Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.030.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ELECTROLUX ZUOQUATTRO ULTRA ONE da torbalı.
    http://www.hepsiburada.com/electrolux-ultraone-quattro-aaaa-enerji-verimli-ve-performansli-toz-torbali-elektrikli-supurge-zuoquattro-p-EVELEZUOQUATTRO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayugur -- 25 Nisan 2016; 0:57:08 >
  • Selamlar, Arzum Ar4005 diye bişi çıkmış Multi cyclone kullanan, tavsiye eden olur mu?
  • Merhaba,
    350-400 lira bütçem var, öneriniz ne olur?

Şöyle birşey var,
    http://www.bosch-home.com.tr/store/product/GL30/BGL3A230C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 25 Nisan 2016; 11:51:04 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Ürün alman üretimi ve hepa filtreli. Ancak hepa kaç olduğu belirsiz ve giriş seviyesi ürünü. O fiyat seviyelerine farklı markalara yönelebilirsin. Ürünlerin enerji etiketlerine bakarak çekiş güçlerini karsilastirbilirsin. Bugün n11.com'da 55 TL'e kadar yüzde 11 indirim var, oradan bakabilirsin. Ben bugün şu ürünü 317 TL'e aldim
    Electrolux Silent Performer Zspcclastr Elektrikli
    http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/electrolux-silent-performer-zspcclastr-elektrikli-supurge-P95835937

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulaneray -- 25 Nisan 2016; 17:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değerli dostlar, A ve B enerji sınıfı süpürgeleri almadan önce mutlaka emiş gücüne bakın. Bugün BOSCH BGL81030 1000 W ve Beko PerformFlex 1000w süpürgeleri deneme fırsatım oldu. Beko 3. kademede, en yüksek ayarda çalışan Bosch'dan daha fazla emiş gücüne sahipti. Enerji sınıflaması çıkalı süpürgelerin emme güçleri de düştü.
  • Süpürge konusu o kadar dağılmış ki bölüm yetkilileri bence farklı bir bölüm açmalılar.Çünkü hayatımızda önemli bir yeri var ve de olmalı.Şimdi mesajlara bakıyorum süpürge araştırması içerisindeyim ve bir torbalıya gidiyorum bir sulu ya bir de torbasıza.Konu dağınık ve fikir almak isterken kafa daha da karıştırıyor.
  • 5-6 sene önce aldığım philips marathon makineyi kullanıyorum, hala taş gibi aynı performansta sıfır arıza çok memnunum. Şimdi yeni makine alacak olsam ya yine marathon serisi ya da miele makine alırdım.

• enarr kullanıcısına yanıt
    aldiniz mi hocam supurgeyi? hangini alsiniz? enerji siniflandirmasinda haklisiniz bu yuzden beko dan memnunum 430 waat.emis gücü harika bosch siemens mieleye tas çıkartır tabi emis gücü olarak emsal modeller karsilastirmasina gore yapiyorum bu yorumu yoksa kalite tartisilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebeedirne

aldiniz mi hocam supurgeyi? hangini alsiniz? enerji siniflandirmasinda haklisiniz bu yuzden beko dan memnunum 430 waat.emis gücü harika bosch siemens mieleye tas çıkartır tabi emis gücü olarak emsal modeller karsilastirmasina gore yapiyorum bu yorumu yoksa kalite tartisilir.

Yok hocam daha almadım, Mayısın 5'inden sonra alacağım. 430w olan modeli düşünüyorum. Hem emme gücü hem de süpürme başlığı bakımından o model daha üstün. Emiş gücü olarak dediğiniz doğru. 1000w Bosch hem iyi çekmiyordu hem de 780 lira fiyat verdiler.
  • arkadaşlar süpürge arayışındayım 700 tl sınırım var. rowenta 6477 yada miele 8310 hangisini önerirsiniz yada başka bir cihaz tavsiyeside olabilir
  • Electrolux Ultra Silencer Usorigindb kaynanamın yazlık evleri için geçen sene aldırmıştım, hatta bu topikte yazmıştım , makina iyi ancak kuvvetli olduğundan başlıkları kullanışsız kolları gerçekten çok yoruyor resmen evdekiler güreşiyolar, turbo başlık alıp takmak sorunu çözermi bilmiyorum. 2. Ev yazlık amaçlıolduğundan doğru düzgün kullanılmadıda,

