Şimdi Ara

VAC BAN YARDIM EDIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle hepinize merhaba bana bir konuda yardiminizi isteyecegim. Bu konu VAC BAN.

Simdi ben Team Fortress 2 oynarken topluluk sunucularinda birden bire VAC ban yedim. Nedeni bilmedigim bir sekilde yedim bu banı.

Asil konuya gelirsek Bu Team Fortress 2 de yedigim ban alacag CSGO oyununu etkilermi?

Simdiden Hepinize Tesekkur ederim Iyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VAC Banı ise VAC korumalı hiçbir serverler de oynayamazsın. Buna CSGO da dahil.
  • O steam hesabında kara leke olarak kalacak
  • Eğer 2 farklı vac yersen valvenin tüm oyunlarından men edilirsin ama 1 vac yersen öbur oyunları oynayabilirsin

• Ben cs de owerwatch ban yedikten sonra tf2 baya oynadım ve ondada cs de oldugu gibi durduk yerde ban yedim

• Kimse durduk yere VAC ban yemez.
  • Hayatım boyunca hiç hile kullanmadım mga çıktıktan sonra oyunu bıraktım 1.5 yıl . Tekrar başlayınca nova 1 e attı 1 aya kalmadan overwatch ban yedim tf2 yükleyem dedim 1 güne kalmadan 1 oyun bile atamadan ondan da vac yedim daha oyun bile atamadan vac yiyorum gercekten boşyere ban yemiyormuşuz

• Phy P kullanıcısına yanıt
    Yine de bir ihmal söz konusudur büyük ihtimalle. Eğer Steam bilgisayarınızda, 3. parti hile yazılımı algılarsa VAC riski her zaman vardır. İlla Steam'den oynadığınız oyunda hile kullanmanız gerekmiyor.

Basitçe örneğin orijinal olmayan Steam dışı bir oyun için hile, trainer vs kullanıyorsunuz diyelim. O program arkaplanda çalışmaya devam ederse, ya da açık unutulursa bu sırada VAC korumalı bir Steam oyununa girerseniz yine VAC ban yiyebilirsiniz. Steam sözleşmesinde, Steam açıkken, multiplayer veya diğer oyuncuların oyun deneyimlerini etkileyebilecek bazı CO-OP oyunlarda hile tespit edilmesi durumunda VAC ban yersiniz diyor.

Bu en basitinden Cheat Engine bile olsa, örneğin siz bunu bir Tycoon oyununda para hilesi için kullansanız bile, program açıkken CS:GO'ya girmeniz oldukça tehlikeli. Hatta programı kapatsanız bile bilgisayarın belleğindeki bazı dosyalara müdahale ettiği için arkaplanda izi kalır bu tip programların.

Steam bu konuda fazla hassas. Hatta zamanında uyarılar bile yapıldı. Cheat Engine gibi çok bilinen programları kullandıktan sonra bile bilgisayarınıza res atıp ondan sonra Steam'e giriş yapın denildi.

Benim tahminim bu tür bir olaya takıldınız siz. Yoksa durup dururken VAC atılmıyor. Hele ki oyun oynamdan VAC hiç atılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 14 Şubat 2018; 16:25:39 >

• Zarkiihos kullanıcısına yanıt
    Vac bana tikladigimda sunlar cikiyor

Valve Anti Hile yarafindan uygulanan yasaklar

TF2

counter strike source

Day of defeat source

half life 2 deathmatch

halflife deathmatch source

VAC BAN YARDIM EDIN

• VAC ban'ın boşa olmadığı durumlar var eyvallah. Ancak VAC ban furyası yapıp ertesi gün CS:GO'nun fiyatının da 24TL'den 12'TL çekilmesi beni şüphelendiriyor. Ayrıca bu oyunlarda binlerce dolar değerinde skinler, envanterler vs. var. Bu da kafamı karıştırıyor. Bu sebepten çok da güvenemiyorum bu Valve'ye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.