Çavuş
16 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba;
Teknik bilgileri aşağıda verdiğim işletim sistemim üzerine seskartımı bir türlü kuramadım. Bu konuyu açana dek gerekse resmi sitesinden ve gerekse internetten pet çok driver ve uygulama indirdim, ancak ses kartını tanıtmada başarılı olamadım. On/Boarddaki Realtek AC '97 yi ise kullandığım 5+1 Creative marka hoparlör sistemi ile kullanmakta hiç hoş olmuyor, performans çok kötü. Ya doğru sürücüyü bulumadım bugüne kadar, ya da kurulum konusundaki ayrıntılarda bir yeri atlıyorum. Son seçenekte bu kartın vista ultimate sp1 - 64 bit ile çalışması imkansız. Sizlerden, tecrübeli arkadaşlardan sürücü yada kurulum bilgileri konusunda yardım istiyorum.

Ses Kartı: Creative Sound Blaster Live 5.1 Digital (EMU10K) - Model: SB0220
Sistem: Vista Ultimate SP1 - 64 bit
On/Board: Realtek AC'97 (BIOS'ta pasif / yazılımı kurulu)

Saygılar...
Sistem üzerinde ağırlıklı olarak Web uygulamaları yapacağım. Genelde kullandığım programlar;
Macromedia Flash,Dreamweaver ve FireWorks,Access,FTP gibi web programları.
ASP, .NET ve PHP testlerim için (local server olarak) IIS,Apache ve .NET platformları.

En sık kullandığım programlar bunlar. Bunun yanında çeşitli editör,grafik programlarıda mevcut.
Çoğu zaman, (aynı anda) Dreamwear,Firework,FTP ve local server çalışmalarım oluyor. Yani bu saydığım programları o anda hep birlikte kullanıyorum.

Bu durum karşısında bana INTEL mi önerirsiniz ? yoksa AMD mi ?
Sistem için maliyet hesabım maximum 1500 YTL olacak. 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.
Çünkü eski sistemimi (INTEL) iyi bir fiyata satacak kullanıcı buldum. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.

Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Saygılar...
Merhaba;
Elimde lisanlı WinXP SP2 var. Ve belirli aralıklarla internet üzerinden etkinleştirme istiyor.
Ürünüm yasal ama ben yinede Windows Etkineştirmesini iptal etmek istiyorum.
Bana bu konuda yardım edermisiziniz...
Merhaba Arkadaşlar;
5+1 Hoparlör seti almayı düşünüyorum. 2.el bir Creative SBLive 5.1 buldum ve bununla birlikte kullanmak için 5+1 hoparlör sistemlerini inceliyorum. Ancak bu konuda en iyisinin bu forumdan alacağım öneriler olduğunu düşünüyorum.
Fiyat olarak 100-150 YTL arası olsun diyorum. Bana hem performans hemde fiyat olarak (70-80 $ civarında) MİKADO MD 68 (Ahşap-Kumandasız) 5500 W 5+1 önerildi. Fena görünmüyor ama emin olmak için sizlerin görüşlerine ihtiyacım var...
Saygılarımla...

Serkan/NEVŞEHİR
arkadaşlar ppt yi pps ye nasıl çeviririm acil yardım
Hakkında
Hakkımda:
SAMSUNG 40C654 SONY STR-DH520 pure acoustics speaker set WD 1 TB 3,5" DİGİTURK IQ PLUS AMD ATHLON 3500,ATİ HD3870,ASUS M3A78CM,SEAGATE 160 GBİPHONE 7 128 GB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 146
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 4.186 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.