Şimdi Ara

Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
2
Favori
25.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya içim acıyor denizler dünya ne hale geldi hala akıllanmıyor insanlar ;(

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcan_91

Küresel ısınmayı bu kadar arttıran bir sektör nasıl bu kadar revaşta olabilir anlıyamıyordum.

Bence sorduğun soruyu bir daha düşün. O kadar çok sektör var ki şaşarsın. Ha bir de şurada epi topu 4 senedir kazıma revaçta. Öncesinde nasıl ısıtmışlar küreyi onu düşünmek lazım :D

• 100 tl mi ucuzlayacak? Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor 

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt
    Hocam eskiden daha fenaydı 3070 ventus a 17 k isteyen vardi rtx 3060 15 bin isteyen vardı 2 fanlı modele 13 14 k istiyorlardı ama yine de bu kartların fiyatları bu değil rtx 3070 en baba 8k etmeli sıfır garantili olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 5 Temmuz 2021; 23:4:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Madencilere tek sözüm: Beter olun.

• O zaman yatıyoruz pusuya kartlar yarı fiyata düşünceye kadar bekliyoruz.Siz miningciler ne diyor HODL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoin amuda kalkması yakındır hiçbir zaman ekran kartı alamayacaksınız ilerleyen zamanlarda. Adamların amacı Digiturk netflix gibi platformlar yapıp milleti haraca bağlamak. Geforce now büyük ataklar yaptı gelecekte kripto ve elektronik cihaz koleksiyoncuları milyoner olabilir.

• Euro olmuş on lira ne kadar düşecek çok mrk ediyorum :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Turkiyeye girisi 329 euro dan olmuyor 329 euro vergili yurt disi fiyati turkiyeye yaklasi 270-300 euro arasindan giriyor kaba hesap 3000 tl diyelim 800 lira vergi ve kar payiyla beraber 3800 civarlarinda satilmasi gerek

• perakende satış fiyatları düşerse ikinci elde ciddi düşüş yaşanır. İkinci el satanların bahaneside btc bittiyse oyuncular mecbur alacak kafasında olup fıyatı yuksek tutacak. şuan kilit nokta perakende satıcılarda fiyatın düşmesi

• Düşünceye kadar ekonomimiz sağolsun aradaki farkı amorti ediyor

• Fazla sevinmeyin para birimi dusuk ulkeler surunmeye mahkum.
    Ayrica dolar bile dusse fiyatlar dusuyor mu? Hayir.
    Millet kazik sokacak insan ariyor devlet tarafindan bu firsatcilari denetleyen birim olmadigi icin herkes basina buyruk yasiyor.

Araba fiyatlarina bakin millet kendi kuyusunu kazdi sacma sapan fiyat yukselterek.

Iyi ve kaliteli bir yasami Turkiye hak etmiyor.

Fazla hayallere dalmayin.

Dunyada bizden ala numune yoktur eminim.

• Ben Türkiye de artan bir şeyin geri düştüğünü hiç görmedim

• Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt

3070'ler 5000

3070ti'lar 6000-6500

3080'ler 7000-7500

normal fiyatları böyle aslında

• duyan da dudak uçuklatacak bir düşüş olacak sanır

• Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor
  • Onların başında ampül zihniyeti yok rahat rahat konuşuyorlar.

• dün ekran kaartı fiyatlarına bakayım dedim 3080 ti ler 35000 TL civarındaydı. Olamaz olamaz olamaz dedim...

Ayrıca belirteyim.

35.000,00 TL

3.500,00 TL değil Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canskru -- 6 Temmuz 2021; 7:53:48 >
  • ekran karti fiyatlari artacak

• ekran kartı fiyat düşüş uzmanı diye bir uzmanlık türü var da ben mi bilmiyorum arkadaşlarUzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.