Şimdi Ara

VADOFONE(CONNECT CARD)'A KESİNLİKLE ALDANMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14.11.2008 tarihinde usb kampanyalı 1gb kotası 35 ytl olan vodafone connect card aldım.ay sonuna kadar yaklaşık 850 mb kullandım ay sonunda gelen fatura tutarı 201.90 ytl geldi.müşteri hizmetlerini aradığımda 6 aralık tarihine kadar bana 735 mb hak tanınmış ben tanınan kotayı yaklaşık 385 mb geçmişim bu yüzden 201.90 ytl fatura gelmiş müşteri hizmetlerinin söylediğine göre.oysa ki ben de ki sayaçta geçen ay yaklaşık 850 mb kullandığımı görüyorum.
    hakkımı yasal yollardan arayacağım.....

• yasal yollarda ara sevgılı dostum
    ama vadofonenın net cok yavaş dıye bılıyorum (vede kazıkmışta)
  • vodafone'la davalık olan bir sürü insan var okuyorum sağda soldaki sitelerde tüketici dernekleri bile çaresiz kalmış bu vodafone ile uğraşmaya umarım hakkınızı kazanırsını
  • telefonla müşteri hizmetlerini ikinci kez aradığımda karşıma çıkan bayan da mb değerlerini farklı verdi ve ilk aradığım kişiyle siz farklı değerler söylüyosunuz dediğimde de telefonu suratıma kapattı
  • hocam şuan tamamen durum oldum çünkü aralık ayı için bende aldım ama harbiden kafam karıştı benimki 1 gb 12 ay 30 ytl toplam seninki neden 35 ikincisi 350 mb için 200 ytl mi ödedin harbiden anlamadm daha detaylı nlatırmısın bi de geçmiş olsun arkadaşım
  • dayanamadım müşteri hizmetlerini aradım bana söylenen 1 mb fiyatı 1.5 ytl şuanda dumur üstü dumur oldum bu ne yaa
  • Faturalı Aboneler - GPRS Data
    Hacim Bazlı Kullanım Kademeli GPRS YKR/KB
    0-5 MB 0,15 YKR
    5-10 MB 0,125 YKR
    10-25 MB 0,09 YKR
    25-100 MB 0,05 YKR
    100 MB-1GB 0,04 YKR
    1-10 GB 0,035 YKR
    10 GB+ 0,03 YKR
    Kullanım GPRS Protokol
    Fiyatlara KDV (%18 ) Dahil ve ÖİV (%25) hariçtir.KDV (%18) ve ÖİV (%25) Dahil fiyatlar sırasıyla ;
    0-5 MB Data için 0,188 YKR , 5-10 MB Data için 0,156 YKR,
    10-25 MB Data için 0,113 YKR, 25-100 MB Data için 0,063 YKR, 100MB-1GB Data için 0,050 YKR,
    1-10 GB Data için 0,044 YKR , 10GB+ Data için 0,038 YKR'dir.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/mobil-internet

Hesaplı Internet Paketleri Fiyat Tablosu
    Paketler Faturalı Ön Ödemeli Hesabını Bilen Tarife
    1 GB Paket 35 YTL 300 Kontör 48 YTL
    3 GB Paket 50 YTL 450 Kontör 72 YTL
    Hesabını Bilen Tarife kullanıcıları için fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    Faturalı hat kullanıcıları için fiyatlara KDV(%18) dahil, ÖİV(%25) hariçtir. KDV ve ÖİV dahil fiyatlar 1GB paket için 42,42YTL ve 3GB paket için 62,62 YTL'dir.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.hesapli_internet.php

• connect card ı iptal etmek için vodafone shop a gittim başvurdum müşteri hizmetlerinin beni arayıp onay aldıktan sonra iptal edeceklerini söylediler 3 gün oldu hala aramadılar.sanırım diğer ay aramayı düşünüyolar fatura kesim tariihinden sonra yani. 1 aylık daha fazla ücret almak için.bir daha vodafone almayı bırak yakınından bile geçmem artık
  • gerçekten talihsiz bir durum.
    cep telefonundan veya connect kartlar ile intenete girecek olan arkadaşların
    bu konularda çok dikkatli olmaları gerekiyor.
    yoksa fatura geldiğinde sürprizlerle karşılaşabiliyorlar.
    sizin cihazı aldığınız yerdeki yetkilinin size aldığınız günden ay sonuna kadar 1 gb dan daha düşük bir kota verileceğini
    belirtmesi gerekiyordu.bu faturalı hat paketlerinde de böyledir çünkü.
    örnek:ayın 20 sinde 150 dk lık cep konuş paketine üye olursanız ay sonuna kadar 150 dakika değil 50 dakika konuşma hakkı tanınır.
    kotayı aştığınız içinde hacim bazlı internet tarifesinden ücretlendirilmişsiniz.faturanız kabarmış.hata size bunu belirtmeyen vodafone shopta.
  • evet haklısınız hata vodafone shop ta.o da hatasını kabul ediyor ama bir çözüm üretemiyor yani ben faturayı ödemek zorunda kaldım
  • Biz böyle devam edersek semer vuran çook olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.