şimdi asıl mesele kendi evime alacam makine lazım, miele 8310 tavsiye ediliyor son 20 sayfayı okudum, baktım hepa filtre yok üstünde kullanımı benim bahsettiğim electrolux gibi zormu acaba akıcı değilmi? birde 780 tl gibi nediyübelirsiz sitelerde satışı var, bu kadar para verilirmi bir süpürge için çok abartmıyormuyuz arkadaşlar bu makineler bu paraları hak ediyormu? bütçem var ama ağrıma gidiyor açıkçası , birde azaltılmış ses seviyesi diyor bunun net db'lini bilen varmı ? Electrlux sanırsam 65db idi baya sessiz idi,

istediklerime gelecek olursak biraz sağlamlık ki evimde eşimin çeyizinden gelme bosch adı gibi işlevide bosch bi makina ile 8 yıldır idare ediyoruz
    sessizlik ve kullanışlı olması yeterli alternatif şu model var diyebilirmisiniz,

nilfisk almam yedek parça ilerde herhangi bir sorunda + toz torbası ve filtre fiyatlarını düşündüğümden kafadan eleniyor. Okuyupta cevap verecek arkadaşlaraşimdiden teşekkürler

• enarr kullanıcısına yanıt
    hocam alıcaksan benim ki indirime girmiş

http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/beko-bks-2920-perform-ergo-supurge-P95061180

üstüne forumdanhttp://forum.donanimhaber.com/m_114648771/mpage_212/tm.htm

indirim çeki ayarla 350 tl ye kadar alma şansınız var .
  • Miele düşünenler S8310 'nun fiyatı 600 TL.4 paket yedek torba ve filtrelerle 759 a geliyor.5 yıl garantili oluyor.

Alın demiyorum ama kampanya var.Bordo aldım ben dün.

Bu arada makina gerçekten sessiz.Homend ertesi en azından bana da öyle gelmiş olabilir.Gece 11 de bile ev süpürülebilir.
    Ha maksimum güçte süpürge ile halı arasında biraz kas yapmanız gerekebilir ama sürekli maksta çalıştırmaya gerek yok.Onunda bir yöntemi vardır eminim.Fazla deneme sansım olmadığı için fazla yoruma giremeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfssfr -- 27 Nisan 2016; 11:02:06 >
  • Siemens vsx6xtrm tek geçerim
  • Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Çeksiz fiyatı bile çok iyi kargo içindeymiş. Değerlendirmeye aldım, hesap kesimini bekliyorum. N11'e arasıra bakıyorum, fiyatlar güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Miele düşünenler S8310 'nun fiyatı 600 TL.4 paket yedek torba ve filtrelerle 759 a geliyor.5 yıl garantili oluyor.

Öncelikle iyi günler. Acaba bu fiyata nereden aldınız? Biraz internetten araştırdım ama benzer fiyat bulamadım. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmysterious

quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Miele düşünenler S8310 'nun fiyatı 600 TL.4 paket yedek torba ve filtrelerle 759 a geliyor.5 yıl garantili oluyor.

Öncelikle iyi günler. Acaba bu fiyata nereden aldınız? Biraz internetten araştırdım ama benzer fiyat bulamadım. Şimdiden teşekkürler

Levent Miele Center.
    http://www.enplus.com.tr/miele-elektrik-supurgesi-bordo-s8310/

• Düşünürseniz (miele s8310) Marmara Forum EnPlus'da da var son bir kaç ürün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydar345

..

bende bu makinenin 2007 yılından beri kullandığım 100.yıl serisi vardı..ne hikmetse makineyi değiştireyim dedim aslında sorunu olmamasına rağmen ve çok anlatılan Marathon 9919 modeli aldım..dün ilk kez kullandım ama çekim gücü ve ses düzeyi olarak açıkçası pek fark göremedim..boşuna mı verdik o kadar parayı dedim :) neyse biraz daha kullanalaım bakalım vardır bir kerameti..bu arada siemens harbiden güzel makineymiş bunu anladım.

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.