Şimdi Ara

///\\\ VAIO F SERİSİ FAN CLUB- 2010 ///\\\ (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.265
Cevap
13
Favori
226.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarper 77

win 10 u kurdum ve kullanıyorum sorun yok gibi şimdilik sanırım 20-25 gün oldu

@ Sarper 77

Bende bugün Win 10 a geçtim...

Model VPCF12Z1E Windows 7 Home kurulu cihazıma önce 240 GB Sandisk Pro SSD takıp kendi lisansını kurdum...

FN ve Vaio tuşları sorunsuz bir şekilde çalıştı Win 7 de...

Sonrasında Windows 10 yükseltmesi yaptım...

Donanım ve yazılım ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım...

Windows 10 tıkır tıkır çalışıyor...
  • arkadaşlar merhaba..sony svf152a29w kullanıcısı varmı tavsiye edermisiniz ? 2. el buldum bir tane 1100 diyorlar...ram 8 gb yapılarak satın alacağım..Google da araştırdım hiç yorum satan yer bulamadım
  • Arkadaşlar konu hort ama, Vaio VPCF24P1E kullanıyorum. Uzun bir aradan sonra cihaza format attım Win7 Enterprise SP1 kurdum. Sony'nin sitesinden driver'ları indirmeme rağmen ethernet ve sd kart okuyucuyu görmedi. Driver genius'la onları hallettim. Aygıt yöneticisinde şu anda tanımadığı donanım yok fakat klavyedeki Fn tuşlarını kullanamıyorum. Yani Fn+F2 F3 ses, Fn+F5 F6 ekran parlaklığını kontrol edemiyorum ne yapmam lazım?
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm VPCF24P1E Klavyedeki Fn tuşunu kullanmak için sony destek sitesinden driver'ları indirip kurun.
    Sonra Sony Shared Library ve Sony Notebook Utilities'i kurun. Aşağıdaki linkten Vaio Event Services'i indirip kurun ondan sonra Fn çalışmaya başlıyor.
    Yalnız işletim sisteminizle hangi sürüm uyumlu onu kontrol edin. Ben Win7 64 bit SP1 için bunu kullandım

http://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-dwnl/prd-comp/vaio_event_service_5_2_0_15020_5143
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.