Şimdi Ara

v40 1.9 t4 otm.2001 tkırtı sesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb.lar arkadaşlar aracımın özelliği bu..birkaç gündür ön sol taraftan tıkırtı sesi gelmekte...tekerden diye düşündüm ama sanırım ondan değil....illa servise mi götürmek lazım sizce?ne olabilir sebebi....teşekkürler

• Ben olsam ilk önce bir rot-balansçıya gider ön takımı kontrol ettirirdim. Orada sorun yoksa amortisörlere baktırırdım. Ondan sonra ise motor kulağı gibi diğer seçeneklere yönelinebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: colakoğlu

mrb.lar arkadaşlar aracımın özelliği bu..birkaç gündür ön sol taraftan tıkırtı sesi gelmekte...tekerden diye düşündüm ama sanırım ondan değil....illa servise mi götürmek lazım sizce?ne olabilir sebebi....teşekkürler

Büyük ihtimal Viraj denge çubuğu bağlantı lastikleriniz eskimiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnkaraYedekParcaci

quote:

mrb.lar arkadaşlar aracımın özelliği bu..birkaç gündür ön sol taraftan tıkırtı sesi gelmekte...tekerden diye düşündüm ama sanırım ondan değil....illa servise mi götürmek lazım sizce?ne olabilir sebebi....teşekkürler

teşekkür ederim ilginize..eğer arıza nedeni buysa herhangi bir yerde yaptırablir miyim
  • amortisör üst takozu,z rot da sebep olabilir ancak boş bir demirin vurma tıkırtısı ise bu denge lastiğidir.
    değişimi bilgim dahilinde bazı araçlarda kolay ancak s40 ta bir şanzıman sökme işi gibi alt taraf komple alınıyor.
    hangi ilde iseniz yer konusunda varsa tanıdık yönlendiririm.
  • quote:

amortisör üst takozu,z rot da sebep olabilir ancak boş bir demirin vurma tıkırtısı ise bu denge lastiğidir.
    değişimi bilgim dahilinde bazı araçlarda kolay ancak s40 ta bir şanzıman sökme işi gibi alt taraf komple alınıyor.
    hangi ilde iseniz yer konusunda varsa tanıdık yönlendiririm.

teşekkürler cevabınız için...istanbuldayım
  • bende de vardı benzer sorun.. z rotlar tablalar akla gelecek ne varsa değişti. sadece malzemeler 1000 küsür tutmuştu. sonuç ses devam etmekdeydi. ben de 6 k zararla sattım..
  • quote:

quote:

TEŞŞEKÜR EDERİM ....SORUN AMORTİSÖRLERDE ÇIKTI...TAKOZ KULELERİ DEĞİŞECEK....
  • quote:

quote:

quote:

TEŞŞEKÜR EDERİM ....SORUN AMORTİSÖRLERDE ÇIKTI...TAKOZ KULELERİ DEĞİŞECEK....

üst takoz kronik hastalıktır iyi kalitede ürün tercih edin yeniden patlamasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.