Şimdi Ara

Vag kodlama nasıl yapılır? Anlatım Video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar vag kodlama ile araca yapılabilecek değişiklikleri fırsat buldukça sizlere video ile anlatacağım.

İlk olarak golf 7 için frene basınca tüm stop lambalarının devreye girmesinin nasıl yapıldığını anlattım.

Kablo bilgisi

Performans Kodlaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enpisagor -- 26 Mayıs 2016; 16:48:52 >

• Faydalı konu için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobil bölümünün büyük konularından olmaya aday.Google dan yazan da bulur burayı.Devamını bekliyoruz.Opel Corsa C için var mı benzer şeyler onu da bi sorayım gelmişken
  • enpisagor kullanıcısına yanıt
    Uygun bir fiyata kablo bulsam bende bu kod işini denemek ve aracımın gizli özelliklerini açmak istiyorum.
  • Çinden gelen ucuz kablolar ile yapabiliyor muyuz?
  • İstanbul'da Avrupa yakasında oturanlar için ufak bir ücret karşılığında istediğiniz kodlamaları yapabilirim.

Not: Ticari amaçla yapmıyorum fakat tüm kodlamaların tek tek üzerinden geçerek uygulamak vakit alıyor.

@barantr90 'ın aracı referans olabilir :)
  • Faydalı konu görmeyi özlemişiz eline sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Uygun bir fiyata kablo bulsam bende bu kod işini denemek ve aracımın gizli özelliklerini açmak istiyorum.

Hocam bunun Hakkında da bir video hazırlayacağım, ben Çin'den almıştim, kanalıma bakarsaniz, Polo icin de yaptıgım uygulamalar var. Vakit buldukça paylaşacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet detaylar icin yeni bir video hazırlıyorum, cin kablosu e yapılır.

Tesekkur ederim, kanalıma abone olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enpisagor -- 25 Mayıs 2016; 19:10:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus

Otomobil bölümünün büyük konularından olmaya aday.Google dan yazan da bulur burayı.Devamını bekliyoruz.Opel Corsa C için var mı benzer şeyler onu da bi sorayım gelmişken

Çok teşekkür ederim hocam, elimden geldiğince yenileri gelecek, kanalıma abone olur ve videoları paylaşıp beğenirseniz sevinirim.

Opel icin yok, ne yazık Ki Vag volkswagen Audi grup anlamında bu araçlarda oluyor, seat Skoda Audi Vw icin var.

• müthiş bi konu. Çok kişinin merak ettiği bi konuydu.
  • Passat B8 için beklemedeyiz

• Faydalı konu elinize saglık. Bende hep merak etmisimdir. Madem bu bagaj kapagında ki devre çekili. Niye orjinalinde böyle cıkarmıyorlar da kullanıcı isterse yapabiliyor ?

• Teşekkürler.

Passat b8 kodları da golf 7 ile hemen hemen aynı en basidinden Kadran selamlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Faydalı konu elinize saglık. Bende hep merak etmisimdir. Madem bu bagaj kapagında ki devre çekili. Niye orjinalinde böyle cıkarmıyorlar da kullanıcı isterse yapabiliyor ?

Bilemiyorum hocam mesela Kadran selamlama olayı golf R da standart, bizler kodlama ile acıyoruz.

• arka sis lambası değil di mi onlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Çinden gelen ucuz kablolar ile yapabiliyor muyuz?

Çinden gelen kablo %100 uyumlu VCDS 12.12 aldım zamanında 17$ karsiliginda. İcinde bilgisayara kurmak icin uygulamasi da var kurulum, bilgisayara arabayi tanitmak falan cok basit islemler. Kimsenin gozu korkmasin alsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byshakram -- 25 Mayıs 2016; 22:53:54 >
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Hocam alabileceğimiz linki verebilirmisin ?

• Çakma kablolarla ancak belli başlı özellikler açılır, çoğu gizli özelliği açamazsınız. Sütelik aracın elektroniğine zarar verme riskide var. Şu konuda neden çakma klon kablo kullanılmaması gerektiği anlatıldı.

http://forum.donanimhaber.com/m_40062587//tm.htm#40062587
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Ben çok önceden almıştım satıcı bitirmiş ürünü. Alacak iseniz buradan alabilirsiniz uygun görünüyor.

http://s.aliexpress.com/EvUzQNNF

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.