran kartı kullanmıyor. Bu yüzden HD 4650 seviyesindeki GT 330 ekran kartı koymalarına hiç şaşırmadım.
  • F serisi geldiği için FW üretimden kalkıyor diye bilir miyiz?...
  • Tabiki evet, satış politikası gereği Fw.ler biraz ucuzlatılıp stoklar tüketilecek ve Yeni F serisi satışa sunulacak
  • Gamut %100 olması RGBLED gibi renklerin %100 doğru göstermesi açısından çok iyi... Sony FW serisinin en rahatsız edici özelliği ise mousepad i yani faresindeki delikli yüzeyli olması yüzündne zamanla hasasiyeti gitmesi... Sebep tozlanma... Ama gözle görülmeyecek kada tozdan etkilenmektedir.. Şahsen doğrulama fırsatım olmuştu... Özellikle FW serisinin Full HD olanların fiyatları biraz indirilip satılmaya başlandı bile...

Sony'in yeni F serisi dizayn olarak eski FW den çok daha iyi gözükmekte... Numerik tuş eklenmesi, yansımasız ekran... 4 çekirdekli işlemci sayesinde kullanılmayan işlemcilerin otomatik kapatılması ile daha az güç ve pil kullanımı sağlanmakta...

İşte Sony Türkiye resmi sitesinden F serisi ürün tanıtımı :

http://www.sony.com.tr/product/vn-f-series

• quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Zaten Sony hiçbir zaman 1. sınıf ekran kartı kullanmıyor. Bu yüzden HD 4650 seviyesindeki GT 330 ekran kartı koymalarına hiç şaşırmadım.

belki ilerleyen zamanda dx11 destekli HD5000 serisinden ekran kartı konfigürasyonlu modelleri gelebilir...
    ama fiyat uçuk kaçık mı olur bilemem....
    tabi bir de bu işlemci ve ekran kartı soğutması nasıl olur o da önemli....yurttan sesler korosu gibi mi olur yoksa iyi bir çözüm getirirler mi?
  • F serisi için şimdilik 3 model var... EuroAsia garantili olarak Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak?

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

F serisi için şimdilik 3 model var... EuroAsia garantili olarak Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak?

Şimdiden teşekkürler...

Martta gelecek diye bekliyoruz bizde bakalım, gelince forumdan yazarım size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Umarim cift cekirdekli islemcili modeli de cikar.

Zaten F11M modeli Core i5 Çift çekirdekli. Core2 Duo işlemciyimi kasdettin acaba?
  • Sony Euroasia nın resmi sitesindeki mail adresine benzer soruyu sordum... Aynı gün cevap vermişler ama sadece Euroasia tarafından tanınan satış yapan firmaların listesini excel dosyası olarak göndermişler... Yani anlayacağınız hizmet berbat... Adam gibi soru sordum bir modelin seri numarasına kadar belirtim ama verilen cevap ise F serisinin tüm yetkili Sony bayilerinde satıldığını ima eder gibi bana tüm sony ürün satış yapan firmaların listesini vermişler ... Halbuki burdaki mesajlara bakılacak olursa (eğer doğru kaynak ise) Mart ayında garantilisi gelicekmiş ...

Anlamış değilim... Mart ayında gelecekse resmi sitede ürün tanıtımında bunu belirtmelilerdi veya diğer ülkelerin Sony sitesinde olduğu gibi fiyatı da belirtilmeliydi... Fiyatı belirtilmeden satış yapılan site sadece Türkiye

Bu kadar geç gelecekse bari o zamanın fiyatına göre de fiyatı biraz düşer...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.